Treść opublikowana przez JawoR36
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
:polew: , pamiętam jak ledwo wchodziłeś do namiotu Zdecydowanie za dużo pamiętasz z tego zlotu :grin: jak mogłeś pamiętać, jak spałeś wtedy? tak no w nocy przegapiłem sprawę wtedy ostro się działo , ale rano jak wstał zobaczył nas i dalej gleba , pół ciała w namiocie a pół ciała na zewnątrz i przy gorącym słońcu LoL Qwerty, weź więcej kluczyków, może któryś otworzy
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
http://s2.blomedia.pl/autokult.pl/images/2011/04/hot_turbo.jpg u Ciebie często tak wyglada:decayed: A winny temu jest tylko i wylacznie katalizator. Raczej cięzka noga :grin: Nie każde ale większość Tylko i wylacznie kat. Wyrzuc kata i zrob przelot a nie ma prawa swiecic.
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
http://s2.blomedia.pl/autokult.pl/images/2011/04/hot_turbo.jpg u Ciebie często tak wyglada:decayed: A winny temu jest tylko i wylacznie katalizator.
-
B6 DIVISION
250 Tyle właśnie kosztują, poczekam na tańsze Za tyle bym brał,przecież normalnie kosztują 500/600 pln. Koledze pewnie chodzi o wewnętrzne a nie zewnętrzne listwy s-line Dokładnie, na próg wewnętrzne, nie na drzwi Na drzwi już mam, teraz trzeba wnętrze przerobić
-
B6 DIVISION
250 Tyle właśnie kosztują, poczekam na tańsze
-
B6 DIVISION
Mam do kupienia komplet listewek naprogowych SLine do B6. Ile powinny kosztować by sie oplacalo?
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Przycisk ASR lub ESP. Gałka z lifta, z pakietu skóra
-
[B5 APS] by czorny
My tu mówimy o antracycie z S4
-
[B5 APS] by czorny
- [B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
Pamiętaj, w Audi mają prawo piszczeć tylko dziewczyny na miejscu pasażera, a nie opony. Doklej Quattro- [B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
Skąd dorwałeś fotele?- [B5 APS] by czorny
To się na pewno antracytem nazywa? Bo słyszałem już o satynie czy czarnym chromie, z S4 sedan.. http://www.drewnozamiastbenzyny.pl/grafika/coal_anthracite.jpg nie podobne do tego "czarnego chromu" ? a satyna to metal bez połysku, taki półmat:wink: https://imagizer.imageshack.us/v2/855x641q90/585/37d5.jpg Czorny jest zadłużony na 10lat przez tą B5, więc pewno nie będzie chciał- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Kaju, rozumiem, że mnie już wpisałeś na listę?- [B5 APS] by czorny
To się na pewno antracytem nazywa? Bo słyszałem już o satynie czy czarnym chromie, z S4 sedan..- B6 DIVISION
Chłopaki, dokładkę z Cupry trzeba jakoś przycinać czy tylko przykręcić do zderzaka?- B6 DIVISION
Po co od razu ASO? Typowi handlarze wyrzucają zwykłe szare fotele, bo są nie sprzedajne. Obdzwoń i pytaj, a znajdzie się jakiś normalny co nie zaśpiewa zbyt wysoko za pierdołę, którą wyrzuca.- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Nie podpuszczaj rezaczy Skoro z B5 próbują zrobić B6 to Cabrio to będzie pikuś ---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ----------- B6 DIVISION
To Ty już wszystkie pogoniłeś?- B6 DIVISION
Do jakiego silnika te rury takie drogie?- [b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
Jak nie zniknie to znaczy, że nie ma czego żałować. Jakbyś chciał znaleźć jakąś fajną B6 w normalnych pieniądzach, odezwij się.- B6 DIVISION
Bo z bananów ropę pędzą Bo benzyn szkoda na katowanie po wypiździajewie Bo benzyną by było za łatwo przejechać Dakar A tak poważnie to czemu niby?- B6 DIVISION
Ja się w ogóle dziwię, jak w B6 można nie mieć Quattro Części 1,5tyś + trochę chęci i włala A ja się dziwię po co w aucie co ma mniej jak 200ps Quattro... Tylko większe spalanie i wykorzystuje je kilka razy w roku jak trzeba na śniegu ruszyć Na trzeźwo tej wypowiedzi nie da się skomentować Quattro się wykorzystuje co zakręt poprzez lepsze właściwości jezdne, w każdy deszczowy dzień oczywiście także, a i do wygłupów się nadaje. Wpadnięcie ośką w poślizg nie kontrolowany - ręka noga mózg na ścianie, leci jak strzała prosto, wpadnięcie Quattro w niekontrolowany.. Eee.. Sory, w Quattro każdy poślizg jest kontrolowany. Przynajmniej takie jest moje odczucie. Jeżeli skupiamy się na jeździe to nie ma niespodzianek. Owszem quattro fajna sprawa ale jak jest odpowiednia moc, żeby to jeszcze jakoś jechało w tych zakrętach. A nie AVF 131KM i Q Dobrze dobrane zawieszenie, odpowiednia guma i ośka się nie ślizga w zakrętach, chyba że BMW +1. Quattro to super sprawa ale potrzeby co do aut mamy różne. W aucie 130KM, z automatem do codziennej jazdy po mieście - I don't think so . Dopiero by mi zamulał W momencie jak wspominałem o Quattro nawet mi do głowy nie przyszło, by połączyć diesla i Quattro. No gdzie tak- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Mam dostęp. Osobiście nie montuje Jakikolwiek mechanior Ci to ogarnie. koszt? Kurde, chłopaki, walcie na PW. Ja na forum nie mogę się udzielać, bo się zaraz będzie problem - [B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)