Treść opublikowana przez JawoR36
-
Spot Leszno
Jedna sedan, druga avant I upierdzielone jakby kto nimi pole oral O 18:30 bylismy juz w galerii. Czuz robic we dwoch
-
Spot Leszno
Jest spot. 18. Parking galerii przed tym tam narzedziowym, Castorama, Obi czy jaj je tam.
-
Spot Leszno
ja bym sie dopisał ale mam auto u mechanika :/ Zmien mechanika jak Ci auto przez weekend trzyma Od srody i jeszcze go trzyma? To co on tam silnik wymienia?
-
Project S4. Początki :)
Przedliftow multum w Quattro Ma byc polift, jakby nie patrzec pare ladnych lat mlodsza kasta w papierach.
-
Project S4. Początki :)
Trefne. Rok temu je widzialem na allegro. Brak nr tel. ---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ---------- Anglik bedzie zardzewialym parchem w tych pieniadzach, przynajmniej najczesciej tak jest. Poza tym koszt czesci, nawet jakbym mial sobie je odliczyc od tego co mam to ok tysiaka. Do tego sama prserobka 2, 5tys. Dodac oplaty ok , 1, tys i robi sie robota glupiego. Doliczajac koszt i tak wyjdzie tyle samo co zarejestrowana europa, bez uzerania sie z ludzmi od przekladania, kompletowania czesci do przekladki i duzo pier**l typu wiazka. Do tego dochodzi malowanie jeszcze. Ogolnie w gre wchodzi tylko cos z eu. Polak/Niemiec itp.
-
Project S4. Początki :)
Widzial ktos gdzies Audi Sedan Quattro do ok 10-12tys?
-
Spot Leszno
ja bym sie dopisał ale mam auto u mechanika :/ Zmien mechanika jak Ci auto przez weekend trzyma
-
Spot Leszno
Zawsze i wszędzie, niedziela Wam odpowiada? Krotko, powiedzmy 18. Pasuje? Leszno, parking Manhattan czy Galeria?
-
Project S4. Początki :)
Hue Hue Mało powiedziane Sam fakt znalezienia dawcy, Quattro i sedana graniczy z cudem ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- Za drogo wyjdzie Zresztą, takie fury trzeba odbudowywać, tak właśnie widzę idee "ratowania aut" A tak w ogóle, to jest prawie zdrowe auto Odbudowywać/ratować to można S4, a nie ciąć S4, żeby wsadzić do budy A4Q, ale co kto lubi... A te budy się czymś niby różnią, że tak jesteś cięty na tego typu ratowanie czy jak? A może przeszkadza Ci fakt, że w dowodzie zamiast S4 będzie A4? Tak bardzo mi to przeszkadza, ze chyba moj pomysl na auto stracil sens
-
Project S4. Początki :)
Szaro Siwo Stalowe Chwilowo jestem w d*pie, bo auto które miałem kupić dla kasty okazało się zarezerwowane. Palicho jakby to było 1-2 dni, ale ktoś sobie zarezerwował na tydzień czasu
-
Project S4. Początki :)
Coś konkretniej 15lolo? Jakiej roboty? Jakieś komplikacje?
-
Project S4. Początki :)
Hue Hue Mało powiedziane Sam fakt znalezienia dawcy, Quattro i sedana graniczy z cudem ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- Za drogo wyjdzie Zresztą, takie fury trzeba odbudowywać, tak właśnie widzę idee "ratowania aut" A tak w ogóle, to jest prawie zdrowe auto
-
Project S4. Początki :)
Po pierwsze : REANIMACJA Po drugie : CEL, ma być to pełnoprawna S4 na wszystkich częściach, a nawet i lepiej. Witam, witam, ruszam z moim skromnym projektem Pacjent : Audi S4 2.7BiTurbo, dla utrudnienia, anglik, jak to u mnie bywa Żeby nie było zbyt kolorowo. Auto posiada - Uszkodzony dach, tzn przypalony, zwarcie na podsufitce. - Fotele w plastiku stopionego z podsufitki, ogólnie sajgon (zdjęcia potem). Konsola i tunel także. - Uszkodzona szyba przód - Całe auto ma odświeżony lakier, tzn był LZ5M i ktoś go znowu prysnął w LZ5M. Nie widać tego gołym okiem, trzeba trochę się znać, by dopatrzyć się detali po malowaniu Auto ma też swoje plusy - Zawias H&R - Felga 18'' na nowych oponach - Zdrowy silnik i wydaje mi się dłubnięty, co? Tego jeszcze nie wiem, bo póki co, rzuca się w oczy tylko wydech PowerFlow. Plany : Po pierwsze znaleźć dawcę. Nie ma sensu przeklejać dachu, karoseria się nie nadaje. Wszystkie części przerzucić do dawcy europejskiego i pomalować go, pozostając przy niebieskim kolorze. Odbudować cały środek S4 + dorzucić 2DIN Navi, Bose i inne duperele. A następnie zapierdzielać Pytania do Was, związku z tym, że wątek jest otwarty, projekt będzie się sączył jak krew z nosa, a ja bardzo chętnie wysłucham propozycji co do modów. Wiadomo, skoro buda malowana, to można od razu np dach na czarno itp. 1. Jakie sugestie? 2. Robić sedana, tak jak jest czy może kombi? 3. Czy ktoś kto siedzi w temacie, może mi powiedzieć jakie trudności mnie czekają związku z przekładką całego zawieszenia, silnika, hamulców i reszty do nowego pacjenta? Pozdro
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Prosi sie o zdjecia 4 felg, 4 opon, tak na przyszlosc. A co do wysokosci opon, jesli wszystkie by mialy po 5,5mm to pol biedy, ale jak nie ma nawe 4mm to juz troche lipa. Szczegolnie ciekawi mnie fakt, ze kazda jest inaczej zuzyta. 70zl rekompensaty? I co Ty z ta kasa zrobisz? Odnowisz felgi i wymienisz opony, aby mialy po 6mm? Smialo mozesz rzadac zwrotu, skoro opony nie sa takie jak powinny. odezwał się specjalista od spraw sprzedaży Jestem "specem" od opoznionych wysylek, a nie od niezgodnosci towaru z opisem
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Prosi sie o zdjecia 4 felg, 4 opon, tak na przyszlosc. A co do wysokosci opon, jesli wszystkie by mialy po 5,5mm to pol biedy, ale jak nie ma nawe 4mm to juz troche lipa. Szczegolnie ciekawi mnie fakt, ze kazda jest inaczej zuzyta. 70zl rekompensaty? I co Ty z ta kasa zrobisz? Odnowisz felgi i wymienisz opony, aby mialy po 6mm? Smialo mozesz rzadac zwrotu, skoro opony nie sa takie jak powinny.
- Spot Leszno
-
[B5 APS] by czorny
Ja za swoją przetwornice dałem 30 parę złotych
-
[B5 APS] by czorny
Jestem, ale o co chodzi? k**wa juz sie poprawilem tak to jest jak sie czyta sto tematow na raz, na batalionie Ty pisales i jakos mi sie wkrecilo Nie mniej jednak, ja wymieniałem stare, grube chinole na nówki, też chińczyki, tzn slimy, to jest różnica w świeceniu. Rozgrzewanie krótsze, światło bielsze (mimo tej samej barwy) i na długich lepiej świeci
-
[B5 APS] by czorny
Jestem, ale o co chodzi?
-
Schowki sedan quattro
Wole jezdzic starą Audi niż wozić się ciul wie czym za ojca kasę. Ojciec nie da mu kasy i sra pod siebie. 19lat i dorobienie sie z przemytu? No sory, ale nie uwierze. Tak młody pajac nie jest w stanie "w takim biznesie" takie siano kręcić, bez pleców, bez doświadczenia i kontaktów.
-
Spot Leszno
Nic, a nic Stal już zarzucona, bokiem nie bardzo się już chce, a i mocy braknie
-
[ALL B5] Fotele z anglika
Bez najmniejszego problemu ---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ---------- Jak to nie ma dźwigni? To musi być elektryk
-
Boczki bagażnika AVANT - A4 B5
Chodzi o zatrzaski tylnej kanapy. Nie mniej jednak, jakie by nie były, to można sobie po prostu otwór powiekszyć
-
Schowki sedan quattro
A zaraz będzie "Chłopaki, zabiłem żonę, gdzie zakopać zwłoki" ?
-
[B5 APS] by czorny
czarny do konca nie jest, chociaz nie mam porownania z innymi, ale jest fajny twoje uesy leza jak lezaly, rzuć jakimś terminem to się dogadamy, bo nie mam się kiedy zabrać za to Najprawdopodobniej w tym tygodniu. Ogarnij temat