Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. W srodku w lampie sa takie druciki obok soczewki ktore sie przestawia Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  2. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wyciągnij zagłówki później prowadnice zsagłówków do góry i później juz zobzczysz Tylko ze mi zaglowki nie chca wyjsc, bo wadza o sufit kurcze. A prowadnice wyciqgnalem ile sie dalo a i tak nic to nie dalo W B5 jest latwiej Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk jeszcze masz regulacje w zaglowkaxh. Zaglowki opuśc mąż do dołu i wtedy wyjmuj Dzisiaj bedzie kolejne starcie Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  3. Pospawać, założyć, przestawić kąt soczewki i cieszyć się poliftami.
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ja na letnich cala zime przelatalem hah Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  5. Budzetowy sufit od S4 Naogladales sie u mnie czarnego sufitu? Musze sie z Ciebie ponabijac Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  6. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wyciągnij zagłówki później prowadnice zsagłówków do góry i później juz zobzczysz Tylko ze mi zaglowki nie chca wyjsc, bo wadza o sufit kurcze. A prowadnice wyciqgnalem ile sie dalo a i tak nic to nie dalo W B5 jest latwiej Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  7. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Panow z B6. Mam takie pytanie, jak wyjal tylna kanape nie skladana? Jakiej propozycje?
  8. Zapomnij, to taka sknyra jest, ze on to mi nie da zarobic Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  9. JawoR36 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Chodzi o to, że mam na regulacji juz najwyżej jak się da, a i tak świecą za nisko.
  10. JawoR36 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ale regulacja w lampach nie wiele daje, wiec czym oni to wyreguluja? Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  11. JawoR36 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    A ja mam juz zrobione lampki od qwertego i moje pytanie brzmi, jak podniesc je tak, by zwiekszyc zasieg swiecenia?
  12. Wal sie Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  13. Kierwa, mialem jechac, ale przez problemy z dziewczyna odpuscilem xd Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  14. Ogólnie tak, lecz po naklejeniu na nie Czerwonej folii już nie Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  15. Nie bo mi będzie szurająca dokładka spowalniać
  16. Nie uchwycę tego telefonem. Ale stopem jebnę po gałach to i ślepego oślepię
  17. InPro. A co do gwintu, na razie go nie widzę Póki fotelika nie trzeba wozić trzeba się wyszaleć. Jak będę stary to założę gwint
  18. B5 i B6 isofix to kompletnie inna sprawa. Co do isofixu, jak miałem taki komplet na sprzedaż, to wszyscy stwierdzili, że "wolą sobie poszukać na złomie, niż płacić za isofix" To sobie teraz szukajcie. Ja już trochę z A4 miałem do czynienia i taki isofix zdarza się raz na 20-30aut.
  19. Części drogie jak zawsze... Jak Ci się nie śpieszy to trafisz w bardzo fanej cenie. Około miesiąca temu za tyle części kupowałem wszystko na allegro: Klimatronik 2 din z grzaniem 150zł kosz 2 din 100zł ramka na przyciski 30zł Tylko popiołke sobie odpuściłem bo ceny zaporowe ~200zł Z tego co ja wiem, to tunel też jest inny A ceny, hmm.. Nie mam problemu ze sprzedaniem 2din bez radia i klimatronika za 500zł
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4 B5
  21. JawoR36 odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4 B5
    Podczas użytkowania nic się nie dzieje. Za to ma słabe uchwyty, które łatwo połamać podczas montażu, przez co później grill można przesuwać ręką o jakieś 0,5cm na boki (nie góra dół, na boki). Oczywiście, jak za grill za stówkę to mnie to koło d*py wisiało, bo w porównaniu do 300-400zł za RS, a wygląd bardzo zbliżony. Praktycznie nikt się nie kapnął, że podróbka jak jeździłem z nim w poprzedniej B5.
  22. Szpoko loko, mi tak na co dzień 12,5-13 litrów
  23. JawoR36 odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4 B5
    Grill ma słabe wykonanie, ale fajnie wygląda. Leży u mnie taki i się kurzy Czeka na lepsze czasy w nowym aucie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.