Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Jak się na czymś nie znam, to się za to nie zabieram. BTW. Ciul go wie jak to ustawić, nie wiedząc jak powinny świecić. Pierwsze auto wkońcu
  2. Mógłby mi kto powiedzieć jak mają być ustawione przysłonki w lampach poliftowych? Chodzi mi o regulacje przysłonki w lampach, w środku. Mam europę lampy, pomieszały mi się z angolem i naprzestawiałem i nie pamiętam jak było. Patrząc od środka kabiny, drucik przysłonki lewej lampy na być na dole czy na górze? No i analogicznie, co z prawą?
  3. Bo mam skórę, naprawdę w dobrym stanie i szkoda nie włożyć.
  4. Witam, chciałbym założyć fotele z nieskładaną kanapą do mojej Audi, która ma składane fotele, pytanie brzmi : Jak? Czy w ogóle jest taka możliwość?
  5. A na boki? Bo wiem, że wzdłużnego na pewno nie ma, lecz bardzo minimalnie na boki się porusza.
  6. Dzięki wszystkim za odp. Jeszcze jakby mi mógł ktoś wytłumaczyć jak sprawdzić czy dana sprężarka jest dobra. Tzn chodzi mi o luzy. Jaki luz wzdłużny wirniczka jest dopuszczalny, a jaki "nab boki" Chodzi o to, żeby sprawdzić czy czasem nie będzie gorsza od obecnej turbo w Passacie. Co do pompy, uczymy się na błędach
  7. Ale skóra jest nie składana .. co nie ukrywam, jest dużą wadą. Mam okazję przewozić zderzaki lub innego rodzaju części samochodowe i czasami składana kanapa to zbawienie
  8. Plackowate placki ale w świetnym stanie
  9. A no Twoje Musiałem w nich przeciwmgłowe na drugą stronę przerzucać Tzn dziurę na żarówkę rzeźbić A tak w ogóle nie dawno prawie kompletny remont : Uszczeleczka głowica, wsio uszczelki, uszczelniacze, panewki wszystkie, pierścienie all, planowanie głowicy, a do tego spawanie miski, nowa chłodnica i inne ecie pecie ---------- Post dopisany 21-10-2012 at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2012 at 22:17 ---------- Panowie, DYLEMAT !! Skóry w ładnym stanie, czarne, z kanapą NIESKŁADANĄ czy poliftowe fotele w kratę ze składaną?
  10. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Trzeba się jakoś zgrać panowie
  11. Właśnie była.. i sprzedałem oczywiście nie będąc tego świadomym
  12. Witam, czy turbina z silnika Audi A4 1.9 TDI 90KM, o oznaczeniu AHH z rocznika 2000 będzie pasować do Passata 1.9TDI 115KM z rocznika 2000?
  13. JawoR36 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    A ja będę w czwartek w Zielonej, jakby co, mam 2 polifty na części 1.9 i 1.8, można pisać o części, chętnie podrzucę do ZG.
  14. Każdy zaczyna od lamp
  15. A ja bym nie malował Weź zmień te pseudo-pierwszo-lifty
  16. Dekor A : nie przykręcone na zdjęciach, przez co odstaje B : folia ciulowa, na rogach średniawka, trzeba docisnąć i dokręcić C : kolor na zdjęciu spowodowany ciulowym światłem ---------- Post dopisany 15-10-2012 at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 21:30 ---------- d*pa tam, felgi 17'' RH ZW1 sprzedane ! Pogoniłem dziady, wraz z dystansami. A co! Albo grubo albo wcale, na wiosnę 18 cali, koniecznie w oryginale Audi.. Najprawdopodobniej RS6 Do tego doszła kierka Esowa Wygłuszka pod maskę I grill lifciak in mat, made in progress
  17. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ciii ..
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Pesik87 namierzony podczas wyprzedzania go na pasach
  19. A mi taki potworek spalił ok 8,5 litra w trasie Przy prędkościach do 120km/h
  20. Ja latam na wielosezonie i póki co, sobie chwalę, ale wiesz jak to jest, jak coś do wszystkiego, to jest do niczego. Czekamy na pierwszy śnieg
  21. A ja mam wielosezonowe oponki i nie narzekam Tylko troszkę przygłośne są

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.