Treść opublikowana przez JawoR36
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Jak się na czymś nie znam, to się za to nie zabieram. BTW. Ciul go wie jak to ustawić, nie wiedząc jak powinny świecić. Pierwsze auto wkońcu
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Mógłby mi kto powiedzieć jak mają być ustawione przysłonki w lampach poliftowych? Chodzi mi o regulacje przysłonki w lampach, w środku. Mam europę lampy, pomieszały mi się z angolem i naprzestawiałem i nie pamiętam jak było. Patrząc od środka kabiny, drucik przysłonki lewej lampy na być na dole czy na górze? No i analogicznie, co z prawą?- Montaż nieskładanych foteli w Audi ze składanymi fotelami
Bo mam skórę, naprawdę w dobrym stanie i szkoda nie włożyć.- Montaż nieskładanych foteli w Audi ze składanymi fotelami
Witam, chciałbym założyć fotele z nieskładaną kanapą do mojej Audi, która ma składane fotele, pytanie brzmi : Jak? Czy w ogóle jest taka możliwość?- [B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
LPG- Turbina z 90KM do 115KM, będzie pasować?
A na boki? Bo wiem, że wzdłużnego na pewno nie ma, lecz bardzo minimalnie na boki się porusza.- Turbina z 90KM do 115KM, będzie pasować?
Dzięki wszystkim za odp. Jeszcze jakby mi mógł ktoś wytłumaczyć jak sprawdzić czy dana sprężarka jest dobra. Tzn chodzi mi o luzy. Jaki luz wzdłużny wirniczka jest dopuszczalny, a jaki "nab boki" Chodzi o to, żeby sprawdzić czy czasem nie będzie gorsza od obecnej turbo w Passacie. Co do pompy, uczymy się na błędach- [AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Ale skóra jest nie składana .. co nie ukrywam, jest dużą wadą. Mam okazję przewozić zderzaki lub innego rodzaju części samochodowe i czasami składana kanapa to zbawienie- [AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Plackowate placki ale w świetnym stanie- [AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
A no Twoje Musiałem w nich przeciwmgłowe na drugą stronę przerzucać Tzn dziurę na żarówkę rzeźbić A tak w ogóle nie dawno prawie kompletny remont : Uszczeleczka głowica, wsio uszczelki, uszczelniacze, panewki wszystkie, pierścienie all, planowanie głowicy, a do tego spawanie miski, nowa chłodnica i inne ecie pecie ---------- Post dopisany 21-10-2012 at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2012 at 22:17 ---------- Panowie, DYLEMAT !! Skóry w ładnym stanie, czarne, z kanapą NIESKŁADANĄ czy poliftowe fotele w kratę ze składaną?- Spot Leszno
Trzeba się jakoś zgrać panowie- Turbina z 90KM do 115KM, będzie pasować?
550zł wziąłem- Turbina z 90KM do 115KM, będzie pasować?
Właśnie była.. i sprzedałem oczywiście nie będąc tego świadomym- Turbina z 90KM do 115KM, będzie pasować?
Witam, czy turbina z silnika Audi A4 1.9 TDI 90KM, o oznaczeniu AHH z rocznika 2000 będzie pasować do Passata 1.9TDI 115KM z rocznika 2000?- Spocik Lubuski :)
A ja będę w czwartek w Zielonej, jakby co, mam 2 polifty na części 1.9 i 1.8, można pisać o części, chętnie podrzucę do ZG.- [B5 APS] by czorny
Każdy zaczyna od lamp- [B5 APS] by czorny
A ja bym nie malował Weź zmień te pseudo-pierwszo-lifty- [AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Dekor A : nie przykręcone na zdjęciach, przez co odstaje B : folia ciulowa, na rogach średniawka, trzeba docisnąć i dokręcić C : kolor na zdjęciu spowodowany ciulowym światłem ---------- Post dopisany 15-10-2012 at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 21:30 ---------- d*pa tam, felgi 17'' RH ZW1 sprzedane ! Pogoniłem dziady, wraz z dystansami. A co! Albo grubo albo wcale, na wiosnę 18 cali, koniecznie w oryginale Audi.. Najprawdopodobniej RS6 Do tego doszła kierka Esowa Wygłuszka pod maskę I grill lifciak in mat, made in progress- Spot Leszno
- Spot Leszno
Pesik87 namierzony podczas wyprzedzania go na pasach- [B5 AQD] Czarny sedan 2.8 v6 30v + KW + prosiaki 19"
A mi taki potworek spalił ok 8,5 litra w trasie Przy prędkościach do 120km/h- [B5 AQD] Czarny sedan 2.8 v6 30v + KW + prosiaki 19"
Jak spalanie?- opony wielosezonowe czy typowe zimówki
Ja latam na wielosezonie i póki co, sobie chwalę, ale wiesz jak to jest, jak coś do wszystkiego, to jest do niczego. Czekamy na pierwszy śnieg- [ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
A ja mam wielosezonowe oponki i nie narzekam Tylko troszkę przygłośne są - Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż