Treść opublikowana przez grzes283
-
B8 TrOOOOp
I pewnie wytrzyma mi tydzień, jak obecne.......to nie majątek, więc lepiej w nowe zainwestować. Nie koniecznie muszą być z ASO......InterCars też coś ma w ofercie. Panowie, a jaki ma numer siłownik 550N? 4f9827552b - to jest 650N......i inych nie mogę znaleźć
-
B8 TrOOOOp
Super, dzięki za podpowiedź. Chciałem kupować 650N.....także lipę bym odwalił ;-) Na forum A6 koleś pisał, że od Opla dopasował 570N i jest bajeczka......;-)
-
B8 TrOOOOp
To jakie kupować, takie co mam 650N, czy słabsze np. 550N?
-
B8 TrOOOOp
Wymienili mi przy montażu, ale na używki 650N i być może już miały dość.....mam nadzieję, że to będzie to, a nic z elektryką.......;-)
-
B8 TrOOOOp
Dzięki, to dobra wiadomość ;-) Już myślałem, że któryś z silniczków padł. Dziwne tylko, że tak z minuty na minutę. U mnie nie ma luzów, wszystko jest na sztywno. Mam dokładaną klapę, ale po montażu musiałem wyregulować dociąg, bo kapa delikatnie odstawała i trzaskała przy zamykaniu. Zobacz u siebie, czy przypadkiem śruby zamka z dociągiem Tobie się nie poluzowały. Może wystarczy dokręcić, jeśli nie to pewnie dociąg padł ;-(
-
B8 TrOOOOp
Panowie, problem. Dzisiaj sprzątałem w bagażniku i klapa była dłużej otwarta. Raz, drugi ją otworzyłem i zamknąłem i teraz po otwarciu od razu powoli opada. Klapa jest elektryczna. Otwieranie i zamykanie działa prawidłowo, po prostu po otwarciu opada. Czy to wina teleskopów, czy siłowników elektr.? Po otwarciu klapy silniczki ją jakoś blokują, czy opiera się na samych teleskopach?
-
B6 DIVISION
Bry z rana, Panowie czy ktoś z Was zna numer przycisków/gumki od pilota A4B7/A6C6 ? Już mnie irytują te zamienniki z allegro, które po 3 miesiącach się wycierają.
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Dokładnie. Wiedze mają w małym palcu. Też zostawiłem u nich auto. Nic mechanicznego. Robili mi klapę elektryczną i pamięć foteli. Wszystko pozytywnie :-) POZDRAWIAM:-)
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Czyżby Twoje wozidło widziałem dziś w Azetach?
-
B8 TrOOOOp
No właśnie też mnie to zdziwiło. Dzięki za info, najwyraźniej sprzedający chciał mnie w trąbkę nabić :-) Pozdrawiam
-
B8 TrOOOOp
Panowie, jak to jest z tą ochroną komponentu? Czy sprzedający moduł może zdjąć ochronę przed wysłaniem części do mnie, a ja montuje i mam po sprawie? Czy do zdjęcia ochrony potrzebny będzie mój samochód?
-
B6 DIVISION
Panowie, orientuje się ktoś z Was, czy silniczki pamięci fotela są różne dla foteli sportowych i zwykłych? Mam na mysli a6c6. :-)
-
[Gdynia] VASS Serwis
We wtorek montowałem w Vassie "detal" do silniczka sterującego klapami kolektora ssącego. Jak zwykle pełna profeska. Zaoszczędzone jakieś 2000 zł na wymianie całego kolektora z ASO. Polecam w 100%
-
Błąd kolektora ssącego P201500
Wiem o tym, ale za późno się zorientowałem. Nie brałem z allegro, tylko ze strony Deffner.....Grunt że wszystko jest ok :-)
-
Błąd kolektora ssącego P201500
Jestem po montażu "detalu" błędu brak, po wykonaniu testu elementu przez vcdsa błąd już się nie pokazał. Koszt "detalu" 200 zł, montaż z uszczelką 150 zł......także śmieszna cena za usunięcie problemu.
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Dobry z rana..... Panowie, w którym roku silniki caha w a6 miały wyeliminowany problem wadliwej pompy? Mam A6 z 2010r i prawdopodobnie jest juz inna pompa, ale pewien nie jestem. Jak by ktoś to potwierdził, to będę spał spokojniej ;-)
-
Błąd kolektora ssącego P201500
Zębatki w silniczku, tak?.....no zobaczymy, robiłem test elementów vcdsem i raz błąd wyskoczy, a raz nie wyskoczy. "Detal" chcę zamontować dopiero, jak silniczek za każdym razem będzie sypał błędem, wtedy będę pewien, czy faktycznie załatwił sprawę. Z drugiej strony dobrze by było wyjąć kolektor i go dobrze przeczyścić. ;-)
-
Błąd kolektora ssącego P201500
No niby nie, ponoć jeśli włoży się nowy, to błąd zostanie. Powodem jest luz na ramieniu regulacji klap. Powoduje on nadmierne wychylenie pracy silniczka i stąd błąd. Ten detal blokuje pracę ramienia w odpowiednim miejscu, przez co silniczek pracuje w odpowiednim zakresie. Jak będzie, to się zobaczy po montażu. W każdym bądź razie to i tak najtańsza opcja wyeliminowania problemu. ;-)
-
Błąd kolektora ssącego P201500
Dzięki za odpowiedź. Mamy dokładnie te same silniki, z plastikowym kolektorem - i tu jest zdecydowanie większy problem z montażem tego "detalu" Zastanawiam się, czy wykręcenie samego silniczka nie wystarczy. Szczerze mówiąc boję się ruszać to wszystko pod blokiem. Tym bardziej, że to ok. 4h roboty, a pogoda nie rozpieszcza ;-) Jeszcze raz dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam
-
Błąd kolektora ssącego P201500
Ok, dzięki bardzo
-
Błąd kolektora ssącego P201500
Siema, mam podobny problem i ten sam silnik i kolektor. Ten potrzebny detal mogę zamontować jedynie po zdemontowaniu kolektora......niestety nie wiem jak to ugryźć i zastanawiam się, czy nie lepiej oddać do roboty mechanikowi. Dużo jest roboty z wymontem i zamontem kolektora? Można coś uszkodzić po drodze?
-
B8 TrOOOOp
Siema ryjce, pytanie do Was odnośnie klapek kolektora w 2.0 tdi 170 KM caha. Wyskoczył mi check engine i błąd : 7859 intake flap position sensor (bank1) P2015 00 (168) implausible signal MIL ON - intermittent- confirmed tested since memory clear Trochę czytałem na ten temat, ale błąd jakby w 100 % nie wskazuje na uszkodzenie klapek. Może ktoś z Was miał podobną sytuację?
-
B6 DIVISION
Coś właśnie on mi chodził po głowie.....dziękówa
-
B6 DIVISION
Bry, mordeczki kto sprzedaje zarniki u nas na forum? Zbieram się za regenerację lamp i chcę kompletować powoli wszystko.....
-
B6 DIVISION
Panowie, potrzeba składanych lusterek fotochrom do polifta a6c6.....ma moze ktoś na handel?