Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    I pewnie wytrzyma mi tydzień, jak obecne.......to nie majątek, więc lepiej w nowe zainwestować. Nie koniecznie muszą być z ASO......InterCars też coś ma w ofercie. Panowie, a jaki ma numer siłownik 550N? 4f9827552b - to jest 650N......i inych nie mogę znaleźć
  2. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Super, dzięki za podpowiedź. Chciałem kupować 650N.....także lipę bym odwalił ;-) Na forum A6 koleś pisał, że od Opla dopasował 570N i jest bajeczka......;-)
  3. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To jakie kupować, takie co mam 650N, czy słabsze np. 550N?
  4. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wymienili mi przy montażu, ale na używki 650N i być może już miały dość.....mam nadzieję, że to będzie to, a nic z elektryką.......;-)
  5. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki, to dobra wiadomość ;-) Już myślałem, że któryś z silniczków padł. Dziwne tylko, że tak z minuty na minutę. U mnie nie ma luzów, wszystko jest na sztywno. Mam dokładaną klapę, ale po montażu musiałem wyregulować dociąg, bo kapa delikatnie odstawała i trzaskała przy zamykaniu. Zobacz u siebie, czy przypadkiem śruby zamka z dociągiem Tobie się nie poluzowały. Może wystarczy dokręcić, jeśli nie to pewnie dociąg padł ;-(
  6. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, problem. Dzisiaj sprzątałem w bagażniku i klapa była dłużej otwarta. Raz, drugi ją otworzyłem i zamknąłem i teraz po otwarciu od razu powoli opada. Klapa jest elektryczna. Otwieranie i zamykanie działa prawidłowo, po prostu po otwarciu opada. Czy to wina teleskopów, czy siłowników elektr.? Po otwarciu klapy silniczki ją jakoś blokują, czy opiera się na samych teleskopach?
  7. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry z rana, Panowie czy ktoś z Was zna numer przycisków/gumki od pilota A4B7/A6C6 ? Już mnie irytują te zamienniki z allegro, które po 3 miesiącach się wycierają.
  8. Dokładnie. Wiedze mają w małym palcu. Też zostawiłem u nich auto. Nic mechanicznego. Robili mi klapę elektryczną i pamięć foteli. Wszystko pozytywnie :-) POZDRAWIAM:-)
  9. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No właśnie też mnie to zdziwiło. Dzięki za info, najwyraźniej sprzedający chciał mnie w trąbkę nabić :-) Pozdrawiam
  10. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, jak to jest z tą ochroną komponentu? Czy sprzedający moduł może zdjąć ochronę przed wysłaniem części do mnie, a ja montuje i mam po sprawie? Czy do zdjęcia ochrony potrzebny będzie mój samochód?
  11. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, orientuje się ktoś z Was, czy silniczki pamięci fotela są różne dla foteli sportowych i zwykłych? Mam na mysli a6c6. :-)
  12. grzes283 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Pomorskie
    We wtorek montowałem w Vassie "detal" do silniczka sterującego klapami kolektora ssącego. Jak zwykle pełna profeska. Zaoszczędzone jakieś 2000 zł na wymianie całego kolektora z ASO. Polecam w 100%
  13. Wiem o tym, ale za późno się zorientowałem. Nie brałem z allegro, tylko ze strony Deffner.....Grunt że wszystko jest ok :-)
  14. Jestem po montażu "detalu" błędu brak, po wykonaniu testu elementu przez vcdsa błąd już się nie pokazał. Koszt "detalu" 200 zł, montaż z uszczelką 150 zł......także śmieszna cena za usunięcie problemu.
  15. Dobry z rana..... Panowie, w którym roku silniki caha w a6 miały wyeliminowany problem wadliwej pompy? Mam A6 z 2010r i prawdopodobnie jest juz inna pompa, ale pewien nie jestem. Jak by ktoś to potwierdził, to będę spał spokojniej ;-)
  16. Zębatki w silniczku, tak?.....no zobaczymy, robiłem test elementów vcdsem i raz błąd wyskoczy, a raz nie wyskoczy. "Detal" chcę zamontować dopiero, jak silniczek za każdym razem będzie sypał błędem, wtedy będę pewien, czy faktycznie załatwił sprawę. Z drugiej strony dobrze by było wyjąć kolektor i go dobrze przeczyścić. ;-)
  17. No niby nie, ponoć jeśli włoży się nowy, to błąd zostanie. Powodem jest luz na ramieniu regulacji klap. Powoduje on nadmierne wychylenie pracy silniczka i stąd błąd. Ten detal blokuje pracę ramienia w odpowiednim miejscu, przez co silniczek pracuje w odpowiednim zakresie. Jak będzie, to się zobaczy po montażu. W każdym bądź razie to i tak najtańsza opcja wyeliminowania problemu. ;-)
  18. Dzięki za odpowiedź. Mamy dokładnie te same silniki, z plastikowym kolektorem - i tu jest zdecydowanie większy problem z montażem tego "detalu" Zastanawiam się, czy wykręcenie samego silniczka nie wystarczy. Szczerze mówiąc boję się ruszać to wszystko pod blokiem. Tym bardziej, że to ok. 4h roboty, a pogoda nie rozpieszcza ;-) Jeszcze raz dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam
  19. Ok, dzięki bardzo
  20. Siema, mam podobny problem i ten sam silnik i kolektor. Ten potrzebny detal mogę zamontować jedynie po zdemontowaniu kolektora......niestety nie wiem jak to ugryźć i zastanawiam się, czy nie lepiej oddać do roboty mechanikowi. Dużo jest roboty z wymontem i zamontem kolektora? Można coś uszkodzić po drodze?
  21. grzes283 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Siema ryjce, pytanie do Was odnośnie klapek kolektora w 2.0 tdi 170 KM caha. Wyskoczył mi check engine i błąd : 7859 intake flap position sensor (bank1) P2015 00 (168) implausible signal MIL ON - intermittent- confirmed tested since memory clear Trochę czytałem na ten temat, ale błąd jakby w 100 % nie wskazuje na uszkodzenie klapek. Może ktoś z Was miał podobną sytuację?
  22. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Coś właśnie on mi chodził po głowie.....dziękówa
  23. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry, mordeczki kto sprzedaje zarniki u nas na forum? Zbieram się za regenerację lamp i chcę kompletować powoli wszystko.....
  24. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, potrzeba składanych lusterek fotochrom do polifta a6c6.....ma moze ktoś na handel?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.