Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. Ja miałem u siebie podobny problem po swapie zacisków. Nie dawało mi to spokoju i po kolei sprawdzałem zaciski.....okazało się, że prawy tylny był tylko na jednej śrubie i nie trzymał sie zbyt dobrze. Kupiłem ori śrubę, dokręciłem i po problemie.......może u Ciebie być podobnie, sprawdź
  2. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekawa sprawa, nie słyszałem o takiej możliwości, ale skoro przy BT rozłącza radio/muzykę, to być może i w przypadku PDC jest taka możliwość, także też jestem chętny, jakby ktoś ogarnął takie ustawienia. Panowie potrzebuje kompresorek do auta. Miałem zwykłego marketowego za 50 zł i szit jakich mało. Co sądzicie o oem audi/vw. Nowe kosztują około 100 zł na allegro, więc kasa do przejścia, ale czy sprawdzi się do kół samochodowych?....... koła od traktora nie będę nim pompował
  3. Też obecnie mam Nexeny na zimę i póki co jestem zadowolony. Polecam w 100%
  4. Ładna. Bez dwóch zdań. Dobrze wyposażona i świeża :-) Szkoda, że nie w kombii, one są ciut zgrabniejsze. Też nad SII myślałem po sprzedaży swojej lalki. Wygodna, dobrze wyposażona, niedroga w eksploatacji i stosunkowo tania w zakupie.
  5. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z exeo nie, ale z cinquecento powinny pasować
  6. Szukam kogoś bliżej, żeby oddać auto na wymont/zamont i malowanie przodu i tyłu. Ostatecznie będę musiał je gdzie indziej zdemontować i dowieźć. Do wiosny daleko, może coś się ogarnie.
  7. Zgadza się....w sumie to sie robi lekki dylemat. Przy czarnym, srebrnym czy białym aucie chyba łatwiej. Mi osobiście żółte się podobają, ale do bardziej stonowanych kolorów. Swoją drogą ciekawe, jak przy czerwonej budzie będzie to wygadać Z innej beczki. Gdzie malujesz zaciski, masz kogoś w 3 mieście ogarniętego w temacie?
  8. http://www.wtryski.net/sklep/cennik.html pierwszy, lepszy przykład. Nie będę ściągał pokrywy, żeby Tobie udowodnić. Robione w AZ Pruszcz.
  9. Żółte są ok, ale ciekawe jak przy czerwonej budzie się przyjmą.
  10. Dokładnie od 5L V10 z Touarega, a one zamiennie są stosowane w 2.5 TDI końcówka H lub F. Czego nie rozumiesz?
  11. U mniena serii wupluł 131km..,,.dołożyłem pompki od 2.5 tdi i podbiło do 155km po programie bezpiecznym wyszło 176km....i fajnie to jeździ,
  12. grzes283 odpowiedział(a) na mortek1986 temat w Audi A4 B5
    Raczej nie ma szans obcierki przy takjm setupie....a czy 215/45/17 do B5 to nie wynalazek rozmiar?
  13. Dokładnie, może to być przyczyną. Kolejna sprawa, to dystanse, jakie pokonujesz. W środku zawsze będziesz miał wilgoć - taka pora roku, jeśli nie ma kiedy się wysuszyć wewnątrz, wówczas problem będzie się nasilał ( przerabiałem to jeżdżąc do pracy 5km ) Następna sprawa, to szyby, mimo wszystko w zimę powinny być klarownie czyste, żeby para nie miała się na czym osadzić. Co do dywaników, to gumowe w dużym stopniu niwelują parowanie szyb - także dobry krok. Zanim wyłączysz auto, to ustaw nawiew na zimne powietrze - nie będzie aż takiej różnicy temperatury i też szyby będą mniej parować.
  14. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie dochodziło do ok 70 st i wskazówka latała. Wymieniłem termostat i chyba od razu czujnik temperatury i czwarty rok jest OK. Co do klimatronika, to też mam problem na zasadzie, że przy LO wieje zimnym, a przy ustawieniu od 18 do HI specjalnej różnicy nie ma..W zimę to nie przeszkadza, ale jak na zewnatrz zrobi sie + 20 i jeszcze pada, to przy ustawionej klimie na 18 st. jest troszkę za gorąco. W dwóch innych autach mam mega różnice i czuć przyjemny chłód przy 16-18 stopniach.
  15. Brewki i ten paskudny chrom out
  16. Spokojnie jeszcze luz będzie
  17. To, że malowana.....a co to za problem, byle dobrze była pomalowana. To nie auto salonowe za kilkadziesiąt tysi, żeby było bez skazy. A za taką, jak Twoja zakładając, że nie ma jakiejś ciemnej przeszłości, to cena spoko. Zawsze można kupić golasa za 17 tyś, a później ładować w doposażanie. Wywal tylko te brewki i chromy z lusterek i od razu auto zyska super looka
  18. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, potrzebuje następujących gratów: 1. Uchwyt panelu obsługi pamięci fotela w drzwi kierowcy - czarny 8E1 959 527 2 .Uchwyt przycisku otwierania klapy bagażnika (bez alarmu) w drzwi kierowcy - czarny 8E1 959 527 A 3. Przycisk otwierania klapy wraz z wtyczka.... 4. Piny - muszę tylko ogarnąć numery Jak ktoś coś by miał, to walić na PW
  19. Poza brewkami i chromem na lusterkach to kosa :-)))
  20. 235/40 - od razu bym odrzucił. Balon i zamula auto....same minusy. 225/40 - jest chyba optymalna, na 8J normalnie się ułoży. Ewentualnie bym pomyślał nad 205/45 - zrobi delikatny naciąg i będzie mniej odczuwalna przy przyspieszaniu i spalaniu. Mieści się w obwodzie koła. Tylko jest słaby wybór i są dość drogie.
  21. Dokładnie Boosterowe a4 rozwala system. Co robią.....wszystko Ci ogarną, kwestia dogadania. Tam raczej nie ma rzeczy nie możliwych, nie skupiają się też na jednej marce, stoją tam różne produkty, więc wiedze maja sporą. Najlepiej zadzwoń do Roberta, umów się na wizytę i na pewno będziesz zadowolony.
  22. Nie wiem, jak teraz. Kiedy się dowiadywałem o cenę programu do AVFa, to w TuneUp było drożej o chyba 400 zł, zresztą w ogóle ich cennik był ponad średnią w 3 mieście. Ale być może przez telefon tylko taka informacja. Od znajomego dostałem nr. do Roberta (Turboelita) i na dzień dobry miłą cenę, więc poszedłem za ciosem aż dwukrotnie i następny furacz tez u nich wyląduje.....
  23. Ja polecam Turboelite. Dwa razy u nich robiłem program i za każdym razem full profeska. Znajomi też korzystają z ich usług i nigdy nie słyszałem negatywnych opinii, a to rzadkość w obecnych czasach.
  24. Co tu dużo pisać, jak mało widać Witam kolegę z sąsiedniej wsi Powodzenia w rezaniu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.