Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    u niego http://allegro.pl/show_user.php?uid=426531
  2. Nie, z allegro brałem. Trochę drożej, jak się okazała, ale ponoć lepszy
  3. Dzięki, dzięki choć rozpasany to on nie jest, brakuje mu do elity a Ta ciągle ucieka Ale, jak to się mówi, czy tam śpiewa: " gdzieś na szczycie spotkamy się..." Póki co powolutku do przodu, a więc na półce leży: - moduł DRL H7 z przekaźnikiem, - moduł świateł z literką F, - lusterko fotochrom - niestety bez kompasu, troszkę cena nie warta tego bajeru - przełącznik świateł AUTO - panel z przełącznikiem DRL i CLH Oczywiście tu ogromne podziękowania za zaangażowanie w szukaniu i kompletowaniu dla Józia, Domina, Wladiego, Karola - naprawdę pomocna ekipa. Do montażu jeszcze trochę czasu, na razie zbieranie informacji, kompletacja wiązek etc... http://imgur.com/0nrpJPs http://imgur.com/StExbOk http://imgur.com/UeYLtrr
  4. takie są fakty!!! Dodam tylko,że jest TU (oczywiście to nie wina forum, tylko ludzi, co się sugerują zbyt mocno) masa postów, która powoduje tym o nikłej wiedzy mętlik w głowie i szukają dziury w całym Dokładnie, sens remontu silnika jest przy ciśnieniu poniżej 25 barów - to samo słyszałem od mechaników Ja już się wyleczyłem z mitycznych awarii. Silnik pracuje, jak pracuje. Ważne, że odpala, jeździ dobrze,więc po co szukać dziury w całym. Naprawdę Panowie, nie warto. To już nigdy nie będzie auto z fabryki, może tylko polepszymy dosłownie delikatnie kulturę pracy i MOŻE osiągi, ale za jaką cenę. Gdy bym mógł cofnąć czas, to nie wymieniał bym u siebie hydrauliki - przynajmniej na razie. Nic to nie wniosło a kosztowało 10% wartości auta, był sens???
  5. grzes283 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Hahaha, trzeba by listę zrobić i niech każdy się wpisuje. Swoją drogą, to kwestia czasu i 80% forumowiczów zapoda u siebie taki bajer. Ja też się piszę, ale na razie z czymś innym walcze. Warto by ogarnąć to w miarę szybko, bo na zimę najlepszy efekt
  6. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mordeczki, gdzie kupić piny do wtyczki włącznika świateł, oraz do wtyczki lampki podsufitki?
  7. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mordeczki, gdzie kupić piny do wtyczki włącznika świateł, oraz do wtyczki lampki podsufitki?
  8. i do PINu 1 włącznika świateł dolutowujemy sygnał z PIN1 lusterka fotochrom 11. Odpinamy wtyczkę 32 PINową z modułu centralnej elektryki (zamontowany pod kolumną kierownicy na wysokości lewej nogi kierowcy) 12. Rozpinamy wtyczkę i wpinamy do PIN 19 przewód z PIN 19 modułu centralnej elektryki a do PIN 30 przewód z PIN 3 lusterka fotochrom. 13. Składamy całość i cieszymy się nowym „tjiuningiem” w A4ce Panowie, czy mi się wydaje, czy w opisie jest błąd? Czy nie powinno być tak, że do PIN 19 MCE podłaczamy kabelek z PINu 11 lampki podsufitowej? Jeśli się mylę, to przepraszam za zamieszanie, ale nie mogę tego rozgryźć
  9. grzes283 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Takie coś się nada? http://led.home.pl/pl/p/Tasma-LED-3528-czerwona-60LEDm-300LED5m-wodoodporna-IP63-rolka-5mb/235 różne kolory do wyboru. Ale wydaje mi się, że takie paski ledowe można kupić w marketach budowlanych, ale pewnie nie ma większego wyboru Działac Panowie, działać. Fajny, tani i elegancki modzik. Choć tak trochę to choinka się robi, tylko w takim ekskluzywniejszym wydaniu
  10. Dawaj foty z listwami Przy okazji dzięki za linka z lusterkiem, zakupiłem
  11. grzes283 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    A co za problem nie robić tego na stałe tylko na jakiejś wtyczce? Może być problem, żeby wtyczka się zmieściła. Dekor dosyć ciasno przylega.....
  12. grzes283 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    No tak, w ten sposób też można Tak, czy siak bardzo fajnie wygląda. A powiedz, nie odstaje dekor?
  13. grzes283 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Wygląda super Gratuluje pomysłu Ale jest jedno "ale", przy następnym demontażu boczka mamy lekki problem z dekorem. Mianowicie nie odczepimy go bez przecinania kabla, czy się mylę ...?
  14. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiem, ale może ktoś by miał gotowy z pinami
  15. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, potrzebuje wtyczke 8E0 971 833 z kawałkami kabelków do lusterka foto z B6, ma ktoś na zbyciu. Znalazłem na allegro, ale ktoś mnie uprzedził....coś takiego jak w aukcji: http://allegro.pl/8e0971833-wtyczka-zlacze-vw-audi-skoda-seat-i4748586616.html
  16. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak na samym programie? Za Toba, to pewnie czarne chmury są, czy jeszcze bezdymny ?
  17. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fenkju mordeczko Ale jeszcze poproszę wtyczkę lusterka
  18. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, potrzebuję dwa numery części: 1. wtyczka panelu DRL CLH z A4B7 2 wtyczka lusterka fotochrom A4B6, Pomożecie?
  19. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Odbiornik jest zamontowany na tylnej belce, z prawej strony. Raczej ciężko będzie nie ściągać zderzaka - bez sensu coś zniszczyć Tam jest duża wilgoć, co też odbija się na czujnikach parkowania. Może spróbuj jakimś contakt sprayem styki prysnąć. Ponoć od Q7 mają mocniejszy sygnał, ale to nie jest potwierdzone, więc niech ktoś mądrzejszy sprawdzi plotkę
  20. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    fenkju, a czemu mordo nie odpisujesz na PW, zamykamy temat?
  21. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ludziska, jeśli dobrze kojarzę, to silniczek lewy przód (kierowcy) posiada możliwość podłączenia lusterka składanego i fotochrom, wymienić bym musiał tylko prawy przód, tak? http://imgur.com/7XV4M3w
  22. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niet
  23. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z innej beczki, czy silniczki z modułem z końcówką H ogarną składane lusterka i fotochromy?
  24. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kupić samo body 100D? nie mam za dużego pola manewru tutaj niestety. krajobrazy głównie bym chciał robić ale na zoomie też mi zależy 70-300 robi dosyć ładne zdjęcia, oczywiście kwestia opanowania parametrów, pogody no i chęci.Tj max obiektyw do którego nie potrzebujesz statywu, takie zdjęcia jeszcze wyglądają. No chyba, że jesteś po imprezce. Swoją drogą, to statyw fajna sprawa, więc będziesz miał wydatki. Ale kolega Slo dobrze prawi, częściej używasz 17-50, niż 70-300 Najlepszym wyborem na początek będzie 18-105
  25. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Źle się wypowiedziałem, bardziej chodziło mi o zdjęcia krajobrazów, obiektów z daleka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.