Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :hi:Panowie, od czego zależy montaż różnych przełączników szyb? Ja u siebie mam włącznik, na którym jest tylko kontur szyby. Zamówiłem z ASO po vinie i dostałem taki z narysowaną jakby pełną szybą. Kiedyś z ASO brałem do drzwi kierowcy 4ES i dostałem właściwy, a brałem też po vinie. Dzisiaj dostałem inny i nie wiem co może być nie tak.....
  2. Z kodu lakieru, to chyba niebieski? Niestety nie kojarzę....
  3. Dzięki, dzięki:hi: A gdzie mnie mijasz? Ja głownie kursuje Przymorze - Osowa, nigdzie w tygodniu się nie wypuszczam:wink: Pozdrawiam
  4. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przy Twojej glebie może być to już ryzykowne. Powiedz, Ty wczoraj tak przyjechałeś, czy może skręcałeś jeszcze przód?
  5. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ooo coś takiego: ---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ---------- No właśnie celowałem w taką kwotę, choć liczyłem, że tak z 700zł będzie warta. Zawsze mniej do RNS-e by było:grin: Ale weź to jeszcze sprzedaj....
  6. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja i za 50 widziałem, ale to pojedyńcze okazje i nie wiadomo czy sprawne. Ja mówie o sprawnym i działającym zestawie, ale wyjętym z DE dlatego bez Polaka i map. Wgranie map i PL u nas kosztuje od 150-200zł oficjalnie. Także to nie jest chyba nic skomplikowanego, ale nie wiem nie robiłem tego. Także Panowie do rzeczy. Podawać cenę, a nie " bo ja widziałem", zresztą na allegro stoją nawet po 850zł to już przeginka. ---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ---------- Jak nie.....ja mam z ET 30
  7. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ze zmieniarką??? Sama zmieniarka ze 150-200 kosztuje
  8. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, ile może być warta Navigation Plus ze zmieniarką, bez PL i map?
  9. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grzes sprzedasz swoje i dołożysz 30k ...i co kupisz za te 50k? nic w tej kasie sensownego nie ma... b8 w bidzie? ---------- Post dopisany at 00:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ---------- Chciałbym kupić vcds możecie jakiś link rzucic do jakiegoś sensownego vcds-a... bo ja się nie znam na tym:facepalm: Dokładnie. Audi już lipa. Bo szczerze mówiąc każde inne po B6 to już skarbonki. Z A6C6 też lipa jeśli chodzi o motorownie. A te nasze pudła są wygodne całkiem ładne no i nie aż tak drogie eksploatacyjnie.
  10. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    EEee tam, gadanie. Za pół roku, albo za rok Wam się oklei i przyjdą myśli o sprzedaży. Przerabiałem to wcześniej dwa razy. Audi miała byś takim trzecim i zdroworozsądkowym zakupem. Po roku zaczął sie znowu nawrót choroby i rezanie. A jakbym teraz miał kasę na dołożenie, to bym za czymś innym już się rozglądał. Niestety za kase z audi, to najwyżej taczkę sobie bym mógł kupić, więc nie ruszam tematu:wink:
  11. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wykrusza??? A z ciekawszych jeszcze jakas poszła???
  12. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kiedy komu pasuje, mi osobiście bardziej sobota, niż niedziela. Może uda się zgrać w najbliższym czasie, o ile pogoda będzie:facepalm:
  13. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No szczerze, to łudziłem, się na dziesiejszy dzień. Ale taka kicha z pogodą, że nie było opcji. Przeszedłem się po placu z myślą, że coś kliknę, ale d*pa, za bardzo padało. Na Skwerku w Gdyni widziałem, że ludzie cykaja fotki aut i całkiem fajne tło wychodzi. Można by tam kiedyś ogarnąć elitę
  14. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi to się marzy taka wspólna fotka pt: " Wypasy z wybrzeża":wink:
  15. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :hi:Miło było zobaczyć elitę wybrzeża na żywo. Furki miazga:kox: Pozdrawiam
  16. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki, też go znalazłem i chyba najlepiej wygląda ten przycisk u niego właśnie. Biorę 70zł nie majątek, najwyżej utopie, lub sprzedam dalej:decayed:
  17. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzwoniłem dzisiaj do kilku, ale taka łachę robią, że masakra. Nawet raz usłyszałem tekst:.." toć to nowe nie je, jak sie kce nowe to nowe trza kupic. To jest normalnie używane i normalnie zużyte...." Generalnie beka, bo ludzie coś sprzedają i lachę kładą. Przecież można normalnie odpowiedzieć, że nosi ślady, albo że jest w dobrym stanie, jak na używkę i wszystko - toć tak mi się wydaje:grin:
  18. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ludziska, ma ktoś na sprzedaż ręczny z osłonami do B6/7? Oczywiście w dobrym stanie przycisk chrom:decayed:
  19. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To co zakładasz takie :-P ;-) nie
  20. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie gadaj nie są złe:wink:
  21. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hahaha. Co krzywda?? 200zł i mało ludzi ma:grin:
  22. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Teraz takie będą rządzić:
  23. Dzięki, nie widziałem. W którym miejscu? Czym jechałeś? Twój kolorek, to raczej bym wyczaił....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.