Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. Nie. Jakieś w domu miałem. Jeśli nie sprawdza się wtedy wymienię. Przy okazji żarówki led wyleciały a w ich miejsce lampki led. Świecą dużo mocniej
  2. I już na aucie. Dosłownie 15 minut i siedziały
  3. Hahaha, jak by była w sedanie, to nie była by taka piękna:grin: - żarcik. Tak na serio, to jakoś avant mi bardziej przypadł do gustu. Choć po prawie trzech latach coraz bardziej podoba mi się sedan:decayed: ---------- Post dopisany 06-07-2014 at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2014 at 19:07 ---------- Coś do środka i zarazem ostatni klocek z s-line.....
  4. grzes283 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Baja Pani:decayed:
  5. Wszystko OK, ale znowu się powtórzę - dekielki Panie, dekielki. Co do koloru zacisków, to ten żółty.......:whistling:
  6. Aaa, takie buty. To powodzonka w nowej pracy - transport ma przyszłość, więc dobry wybór:wink:
  7. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Elo ziomale, Ma ktoś na sale listwy progowe s-line z B6?
  8. A Ty już pracujesz na Przymorzu? Chyba jeszcze za wcześnie....
  9. Oj tam, oj tam. Szczerze, to nieskromnie mówiąc fajny rzadki kolorek no i wdzięczny - brudu nie widać Ale jak ciorny wypastujesz to:drool3::drool3:- mój tak nima:wink:
  10. Oczywiście, wszystko mu powiedz. Zeby nnie zwalał na co innego
  11. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki:hi:
  12. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, jakie mają numery podstopnica i nakładki na pedaly z wersji RS do B6?
  13. Wszystko jest istotne, jak masz xle ustawiony rozrząd, to i reszta parametrów może odbiegać od normy. Napisz na forum B6 Division, tam na pewno ktoś z Twoich okolic się odezwie. Ale do mechaniora warto podejść i spytać się, co może być źle.... U mnie gr 13 wartości są w okolicach 0,31, nawet 0,59 - na zimnym. Na ciepłym nawet -1,5, a auto jeżdzi jak należy.
  14. Na 99% masz źle rozrząd ustawiony. Powalcz z synchro, to dużo. Skoro piszesz, że po wymianie rozrządu autko jest mułowate i wzrosło spalanie na jałowym, to najprawdopodobniej będzie synchro. Niby najlepiej jest, jak synchro jest najbliżej 0. Jednak w praktyce to wychodzi inaczej, niekiedy nawet jest +- 2 i dopiero wtedy autko jeździ jak powinno. Jeśli synchro nie pomoże, to wtedy pompki mogą nie banglać. Przerabiałem problem u siebie. Po wymianie wałka rozrządu i czyszczeniu pompek spalanie na vagu pokazywało 1.6l/h. Synchro ustawiane kilka razy - zbiło do 1l. ale troszkę muliło. Po wymianie pompek spalanie na vagu 0,6l/h, a samochód o niebo lepiej jeździ.
  15. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, gdzie mogę kupić dekiel na gałkę zmiany biegów s-line do A4 b6 - 6-biegów?
  16. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pewnie. Trzymajcie miejsce dla mnie
  17. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Będę, będę. Też w sobotę. Myślę, że coś koło 11. Na kilka godzinek, pooglądać jakieś wypasiki.....no i jakiaś sesyjka może:wink:
  18. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wiem, czy wszyscy wiedzą, ale VW Mania jest w tym roku wcześniej, 11-13 lipca. Przeglądałem foty u kumpla na FB i przypadkiem zobaczyłem. Lekkie zdziwko by było pod bramą w ostatni weekend lipca:grin:
  19. Wiem, co mówię. Miałem ciorną borę. Ciężki w utrzymaniu, ale jak wypastowałem, wypucowałem i resztę porobiłem, to ślepia ciężko było otworzyć bo tak raziła:grin:
  20. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile może byś warta zwykła navi z A4 B6, bez map i bez PL, oczywiście z kodem i papierami? To jest chyba Navigation Plus....
  21. Dokładnie LY7Q.....ciekawy kolore, choć ciorny, to je to:decayed:
  22. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miałem 1bv, znajomy ma 1ba i chce zmienic na ori. A woli komfort. 1be siedzi jak 1bv ale chyba jest bardziej miękki.
  23. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z rana. Pany czym się różni 1bv od 1be? Duża różnica w komforcie? Wiem ze w 1bv sa dwa wahacze inne, tak samo jest w 1be?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.