Treść opublikowana przez Vego
-
Problem z Turbiną, logi
czytam ale chcialem sie upewnic
-
Problem z Turbiną, logi
ja chce sam czyscic geometrie a wirnik musze wywazac po tym zabiegu?
-
Problem z Turbiną, logi
a mam pytanie jesli mam zamiar swoja turbine czyscic bo geometria jest zapieczona to czy musze wirnik wywazac ?
-
Sprzeglo
Siemka w afn jaki nm moze zabic sprzeglo ? ;d podnoszac moc ? oczywiscie sprzeglo seria
-
Obnizka
ok to trzeba amorki pod -40 szukac na tyl
-
Obnizka
czyli przejmowac sie -40 czy nie ....? Wesz Ty masz avant a to juz jest wieksza masa na tyle wiec wiesz inaczej to wszystko pracuje ja mam sedan wiec mysle ze mniej bedzie tyl pracowal wiec jak z tym -40 da rade zeby nie obcieralo przy komplecie osob ??
-
Obnizka
czyli nie ma sie co przejmowac a jakie amorki na tyl pod te springi ?
-
Obnizka
225/45/17 lato 195/65/15 zima :-P
-
Obnizka
Siema Koledzy Mam pytanko czy Ktos moze orientuje sie jak na zawieszeniu -40 czy cos obciara nadkola blotniki itd....jak wejdzie komplet osob powiedzmy 80kg osoba czy bedzie cos slychac ?? z gory thx za odp
-
Niskie zawieszenie z przodu a4 jak podwyższyć?
ile jest cm od podloza do najwyzszego pkt na blotniku mozesz zmierzyc ostatnio zmienialem i mialem w zawieszeniu 1ba 69 cm do gornego pkt teraz mam 63,5 cm ;p
-
czujnik temperatury
Siemka mam taki problem wyskoczyl mi na vag blad czujnika g62/g2 ... wymienilem go na oryginal po usunieciu bledu wyskoczyl mi blad zwarcie do plusa czasem jak zimno rano to swiece raz grzeja a raz nie grzeja (dodam ze wszsytko jest sprawne swiece przekaznik zalancza) tylko raz lapie po przekreceniu kluczyka a raz nie rano na zimnym rozruchu gdzie powinny zlapac za pierwszym razem co jest koledzy doradzicie ?? Pewne zrodla podpowiadaly mi zeby sprawdzic wiazke ale nie wiem jak sie do tego zabrac ... a i jeszcze jedno po wymianie czujnika temp sprawdzilem na vag temperatury na zimnym silniku w engine grupa 7 temperatury okolo 10 stopni c plus minus 3 a w instruments grupa 003 pokazuje 30 stopni czy to jest normalne nie powinny wynosic tyle samo ? Glownie kieruje moje zapytanie do Devastation ;p znasz ten temat ....
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
daje zaslepienie egr-a przyrost mocy ?
-
Pompka centralnego zamka
to moze elektryka walnela w pompce ... u siebie mialem tak ze migal wiec sprawdzilem i wyszlo to ze wirniczek polecial wiec naprawilem i dziala do tej pory ;d
-
Pompka centralnego zamka
a migaja Ci migacze lub daje jakies oznaki tego ze samochod ma sie zamknac jesli migaja migacze to polecam przejrzenie wirniczka pompki centralnego z reguly to ich wina rozsypuja sie po prostu ;d
-
Gwizdanie turbiny
w koncu to jest TDI... ten gwizd to oznaka zdrowego turba ;d gwizd aniech gwizda zostaw to w spokoju
-
gwizdzaca turbina! pomocy
Gwizd jest cool ;d
-
Pomocy...
HELIX B6X B 6X BLUE GWARANCJA PL Auto HI-FI W-Wa (3645379601) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. takie beda dobre ?
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
Sory Panowie ze tak pozno ale coz praca ...itd ;d najpierw wyjmujemy kratke i doprowadzamy kratke i koleczko do takiej postaci a oto efekt koncowy ;d ja uzylem 3 diod led do podswietlenia tego srednica okolo 6mm plus przyklejone na klej oprawki do kratek na ledy podlaczylem pod stacyjke oczywiscie dalem odpowiednie oporniki zeby ledy dlugo swiecily i jak przekrecam kluczyk to sie zapalaja juz niedlugo koncze srodkowa kratke to bedzie efekt ;p na ostatnim zdjeciu widac jak led jest przymocowany do tych drucikow trzeba odpowiednio podlaczyc plus i minus i odpowiedni zestaw opornikow ;p myk na plus czy na minus ? ;p prosze o oceny
-
Pomocy...
kurcze nie jestem jakims znawca sprzetu car audi nie wymagam jakiejs zaje....fajnej jakosci wystarczy ze bedzie gralo tak jak teraz obecnie tylko ze przod charczy... a sa tam glosniki 25w bodajze a radio chce wymienic bo laser chyba sie wypalil i nie czyta cd a poza tym lepsze by bylo pod pen-drive wtedy jaka chce muzyke to wrzucam i sie nie przejmuje stosem plyt chce dobrac glosniki powiedzmy pod takie radyjko KENWOOD KMM-257 Radio z USB odtwarza WAV i FLAC (3645406201) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. chcialbym wlozyc na przod 16stki
-
Kompresorek centralnego zamka
a ja zregenerowalem wirniczek klejem super mocnym i hula do tej pory od lata ;d
-
Pomocy...
slucham ogolnie wszystkiego ;d przez rap disco do dobrego dance ;d chce wydac ja wiem radyjko okolo 250 plus minus zalezy jakie (myslalem o kenwood jakims 4x 50 ) plus glosniki jakies do tego dwa w drzwi na przod (charcza bo popekaly membrany) bo tylne moze za jakis czas wymienie bo sa dobre nokii ;p
-
Pomocy...
czyli jak dobrze dobrac glosniki do radia oblicza sie to jakos ?
-
Pomocy...
chcialem wymienic przednie glosniki bo sa membrany pozrywane i bardzo charcza ..... poza tym chcialbym zostawic serie bez wzmacniacza tylko samo radyjko na tych glosnikach jest chyba 25W i ladnie graly kiedys i w miare glosno jak bym kupil radyjko 4x50 i glosniki powiedzmy dwa na przod jakies 40W to bedzie dobrze ? bo slyszalem ze glosniki powinny miec wiecej W jak radoi daje wtedy jest dobrze tak ? a i jeszcze temat glosnikow 2 droznych i 3 droznych ;d wyjasni ktos ?
-
[ALL B5] Wymiana grafitowego wirnika w module centralnego zamka
hehe ja tez mam ten problem to znaczy mialem... w obecnej chwili wirnik ktory sie zlamal na 2 czesci zostal sklejony takim zarabiscie mocnym klejem do elementow sztywnych itd jak podlaczylem silnik pod baterie 9v i trzymalem za wirnik grafitowy to silnik nie mial sily obrocic mojej reki a z tego co wiem nie ma tam takiej sily jak moja reka wiec skoro nie pokruszyl sie jak trzymalem to w pompce tym bardziej da rade koszt naprawy to troche czasu plus klej "porzyczony" z pracy i 0 zl wydatku ;d pozdr
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
jutro postaram sie zrobic zdj i opisac po krotce opis pracy bo jest troche roboty ;d