Treść opublikowana przez Kamyk
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
Hm, rzeczywiście, w Polsce 270 KM jak na nasze drogi to absolutne minimum Przecież tyle mamy możliwości, żeby je w pełni rozwinąć, co nie ? Zdrowaś K.
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
KLEKOT ?? Oj Kolego, umów się gdzieś na jazdę próbną common railem i napisz to jeszcze raz Wątpię, żebyś się odważył Zdrowaś K.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Kolega to ma chyba jakieś problemy z poziomowaniem cyfrówki Ładne, ładne Zdrowaś K.
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
Ładniusie autko - witamy w klubie Zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Założono na fotosiku - w ten weekend cyknę coś w plenerze i zamieszczę A Eibach ... No próbuj próbuj Zdrowaś K.[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 16:53_________________________________________________No Panie i Panowie! Można obejrzeć - a niech mi który tylko kolor zwymyśla Zdrowaś K. http://kamyk-a4.fotosik.pl/albumy/632244.html
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Vario wsadziłem 18 i jest ok - o eibachach na razie nie myślę Mi się podoba i tak ma być w sumie Jakoś bym fotki zasadził, ale mi się nie chce na fotka.pl rejestrować jest inny sposób ?? Zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
No nie ukrywam że tej chińszczyzny to się boję najbardziej. nie przepadam za tym na talerzu, a co dopiero w garażu wink4 Także informacja że to jednak z Niemiec trochę by pomogła - jakieś dalsze namiary/plotki/informacje/linki??? Zdrowaś K.[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 17:27_________________________________________________Wydaje mi się, czy nas ubyło ?? Kuredu się wqrw.. ??? ;( Zdrowaś K.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Ło matko , Makki, nie obraź się, bo to kwestia gustu, ale jak na moje - Zdrowaś K.
-
[ALL B8] Szerokość opony do felgi 18"
Z tym 225 nie przesadzaj. Spokojnie możesz taką oponę naciągnąć na 9" i będzie to dobrze wyglądało Nie każdy lubi baloniaste opony. A porównywanie tego do german style jest trochę na wyrost. Dibo, a czy takie coś podejdzie - 245/35 R 18 Felga jest ori o nazwie ROTOR http://www.shop.audi.be/images/upload/articles/9504.jpg Wydaje się być całkiem w porządku Zdrowaś K. na seryjnym zawiasie z takimi oponami auto będzie wyglądało jak allroad, seryjnie na 18 są opony o profilu 40 i takich powinieneś szukać, a jak już znajdziesz i założysz to obniżaj zawias bo naprawdę nie wygląda to dobrze. No to mam rebus w dalszym ciągu Bartek, co i gdzie kupiłeś ??? Zdrowaś K.
-
[ALL B8] Szerokość opony do felgi 18"
Z tym 225 nie przesadzaj. Spokojnie możesz taką oponę naciągnąć na 9" i będzie to dobrze wyglądało Nie każdy lubi baloniaste opony. A porównywanie tego do german style jest trochę na wyrost. Dibo, a czy takie coś podejdzie - 245/35 R 18 Felga jest ori o nazwie ROTOR http://www.shop.audi.be/images/upload/articles/9504.jpg Wydaje się być całkiem w porządku Zdrowaś K.
-
[ALL B8] Szerokość opony do felgi 18"
Tak se pomyślałem, że zapytam szanowne towarzystwo o opinię. Na naklejce na drzwiach mam sugerowane wymiary opon do mojego paździocha No i kupując felgę 18 każą mi zakładać 245/40 z indeksem 93 Y. No i nic więcej, żadnych innych sugestii, bo cała reszta jest wg oszołomów na M+S, czyli zdecydowanie nie na lato. Pytanie jest proste - co o tym myślicie??? Mi się bardziej uśmiecha 225/45, bo i węższe, no i gumy trochę więcej dookoła laczka. Kupno takiej jak se wymyśliłem - się da się, czy nic z tego? Będę zobowiązany za podpowiedzi Zdrowaś K.
-
[ALL B8] A może tak wykorzystać kolorowy wyświetlacz???
Dave, powiem krótko - za takie pieniądze to by było rezane natentychmiast No ale to niestety kosztuje raptem 4 razy więcej - przynajmniej wg ekipy z Krakowa, tam jest niezły squad od tematów navi Za konkretne sugestie innych możliwości będę szczerze zobowiązany Zdrowaś K.
-
[ALL B8] A może tak wykorzystać kolorowy wyświetlacz???
Tobi, prosta sprawa - jak masz system MMI HIGH w aucie, to się podyskutuje i zrobi Natomiast bez tego systemu, a przy "zwykłych" radiach Chorus lub Symphony - klops i kotlet. Prucie połowy auta, wymiana drutów itd. Wiadomość od gościa z podanego linku Koszt - ...naście tysięcy Nie jest dobrze Zdrowaś K.
-
[ALL B8] A może tak wykorzystać kolorowy wyświetlacz???
matko, ale temat ruszyłem z tego co widzę, to nie będzie łatwo coś zrobić co prawda na allegro można już znaleźć osoby które proponują modyfikację, ale ... zdrowaś k.
-
[ALL B8] A może tak wykorzystać kolorowy wyświetlacz???
Szanowni Koledzy ... Czy ktoś już rozważał temat wstawienia nawigacji do naszych ślicznotek? Jak wyglądają opcje, jaki wachlarz możliwości i rozpiętość cenowa? A jak już ktoś do tematu podchodził, to jakie są pierwsze obserwacje? No bo mnie to temat kusi, nie powiem ... A montowania Mio i oczekiwania na łapanie fixa mam już serdecznie dość Zdrowaś K.
-
[ALL B7] Ostateczne rozstrzygnięcie - ja się poddaję, potrzebna pomoc
Jak na moje to świetna cena i dobre pieniądze - tyle że za co? Ori, to super. Jak możesz, to daj namiar, może sam takie wezmę. Zdrowaś K.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
A tak się z wami podzielę infem, skoro tak sporo o felgach i kółkach piszemy Oto mój wybór - http://www.alusport.com.pl/index.php?option=com_marketplace&page=show_ad&catid=9&adid=8&Itemid=5 Mam nadzieję, że będzie leciutko, dynamicznie no i po prostu fajnie wyglądać Do tego myślę dać Michelin Primacy w sugerowanym przez Audi rozmiarze - 225/50/17. Mam te gumy na zime w mniejszym rozmiarze i jestem bardzo zadowolony. No i co myślicie, zestaw prawidłowy, czy póki nie złożyłem zamówienia, coś zmienić? Bo jak zawsze, opcji miliony i wybór niełatwy Zdrowaś K.
-
[ALL B8] A4 B8 3.0 TDI Avant Quattro
Serdeczne gratulacje, bardzo ładny kolor Na kolana mnie rzuciły fotele - do dzisiaj żałuję że nie poszedłem w alcantarę. Felgi - hm - ładniusie, ale 18 na nasze dziurki, może trochę rzucać. Ale - Twoja decyzja, wiesz co robisz. Serdecznie gratuluję, jeszcze raz Zdrowaś K.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
No Panie Kolego - witka w klubie ! Ode mnie brawa za wyposażenie, bo naprawdę robi wrażenie. Tylko prysznica brakuje i czerwonego ręcznika frotte Zdrowaś K.
-
[ALL B8] Jak myślicie, fela będzie pasować ?
Lara, jak zawsze - de gustibus non discutanto A ja szukam dalej, Alvaro, dzięki za podpowiedź Zdrowaś K.
-
[ALL B8] Jak myślicie, fela będzie pasować ?
S5 na B8 będzie wyglądało elegancko Bierz te Tylko sprawdź czy faktycznie są ori. KOlega Dibo mnie załamał - 19 cali Oj strach ogarnął - na nasze dróżki? Gdzie tym jeździć Zdrowaś K.
-
[ALL B8] Jak myślicie, fela będzie pasować ?
Szukajcie a znajdziecie Może takie cudeńko, już wygląda bardziej konkretnie http://www.alusport.com.pl/index.php?option=com_marketplace&page=show_ad&catid=9&adid=8&Itemid=5 Zdrowaś K.
-
[ALL B8] Jak myślicie, fela będzie pasować ?
Jak zawsze pomoc forum jest nieoceniona Odnośnie ORI - jakieś sugestie? Zdrowaś K.
-
[ALL B8] Jak myślicie, fela będzie pasować ?
Koledzy i Koleżanki, czekam na opinie. Znalazłem sobie takie cudeńko na pewnym mało znanym portalu aukcyjnym http://www.allegro.pl/item524032139_nowe_felgi_17_5x112_audi_a5_a6_najnowszy_model.html No i podpowiedzcie, co to jest, kto to robi, jak to się nazywa, itd... Że o opiniach z grzeczności nie wspomnę Z góry dziękuję Zdrowaś K.
-
[ALL B8] Leaving home system
Trzeniu, właśnie dokładniej otworzyłem książkę, w której stoi jak wół napisane: when the light switch is set to AUTO". Niemniej jednak za radę stawiam jasne z pianką, przy najbliższej okazji Więc już działa Zdrowaś K.