Treść opublikowana przez tomasl91
-
[All B5] Stuki z prawego przodu
mi jak poduszka sei rozwaliła pekła normalnie to tylko przy ostrym cisnieciu na 2 czy 3 biegu take naprezanie było z poczatku myslałem ze to tłumik wali bo taki dziek był jak by on ale to sie okazała poducha po wymianie wszystko ok wymien i zobacz
-
wspomaganie działa przez chwilę
nie pwino tak sie stac ze sie zapowietrzyc patrz u kolegi tylko w passku tez juz któras pompa jest wsadzona i tez przy rozgrzaniu słabnie wspoma ale magiel był regenerowany bo ciekło z niego i nie wiadomo co to moze byc rózne płyny były lane i nic nie dało to
-
wspomaganie przestaje działac
witam kolega ma taki problem w passku b5 1.8 t jest tak ze na zimnym wspomaganie ładnie chodzi leko sie kreci a gdy sie rozgrzeje siada co to moze byc powiem ze pompa wspomagania była wymieniana i nic maglownic regenerowana tez
-
Sprykiwacze zderzaka
witam mam pytanko posiadam poliftowy zderzak ze spryskami i zakupiłem zderzak od s4 i mam pytanie czy podejda spryki od polifta do s4 zderzaka ? zaslepki kupiłem mysle ze pasuja ktos cos wie o tym ---------- Post dopisany 01-09-2013 at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany 09-08-2013 at 11:55 ---------- up,
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
no ja tez bede
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
no swieto swieto wolne to ja w czwartek ?
-
Wymiana rozrządu
no kolego jak sie rozbierze to bedzie czuc czy sie przyciera jest opór czy nie zaczyna przeciekac ale jak nie wymieniałes i poprzedni własciciel to wymien omina cie pozniej dodatkowe koszta drugego razu rozbierania i masz z głowy 130 zł wydasz wiecej ale spokój na lata
-
Piszczy i nie chce "kręcić"
no to nic jak włoncznik w rozruszniku siedzi
-
Czym doczyścić złotawy nalot na felgach
koledzy a jaki srodfek pasta do polerowania felg na lustro co radzicie mi zaszły i nie moge ich doczysci tak jak były ach
-
Łożysko sprężarki
ale to głosno ci chodzi da sie bez problemu tam w koło wkrecasz 3 sróbki 5tki jak mi sie wydaje i sciagasz koło i masz łozysko sprzegiełko na wierzchu
-
pęknięta szyba
kolego warto i uzywana jak oczywiscie w dobrej kasie uzywana szyba to wiadomo moze miec odpryk porysowana byc uszkodzona przy demontazu nowa to nowa wiadomo pytasz czy pilkingtona czy tansza róznic to przyciemnianiem paskami sa no wykonanie lepsze napewno bardziej dopasowana do auta bedzie ale chodzi o wytrzymałosc to smiało ta czy gorsza bez problemu bedzie siedziała
-
Wyjąca skrzynia biegów
to wyglada na łozysko oporowe na wysprzegliku najpredzej jak mówisz ze przy wcisnieciu sprzegła jest cisz
-
Kiedy włącza się wentylator klimatyzacji w VW Passat B5?
jak właczysz klime to wentylator odrazu sie załancza musi chodzic zeby studzic chłodnice
-
temperatura dochodzi tylko do 60 stopni i strasznie muli
termostat ewidentnie
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
ja tez bede
-
Dzwine skreczenie tylnego zawieszenia
Mi to wyglada na amortyzatory a nie wylały sie ?poduchy górne ich najlepiej je wyjac i sprawdzic
-
wymiana osłony przegubu jaka kupic
zgadzam sie z kolega a jesli chodzi o osłony przegubu to spidan nie droga bo 28 zł ale po 2 latach krachcieje ie wiem czemu tak firma dobra ale co
-
Piszczy i nie chce "kręcić"
koelgo wkładka w stacyjce ci poszła jak mówisz ze nie mogłes cofnac kluczyka tylko na siłe dopiero
-
Termostat do wymiany?
tak tak kolego z tyłu masz ten czujnik w krócu przykrecanym do głowicy
-
Wymiana przegubu wewnetrznego
kolego odrec tylni dolny wachacz (banan) i przegób zewnetrzny wyciagniesz a pozniej odkrec 12 sto katnym torksem sróby od wewnetrznego i po sprawie
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
no to dzis ostatnie pietro o 18 sie widzimy
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
No mi tez w czwartek pasi wieczorkiem ostatni poziom ?
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Czyli co za tydzien zjazd ?
-
auto do 15 tyś...
dobrze kolega mówi a4b5 2000 roku kupisz ładne diesel lub benzynke
-
Problem ze skrzynia biegów !!
ciezki przypadek kolego a jak zablokowało ci na tym skrzyzowaniu to tylko 1 bieg nie chciał wejsc czy tez inne tez nie chciały ?