Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. A po kodowaniu klapy jakie masz błędy?
  2. Ja od 3 lat mam diody 12V i jest każda OK.
  3. Jak sie uporam z moją pracą to zobaczę co tam masz nawalone... A czy ściągnęłeś ochronę komponentu?
  4. Niestety, bez zdejmowania całej kratki nic tam nie wciśniesz! Grają fajnie (na zewnątrz) ale trzeba cała dechę ściągać aby te pisklaki włożyć
  5. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    I co masz 23 w pierwszym byte?
  6. Jak w poliftowej a3... Jest dobrze
  7. Diody i ich polaryzację mozna zawsze sprawdzić przed założeniem...
  8. Mozna bez problemu przełożyć... Podobają mi sie twoje taborety, dzisiaj w takich samych siedziałem, bardzo miłe dla mojej zacnej dupci
  9. Ja tam bym ściągną zderzak, o wiele łatwiej jest wtedy dyfuzer wypiąć z zaczepów
  10. Nie brać tego bo łamie się i nie pasuje!
  11. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sysek, podpinasz nowe wiązki i kodujesz sterownik i powinno działać Cocco, nie, będziesz musiał za każdym razem uruchamiać losowe wybieranie utworów...
  12. a ja mam z Chin i działa koło roku - nic nie mruga, nic nie śmierdzi... zapłaciłem całe 34zł z wysyłką prosto z People Republic of China
  13. Gdy manetka ma tempomat bez ACC, to wystarczy sam pająk kupić bądź samą manetkę z tempomatem i ACC aktywnym? czy taśma to ogarnie czy kupować cały kpl z taśmą
  14. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Tak, tylko samopoziomu rozmieszczenie i piny weź ze schematów.
  15. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    przekładaliśmy piny
  16. Wystarczy pomodzić i zaczep zmienić
  17. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki hammer, 4 można spokojnie wydłubać
  18. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W sedanie to jeszcze rozumiem położenie suba ale w avancie pod kołem i pod podłogą nie ma on sensu. Bas gra tylko dla asfaltu
  19. Racja, ze gdy było by schowane było by lepiej ale i tak suty urywa!
  20. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może M4... Jakieś normalne sugestie? Bo u mnie na wsi ludzie się jarają, a w mieście śmieją
  21. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    może W12
  22. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, jaki znaczek dać w grillu do mego klekota zamiast S4? bez tego znaczka atrapa ciulowo wygląda...
  23. Myślałem ze mówisz o klonie.
  24. A jak ze stabilnością tego chińskiego ulepa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.