Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidg2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidg2

  1. Mam michelina A5, i po pierwszym lekkim śniegu zadowolony jestem. Trakcja rewelacja. Zobaczę jak będzie więcej śniegu. czy inne warunki. Ale większe prędkości i cisza w aucie.
  2. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    też się przymierzam. Ale na razie opony za zimę kupowałem i takie tam. Tak przy okazji nie chce ktoś kupić 4 opon letnich 225/50R17 Bridgestone Potenza, po małym przebiegu ale z 2011 roku.
  3. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jechałem 20 km dziś z predkością do 90 to spalanie koło 6. dużo na 4 biegu bo coś temperatury nie łapał silnik. ale trochę po mieście potem ostrzej i już 10.
  4. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    10/100km to normalne spalanie teraz? Krótkie odcinki po kilka km. raz dłuższa traska. 2/3 przejechanych km na zimówkach a było w sumie 360 i 36L zatankowałem.
  5. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mój błąd nie spoglądałem w profil który na Tel dopiero po kliknięciu widać.
  6. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    CR musi mieć odpowiednie ciśnienie paliwa jak i odpowiednie obroty. Zresztą to zależne jedno od drugiego. Ja mam problem że troche zakręci i koniec. Wszystko robię według procedury odpalania. Nieraz dobrze nieraz źle. Ale jak zakręci to ładnie zapala.
  7. I tak musiałem coś kupić. A że już mam duzą Karchera w firmie HDS model to kupiłem mniejszą.
  8. Dlatego kupiłem K7 bo jest dobra.
  9. a jest miejsce by złączkę obrotową zamontować i dziura w bębnie na wyjście węża. ja w K7 mam schowany wąż dochodzący do bębna.
  10. Ja w Karcher'ze mam wpięty na stałe w bębnie, tylko rozwijam i zwijam. Mojego brałem i był już złożony bo stał na sklepie. pokaż foty jak jest bęben mocowany i gdzie wychodzi złącze z myjki.
  11. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A LY7J ?? tu są wszystkie kolory B8 http://www.audiklub.org/dane/a4/b8/color/87.html
  12. Który alpin bo jest ich troche. Ja mam alpin A5 i na razie rewelacja, cicho komfort ok bo to 225/50R17, jak na śniegu to nie wiem
  13. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak zimne to trzeba spokojnie.
  14. W Poz? Mam 70 km do Poz więc nie bardzo już teraz.
  15. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No właśnie grzałka płynu czy elektryczna nagrzewnica. Bo potem to tylko webasto montowali tak? Tata w rav4 ma jakiś pogrzewacz zawsze jak to sie dymi kolo prawego przedniego koła.
  16. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A dogrzewacz jest w każdym CAHA czy nie?
  17. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, jak bylo cieplej kolo 6-8st to juz po 5 km sie wskazówka podnosiła. Pewnie fałszywy alarm. Ale z tym olejem ciekawe dziś rano mialem max znów ale silnik jeszcze nie ostygł bo odpalił od razu bez grzania świec a i temp po 4km juz się podniosła.
  18. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Później doszła ładnie do 90 przy dalszej jeździe.
  19. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tez mam teraz 1/3 stanu oleju jak zimno. Czy w B8 silniki ciężko mają osiągnąć temp 90st i trzymania jej? Bo jest -2,5 st na dworze jechałem 10 km i tylko do 70 wskazówka doszła a jak teraz stoję chwile to spadła do 55st. Jak rozgrzany silnik do 90 to olej na max.
  20. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może być 1BV nawet jak u mnie. W książce sprawdź albo na naklejce w bagażniku jaki masz kod zawieszenia.
  21. Czy pojedziecie przez Śrem czy przez Leszno to i tak w Rawiczu się spotkacie. Przez Leszno ok bo jest wspomniana obwodnica Rawicza wiec 30km można przejechać sobie ładnie z dozwoloną stałą prędkością.
  22. Ja przesiadłem się z 195 na 255 to dopiero była jazda. Ale już się przyzwyczaiłem. Zima 225 to będzie lepiej troszkę.
  23. Ja dziś byłem i mi założyli nowe Michelin Alpin 5. teraz trzeba tylko na auto wrzucić.
  24. dawidg2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To coś nie tak, podłacz VAG i sprawdź jakie błędy Błędy sprawdzone, żadnego błędu prócz jednego w klimie 00711 - Left Footwell Flap Positioning Motor (V108) 001 - Upper Limit Exceeded

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.