Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rav85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rav85

  1. jak bedzie cos nie tak to bierz oswiadczenie z tej 2 firmy i domagaj sie zwrotu kasy u tego pierwszego speca
  2. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niemiec z Ameryki - Audi S4 o mocy 951 koni! - Adrenaline Motorsport.
  3. no ale ez przesady w uturbionych autach jest świst turbo przy dodawaniu gazu
  4. z tego co wiem to b6/b7 jest w słoneczniku a z b8 jest w lampce pod sufitem
  5. ja to jak nie wiedziałem to miałem wielki śrubokręt i młotek i napier&& az się wygięło i zeszło lol , pol dnia walczyłem a sie okazało ze wystarczy unieść fotel dźwignia do góry i samo ręka schodzi
  6. podnosisz fotel max do góry wajcha i ucho niemalże same zeskakuje
  7. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najlepiej było by założyć z B6 RB4 to bez najmniejszego problemu się koduje ale podobno RB8 z B7 już też chłopaki ogarniają spytaj Marcino87:wink: Wlasnie slyszalem tez o tym , ze sa spece co juz to ogarniaja ale tak na dobra sprawe nikt tego na 100% potwierdzic nie moze a mija sie z celem zakup licznika z B7 i zeby lezal w garazu i sie kurzyl bo jednak nic nie da rady z nim zobic. Oj zapytam go zapytam , niech mowi wszystko co wie mi ogarnial Grzanek licznik s4 b6 2004 rok do mojego 2001 ---------- Post dopisany at 07:02 ---------- Poprzedni post napisany at 07:00 ---------- Juz po ustaleniach z kolega Grzanek i jak to napisal On zaadaptuje kazdy FIS tak wiec teraz trzeba tanio znalesc RB8 z B7 a po co rb8 z b7 ? kup dieslowski rb4 z b6 na forum nawet ktoś sprzedaje i po problemie
  8. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kupował ktoś coś takiego kiedyś? BŁOTNIK AUDI A4 B6 00-04 WSZYSTKIE KOLORY OCYNK !! (3627340017) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  9. ja jak chciałem skorzystać w Polsce z gw na 10 letnia perforacje to mi powiedzieli ze każdy przegląd musi być w aso audi a parę miałem w seacie i mi nie uznali ;/
  10. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to hu** co ja teraz z tym zrobie chyba ze spreyem je psiukne
  11. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kupielm tylko jestem zbyt pijany zeby ogarnac koler to czarny jest sline s4 czy szary?
  12. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dokładnie zdrowie
  13. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czemu ubezpieczyciele wyliczają wartość auta w razie kradzieży jak audi b5 ;/ gdzie oni kupią wedle ich wyliczeń b6 za 10tys
  14. ja oddawałem do lakierowania w maździe na pradze i dostałem noweke mazdę 3 2012 rocznik na zastępstwo z oc sprawcy MAZDA 3 EXCLUSIVE PLUS 2012 17,000km !! (3659180528) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. taka , polecam serwis mazdy , profesjonalnie załatwiona sprawa, szybko, na bieżąco informacje, wszystko załatwione z ubezpieczycielem Blacharstwo-lakiernictwo - Serwis - Auto Księżyno Blacharz - lakiernik Warszawa. Lakiernictwo samochodowe najwyższej jakości.
  15. to zwyżka, normalnie piszecie darowiznę pojazdu 50/50 do urzędu skarbowego , do wydziału rejestracji, głównym właścicielem musi być osoba z 60% zniżkami ty jako współwłaściciel i ci lecą zniżki przez 6 lat teraz zniżki właściciela przechodzą na ciebie , wiec jeżeli po 4 latach masz te 40% to możesz w dowodzie zmienić siebie na właściciela auta i u ubezpieczyciela zostają ci zniżki
  16. ja kupowalem od kolegi z forum komplet z pompa i wyszlo jakies 550 z paskiem klimy, te rozrzady sa takie jak w superb 1.8T wiec po co przeplacac tyle kasy jak i tak sa nadruki skody vw i audi
  17. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    obejrzał by ktoś tego ulepa? AUDI RS4 4.2 420KM 2006 FULL OPCJA 55tys PRZEBIEGU (3654572740) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  18. coś z wiązka prawego reflektora/swiatlo drogowe
  19. to jest zlepek rożnych fotografii porzuconych aut
  20. u mnie pod blokami potrafią sobie urządzić rajd biegowy po dachach i maskach , w zeszłym roku tak było 12 samochodów pogniecione dachy i nowa s-klasa sąsiada dach maska
  21. http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-154/nawigacja-mmi-3g-bluetooth-twardy-dysk-montaz-284764/
  22. zamienniki sa kiepsko odlane i zazwyczaj nie pasuje nic do siebie
  23. rav85 odpowiedział(a) na rav85 temat w 4.2
    ok steruje przepustnica w obudowie, sprawdziłem tak jest, ale moje pytanie jest następujące: gdzie bądź pod co powinien być podłączony z tej drugiej strony sterującej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.