Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. a i narodził się problem zawiecha jest tylnia od passata b5 a w a4 jest inna także tył popchnę gdzieś dalej jak wrócą sprężyny, chyba że ktoś ma znajomego co szuka tyłu gwintowanego do passata b5 to w dobrej cenie puszcze.
  2. Jest jebania się z przełącznikami i chyba coś z klimatronikiem bo inaczej chyba sterowany po + czy coś ale głowy uciąć nie dam. A i regulacja świateł musi wlecieć obok kierownicy. Jak w lifcie.
  3. a temat gwintu narazie chyba utknął bo przyjechał do mnie gnój.. a sprzedawca nie chce problemu rozwiązać. Przód niby ok, ale patrze lekko podgięte mocowanie dolne amortyzatora Patrze dalej a tam... ojebana nakrętka po gwincie i aluminium zostało w gwincie ale to nic bo ktoś heftnął po gwincie spawarką by nakrętka nie spadała w dół ... Amortyzatory są teraz u dobrego tokarza, poprawi gwint na nowy, dorobi nakrętki a sprężyny do piaskowania i do malowania proszkowego. Jakoś to ogarnę ale gościa bym dojechał.
  4. Z tym 600w i 700w to bym uważał bo ja mam i sobie cos ok 225w RMS i myśle ze lepiej zagra Tapnięte z iphona
  5. No bo to jak pisałem łożyska sa cały czas i by nie ustępowały A te kable to takie lekko biedne nie wrzucaj tam nic powyżej 300rms. Tapnięte z iphona
  6. ładnie się prezentuje na tych felach Ładna seria
  7. LoZyska nie ustępują, ma wyzabkowane opony Tapnięte z iphona
  8. Przez ecu i bokiem pod listwa boczna tylko trzeba uważać by nie połamać i do tylu po kanapę Tapnięte z iphona
  9. Panowie powiedzcie mi kilka rzeczy bo rozpiskę pinów mam do mojego licznika. Czyli jak widać 2x24piny. 1. Wiem że do tej małej kostki 4 pinowej (zakreślonej na czerwono) do pinu 1szego muszę podpiąć czujnik temp. oleju. 2. Do kostki 20pin czerwonej wchodzi dodatkowy pin (pin 5) na temp. otoczenia która przedtem była w starym liczniku na środku tak? 3. Dodatkowo do podłączenia jest sygnał z ecu do pinu 1szego w tej samej kostce, skąd go wziąć w 2.6 abc? 4. Czy o czymś jeszcze muszę pamiętać? Nie będzie mi wywalało poziomu płynu ? pin 20 niebieska wtyczka? i druga sprawa ma ktoś rozpiskę pinów manetki ? akurat tą mam poliftową ale wiem że pasuję. 5. wtyczka nr 1 jest do podpięcia fis do czerwonej kostki 20 pin tak? 6. do czego jest kostka nr.2 ? bo nr. 3 jest chyba standardowa do włączania świateł itp.
  10. Tapnięte z iphona
  11. Immo poza licznikiem No trzeba sie spotkać i obgadać bo 27 września 14.30 musi byc przednio Tapnięte z iphona
  12. To Czorny film poproszę Tapnięte z iphona
  13. Bo w spoilerach dobrze ze masz, tylko by wątek był popularny to wrzucaj tez zdjęcia w posty. Nawet wiecej bo nie musisz przebierać np. Zdjęcia z prac itp. A sam wątek strona główna jest taka okładka kasiazka wiec tam gotowe mody i zdjęcia ewentualnie gadżetów plus segregacja miesiącami czy sezonami Tapnięte z iphona Okej tak zrobię. Dzisiaj koło 2 w nocy wyjechałem z domu i po 300 m stali panowie policjanci. Niby na początku wszystko okej przejechałem z 200 m a oni za mną dogonili mnie i bombki.. Ale szyby przeszły próbę chociaż opuściłem je do połowy dla spokoju żeby nie kusić losu. W dzień 15 % jest dość jasne co do tyłu więc mam nadzieję,że będzie okej z tym. Wziąłbym tylko z kasy sie wypłukalem na ten miesiąc. Kupiłem gwint ( jedzie do mnie), licznik Fis sie trafił, wodka na wesele, i paredupereli Tapnięte z iphona
  14. Bo w spoilerach dobrze ze masz, tylko by wątek był popularny to wrzucaj tez zdjęcia w posty. Nawet wiecej bo nie musisz przebierać np. Zdjęcia z prac itp. A sam wątek strona główna jest taka okładka kasiazka wiec tam gotowe mody i zdjęcia ewentualnie gadżetów plus segregacja miesiącami czy sezonami Tapnięte z iphona
  15. Tak myślałem ze z tfsi Tapnięte z iphona
  16. o ile przesunięte obroty? i od ilu się moc zaczyna ? z czego wziął by zrobić strokera? jakiś 2.0T ?
  17. Jestem w szoku ze z 1.8t tyle wychodzi Kumpel ma w B6 2.7 BiT i jak miał 330KM to jechało zdrowo, po upgrade na K04, wydechu, fimc itp miał 450KM - było za***iście, teraz zrobił kolektory i ma ponad 500.. Tylko tutaj waga lepsza w b5. Jak wygląda wykres tego silnika? od kiedy wstaje turbo? Bo wiem że w 2.7 k04 od 2.8 -3 tys. rwie suty.
  18. Skasuj to zdjęcie ---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ---------- Bartek czekaj na gwint, tylko na przód trzeba będzie dorobić nakrętki ale to się dogadamy z ceną walnij na PW ile za te sprężyny płacisz.
  19. A mi to ściemniała laska i to nie taka zła i ona mi mówiła inaczej o przepuszczalności światła, 15% to była by najciemniejsza. Tapnięte z iphona
  20. Jak chcesz kupic 10j to sie nie dziw ze gdzies musi wyjść, na zewnątrz i potem spas trzeba robic. Tapnięte z iphona
  21. Jak ja bym został ojcem to zapodal bym sobie rodzinne S4 Tapnięte z iphona
  22. Tył mam tez 40 a przod 50 chyba. Jest jaśniej niz u ciebie by tak szybko dowodu nie zabrali Tapnięte z iphona
  23. Avanturnika kupuj teraz A co do kratek uk bo nie podnoszą sie bo trzeba kratki eu wsadzić ja tak mam i jest git. A mówisz ze temat znasz Tapnięte z iphona

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.