Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No Czorny ma ori s4 dekory i ori grill rs4. Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ale nie pakij quattro do fwd. Lepiej sobie zrób Hydrografike. Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jakie tam et? Kapiec duży, nie trze o sprężyne albo o amor? Tapnięte z iphona ---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ---------- A ja zaparkowałem lajtowy dystans 5mm na tył i ładnie wyglada i da sie jeździć w 4 osoby Tapnięte z iphona
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Toż to czornego chleb a wy w domu chcecie robic Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Kutfa a ja mam 18 w ten weekend. :/ Tapnięte z iphona
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A dziękuje ni tez sie podoba, na tył wpadnie niedługo mam nadzieniem dystans 5mm bo akurat tak sie zmieści ładnie Tapnięte z iphona
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Grill jeździ u mnie od ponad miecha także tego A co do szyb to tył chyba 50% przepuszczalnosci a przod chyba cos 60-70. Nie pamietam. Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
nie wiem czy nie będziesz żałował tego "likłi moli " Foty u mnie w wątku dodane, można coś komentować Na dniach będę jeszcze coś robił - przód w dół jak dojdzie gwint na przód inny a swój KW będę remontował na przodzie będzie coś ale ta-technix. Jak się na tym michu jeździ? a i wpadnę po klucze
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Powiem ci ze jakos zapomniałem o tym ze sa nakangi i poszaleć trochę można, zakręty bez zastrzeżeń i na mokrym tez ok. I sa cichsze od moich poprzednich michelinow ktore sie wyzabkowaly. ---------- Post dopisany 27-04-2014 at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 08:24 ---------- przyjechała manetka FIS od czornego no i teraz szukam jeszcze listwy na bok pasażera + ta na nadkole bo ktoś chciał mi zapierdzielić i ani on ani ma nie mam :/ mam nadzieje że zdąrze to ogarną c by auto na detailing jechało ---------- Post dopisany 12-05-2014 at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2014 at 22:40 ---------- Kupie gwint, najlepiej sam przod a jak nie to może byc komplet od fwd. ---------- Post dopisany 11-06-2014 at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2014 at 12:13 ---------- Ok teraz trochę fotek Grill S4 "on board" ( oczywiście czarny mat) a tutaj uchwycone z ciemnymi szybami:
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Wrzucę coś jutro
-
Spoty Słupecko - Konińskie
U mnie wpadły ciemne szyby itp
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To nie wina paliwa
-
Teoria... a6 2.7bT vs a4 3.0tdi
ale czy aż taką różnice poczuje? zapytaj się whyme jak mu to jeździ choć pewnie tam będzie urywać.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Normalny ziomek ktory wie jak wypolerowac felgę, co mam Ci tak zrobic? Pany chyba wpadne na złocie ale zobaczymy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Do randki ale chyba po roku przerwy w zwiazkach
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Za 700 zł ok tylko jaki variant 1 czy 2? Nie tyle ze dzien odpoczynku tylko jestem akurat u kobiety w ten week a to nie po drodze lekko :/
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja chyba znowu zapauzuje. :/
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Generalnie na skórę siedzeń itp ok ale tak jak kolega pisał na Kiere i galke odradzam. Do skory mam shiny garage leather Cream + leather cleaner od tęgi samego producenta
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Napisałem ci co trzeba sprawdzic nikt wróżka nie jest tym bardziej ze wyciagalem amor cały. Może tez to byc sprężyna tylko wtedy naprawdę by sie musiała c**jowo ułożyć.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dzieki kupiłem ori dojazdówke audi za 50zl
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Na bifor przyjedziesz to na wesele będziesz gotów na 100% nikt Cie nie pokona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ok górne + końcówki. Jakie końcówki? A i do sprawdzenia: Dolny wachacz "banan" Stabilizator + gumy Poprawność zamontowania amorka + górne śruby ktore montuje sie do karoserii te 3. Jeśli to bedzie ok to trzeba bedzie spojrzeć na sprężyne i jeszcze raz na górne.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Mówisz puka z prawej strony? Tylko przy wjeździe w dziurę ? Czy przy ruszani tez? Ktory tam wachacz wymieniales? ---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ---------- Aaaa jade na Ostrów Arku z kobieta
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Przygotowania do zimy widzę Ale wyglada kozak
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tak ściema wszystkich nielegalne ale bez obawy nie ma zabawy.