Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Zielony. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  2. E tam ssss moze szeroki polift? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  3. bo mam do wyrwania w zajebistej cenie pół skórę bez przetarć, przód + tył + boczki. ale chyba i tak wezmę i popchnę dalej. ---------- Post dopisany 12-12-2013 at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany 03-12-2013 at 22:11 ---------- Czas coś odświeżyć chociaż Grudzień na horyzoncie i czasu nic w ogóle. Tłumik końcowy quattro inny wspawany i jest w końcu cicho bez brzęczenia na wolnych ale tłumik mam teraz poliftowy a zdaje mi się ze przedlift był lepiej wykonany Przed chwilą kupiłem podszybie poliftowe - także Arek szykuj się na rezanko wraz z lampką polift Planów w głowie dużo ale nie ma czasu :/ Będzie dobrze jak podepnę się do podświetlania klamek diody pod przyciski szyb? Bo od razu sobie włoże sobie drugą mate w boczki. Jakieś fajne pomysły na 18" z oponami ? tylko nie w cenie drugiej a4
  4. Blachu ciągle setup lato?
  5. Panowie temat nie odpalania valek jest dlugi i wiele razy powtarzany.macie moze gaz w autach ? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  6. Z tego co wiem rozmiar fabryczny do a4 b5 to 205/55/16 lub 195/65/15 które nota bene są zamiennikami tz są równe, 225/40/18 jest tak samo ich amiennikiem więc licznik kłamać nie będzie Mi nie chodzi o 225/40 tylko wszystko inne. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  7. Miale dawać kierunki USA ale LED nie mrugaja szybciej? Czy po prostu dołożyłes ledy a kierunek za żarówce? A co do tylu nie uwierzę ze swieci lepiej jak nie zobaczę Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  8. Niestety u mnie by sie takie nie sprawdziły ) Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  9. Nie byłem bo od rana nawet do Turku nie mogłem dojechać bo miałem zajeb w domu :/ może uda mi sie w tygodniu podleciec. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  10. U mnie ze spotem może byc ciezko bo teraz w grudniu mam jeden week wolny a resztę pracuje min od 10 do 19. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  11. W ogole temat do usuniecia mysle. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  12. Idealne sa 225/45 - 215/50 bo licznik nie klamie, ale jak chcesz byc kozak to moze 205/45? Albo 205/40. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  13. Chyba ze Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  14. Zastanawiałem sie nad 2din ale jakoś mnie to nagrywanie płyt nie zachęca niestety :/ zderzak S no proszę teraz inwestycja wraz z nowym silnikiem lekko jeszcze koszty podniosła. ) Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  15. A ja trochę podzikowalem tylko dziewczyna prawie płakała ze sie boi no ale jak jest lód i jakias słaba zimę albo nie daj Boże letnie to skutki jak na filmie. Choć quattro nie załatwi wszystkiego np. Hamowania. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  16. Tak oglądam oglądam i zastanawiam sie co to jest to w tle, ale chyba muzyka Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  17. A licznik pokazuje 100 a jedziemy 80 Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  18. Eee tam ja mam mniej wiecej jak Arek i w zime zderzak Es sie nawet nie zgubil. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  19. No nie rozpieszcza. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  20. No witamy witamy Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  21. Quattro Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  22. A bo latam bokiem po miescie Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  23. Tak tam może sobie pisać ale Et33 to były typówki, jak będziesz miał wszystkie Et37 to nic się nie stanie.Bierz.
  24. Szybkie pytanie: Czy fotele z Passata B5 podejdą do A4 ? łącznie z kanapą.? (przód na 90% chyba tak)
  25. To jest 2.6 na fotce? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.