Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Zielony. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
E tam ssss moze szeroki polift? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
bo mam do wyrwania w zajebistej cenie pół skórę bez przetarć, przód + tył + boczki. ale chyba i tak wezmę i popchnę dalej. ---------- Post dopisany 12-12-2013 at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany 03-12-2013 at 22:11 ---------- Czas coś odświeżyć chociaż Grudzień na horyzoncie i czasu nic w ogóle. Tłumik końcowy quattro inny wspawany i jest w końcu cicho bez brzęczenia na wolnych ale tłumik mam teraz poliftowy a zdaje mi się ze przedlift był lepiej wykonany Przed chwilą kupiłem podszybie poliftowe - także Arek szykuj się na rezanko wraz z lampką polift Planów w głowie dużo ale nie ma czasu :/ Będzie dobrze jak podepnę się do podświetlania klamek diody pod przyciski szyb? Bo od razu sobie włoże sobie drugą mate w boczki. Jakieś fajne pomysły na 18" z oponami ? tylko nie w cenie drugiej a4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Blachu ciągle setup lato?
-
brak wiskozy w nowym silniku
Panowie temat nie odpalania valek jest dlugi i wiele razy powtarzany.macie moze gaz w autach ? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Z tego co wiem rozmiar fabryczny do a4 b5 to 205/55/16 lub 195/65/15 które nota bene są zamiennikami tz są równe, 225/40/18 jest tak samo ich amiennikiem więc licznik kłamać nie będzie Mi nie chodzi o 225/40 tylko wszystko inne. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
Miale dawać kierunki USA ale LED nie mrugaja szybciej? Czy po prostu dołożyłes ledy a kierunek za żarówce? A co do tylu nie uwierzę ze swieci lepiej jak nie zobaczę Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
Niestety u mnie by sie takie nie sprawdziły ) Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nie byłem bo od rana nawet do Turku nie mogłem dojechać bo miałem zajeb w domu :/ może uda mi sie w tygodniu podleciec. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
U mnie ze spotem może byc ciezko bo teraz w grudniu mam jeden week wolny a resztę pracuje min od 10 do 19. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Nadkola czarne czy chrom ?
W ogole temat do usuniecia mysle. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Idealne sa 225/45 - 215/50 bo licznik nie klamie, ale jak chcesz byc kozak to moze 205/45? Albo 205/40. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Chyba ze Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 APS] by czorny
Zastanawiałem sie nad 2din ale jakoś mnie to nagrywanie płyt nie zachęca niestety :/ zderzak S no proszę teraz inwestycja wraz z nowym silnikiem lekko jeszcze koszty podniosła. ) Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A ja trochę podzikowalem tylko dziewczyna prawie płakała ze sie boi no ale jak jest lód i jakias słaba zimę albo nie daj Boże letnie to skutki jak na filmie. Choć quattro nie załatwi wszystkiego np. Hamowania. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Tak oglądam oglądam i zastanawiam sie co to jest to w tle, ale chyba muzyka Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
A licznik pokazuje 100 a jedziemy 80 Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Eee tam ja mam mniej wiecej jak Arek i w zime zderzak Es sie nawet nie zgubil. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No nie rozpieszcza. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No witamy witamy Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Quattro Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A bo latam bokiem po miescie Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
Znaczenie ET Felgi
Tak tam może sobie pisać ale Et33 to były typówki, jak będziesz miał wszystkie Et37 to nic się nie stanie.Bierz.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Szybkie pytanie: Czy fotele z Passata B5 podejdą do A4 ? łącznie z kanapą.? (przód na 90% chyba tak)
-
brak wiskozy w nowym silniku
To jest 2.6 na fotce? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka