Treść opublikowana przez darek995
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Ej zapalniczka mi nie podświetla jak teraz czytam muszę to ogarnąć he Arek wezmę to co dzwoniłes tylko daj cynk. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
Pany obecnie mam wkładkę k&n jest sens założyć stozek? Np. Pipercross. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Układ zapowietrzony czy pompa hamulcowa ??
No i ja założyłem o on zdjął. Przedtem tak było i hamowało i klocki sie zurzyly przez hamowanie a nie przez używanie recznego. Generalnie mowil ze nic wiecej nie robi bo jutro ma zakład zamknięty bo jest strażakiem :olew: Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Układ zapowietrzony czy pompa hamulcowa ??
Dlatego już tam nie pojadę, auto było 1szy raz u mechanika i ostatni z tego co kojarzę to linki były ok jak ja składałem. A i on twierdzi że zacisk jest tak skonstruowany że na naciągniętej lince tak że łapie tylne zaciski nie hamują.
-
[B5 APS] by czorny
Końcówki fajne ale jak by miały lekko grubsze ścianki takie zawinięte. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Układ zapowietrzony czy pompa hamulcowa ??
Generalne zrobiłem jak dec kazał poprawiło sie i jeszcze odpowietrzylem całość i gdzies poszło powietrze z zaciskow przód bobtam wyniebiales odpowietrznik. I hamulec jest ale nie wiem czy jest ok jak przedtem bo może przewrazliwiony jestem. Samochód dałem do mechanika a on odowietrzyl jeszcze raz i zdjął linki recznego twierdząc ze sa za krótkie ?? Jak ja je założyłem co prawda prawa ciężej szło ale dało radę. Masakra. Narazie jeżdzę ale muszę popatrzeć za linkami. Układ przy ostrym hamowaniu hamuje przodem i tyłem A co do mprsa to trzeba robic po kolei. Kolega pompuje ja zaciskam, strzykawka na odpowietrznik zaciągam on odkręca ja trzymam a on wkręca tloczek. Zakrecam odpowietrznik zwalniam morsa i koniec druga strona tak to zrozumiałem ja. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Układ zapowietrzony czy pompa hamulcowa ??
ale zaciski tylne ? czyli co teraz musiał bym opróżnić?
-
Układ zapowietrzony czy pompa hamulcowa ??
i walczyłem dzisiaj z sąsiadem "mechanikiem" i ok znowu d*pa lekko do góry na 2 podnośnikach, nie miałem Morsea więc ściski użyłem. Napompowałem układ i przez szmatę skręcił ścisk. Podłączony wężyk i strzykawka i zaciągam on poluźnia, coś tam powietrza wyssałem i tak 3 razy i kolejna strona. Efekt hmm.. centymetr łapie wyżej. Sąsiad się dziwił na metodę ze strzykawką może to źle robię nie wiem. Potem odpowietrzyliśmy cały układ na zapłonie i powietrza poleciało z przedniego lewego koła (tak on twierdził) . Teraz hamulec łapie na połowie jakoś. Jechałem autem i niby hamuje ale nie jest tak jak przedtem ten pedał nie łapie tak wysoko. Nawet stanąłem na płaskim asfalcie patrzyłem czy nic nie leci ale *uj wie bo asfalt był czym ulany i jak myślałem że moja plama to w drugim miejscu na asfalcie było czysto nawet po hamowaniu czy pompowaniu. Brak sił na jutro umówiłem się ze znajomym mówi że coś poradzi. A o co biega w tym podciśnieniowym odpowietrzaniu?
-
Układ zapowietrzony czy pompa hamulcowa ??
I stała sie jasność wolałem dopytał niz znowu sie męczyć jak jakiś debil Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Arek najlepiej mieć wolne 10 tys i modzic wtedy wszystko jest od razu. czasem myśle ze forum tak chce Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Układ zapowietrzony czy pompa hamulcowa ??
A czyli jeden pompuje, ja zaciskam morsem. I potem poluzniam odpowietrznik na który wcześniej nalozylem węzyk i strzykawkę, i zaciągam tak? I za każdym zaciagnieciem zakrecam by napompowali czy jak robic? Ssac do oporu przez 30 min? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Układ zapowietrzony czy pompa hamulcowa ??
na płasko niby powietrze wyleciało ale wsiadam i odpalam mówię jazda testowa a tu uuu i hamulec miekki. Więc na forum i co szybko najazdy skonstruowałem i dalej odpowietrzam i cos tam z prawego jeszcze powietrza wyleciało. I odpowietrzyłem w końcu cały układ zaczynając od najdalszego koła i kończąc na najbliższym. I to samo, jedynie co na zgaszonym silniku twardszy hamulec się robi. Jutro zrobie myk ze strzykawką. Bo dzisiaj mi zeszło od 10 do 21.30 łacznie.. najgorszy był pierscien w zacisku.
-
Zacisk hamulca tyl quattro jaki?
ok ale kiedys nie była mowa ze jak się robi swap na 255 to zaciski mogą zostać ? tym się w sumie sugerowałem. Musiał bym mieć jarzma i tarcze ?
-
Układ zapowietrzony czy pompa hamulcowa ??
no i ten sposób jest ok dla tych co się cieżko odpowietrza? (ze strzyawką) bo u mnie po dzisiaj też chyba poszło coś nie tak po "regeneracji" zacisków tył nie mogę odpowietrzyć bo w układzie jest gdzieś powietrze, nie mam już dziś sił a tylko odkręcałem tył. Nawet robiłem tył w górze na najazdach i dalej pedał wchodzi w podłogę/ jest miękki dopiero przy końcu tak na 1/4 jest twardy i hamuje nawet podczas jazdy. A na postoju zgaszony można go napompować na twardy. Czyli problem jak ww. Ktoś już ma radę czy walka trwa? bo po dziś mam dość mam ochote zaprowadzić auto jutro do jakiegoś mechaniora.
-
Zacisk hamulca tyl quattro jaki?
a jeszcze i ja mam pytanie do dev'a czy zacisk od b6 quattro na tarczach 255 podejdzie do b5 quattro serii chyba 245?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
wolałbym kupić drugi lepszy od mojego i dopiero wysłać, może w zimę to ogarnę oglądałem na youtubie takie przeróbki i różnie to wychodzi powiem, macie jakieś tego zdjęcie?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
w tygodniu ok ale weekend opada :/ a może podesłać można macie namiar?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
o to spoko a gdzie ten kolo jest? bo bym podjechał tylko nie wiem czy do kobiety nie jadę :/
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ale ossso chodzi ??
-
Spoty Słupecko - Konińskie
urodziny się ma raz w roku no c**j coś z tym pierścionkiem wymyśleć muszę, właśnie mnie przywróciłeś do rzeczywistości
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Nie ważne gdzie ja przyczepisz po prostu będzie a tu wszyscy pojadą po tym, tylko tu nie hAmeryka Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
W końcu nabiera kształtu audi. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No ja tez pracuje i zbieram pomysły jak tu ugryźć jeszcze audi z której strony chce sobie na urodziny kupic skore ale nie wiem czy cos znajdę. Myśle jeszcze o regeneracji gwintu na lato pod nowa felgę Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Arek mam kilka znaczków a4 i oooo w bdb stanie. A co do rejki to jedyne wyjście by sie od ciebie doczepili to musiał byś zdjąć, czornego tez katują. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
u mnie zaczęło się od docierania Golf III 1.6 75KM 93r --> Suzuki Swift 1.3 GS 73KM ---> Audi 90 2.3 NG 136KM (piękne auto) ---> i w końcu Audi A4 B5 2.6 quattro. Generalnie po kupnie 90-tki wiedziałem że następne będzie audi, zn. nie chciałem zmieniać ale była dziewczyna rozbiła czy tego chciałem czy nie. Uwolniłem się od niej