Treść opublikowana przez SowaBezOka
-
Błąd 00553 po probie podlaczenia manetki tempomatu...
Manetka od tempomatu, ale zle podlaczona z cala pewnoscia. W weekend jeszcze jedna probe zrobie
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
U mnie w tym pinach sa kable. Moge te kable przeciac i wychodzace z ECU podlaczyc bezposrednio pod nowe kable z manetki?? A idace z wiazka uciete kable zaizolowac? ---------- Post dopisany 15-08-2012 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 14-08-2012 at 21:59 ---------- HELP
-
Nakładka, roleta kierownicy
Podbijam pytanie. Ja odkad kupilem auto mialem juz rozwalona ta obudowe kolumny kierowniczej oraz jej oslony wraz z zaluzja. Rowniez kupilem z polifta i nie pasuje idealnie. Jest jakby mniejsza. Na sile wchodzi obudowa kolumny kier. w ta oslone. Ale nie mam porownania bo nie mialem wczesniej zaluzji. Sam z checia bym sie dowiedzial czy to na 100% nie pasuje idealnie...
-
Błąd 00553 po probie podlaczenia manetki tempomatu...
Wraca non stop, 100 razy kasowalem, kilka razy auto odpalilem i przy gazowaniu chodzi jak traktor no i spalinami smierdzi jak nigdy... ---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- Poszedl bezpiecznik 15A ktory jest obok kompa...
-
Błąd 00553 po probie podlaczenia manetki tempomatu...
Panowie. Dzialala mi opcja wlaczenia tempomatu i przyspieszenia (tylko tyle fix oraz zmniejszanie przyspieszenia nie dzialalo). Zrobilem przejazdzke by zobaczyc co i jak i chwile pozniej auto zaczelo jak traktor glosno dzialac Na VAGu pokazuje 00553 blad czujnika g70 (zwarcie lub przerwa do masy). wszystkie kable ktore polaczylem wczesniej pod tempomat polaczylem tak jak byly przed modyfikacja, blad nie znika co robic?
-
Gdzie dac włącznik przednich halogenów w przedlifcie
Na konsoli obok awaryjnych??
-
Zmiana manetki tempomatu z polifta do przedlifta bez ingerencji w instalacje
Sprawdzilem nr w ETCe i wychodzi na to, ze sa identyczne. 4d0 953 513 a (numer manetki z tempomatem, pasujący do A4 przedlift i A6 C4)
-
[FOTO] Czy te zawieszenie podejdzie do A4 B5 1.9TDi '95 sedan ??
Ok, a reszte amora tez zjechac szczotka druciana i na koniec przemalowac czyms by nie rdzewialo?
-
[FOTO] Czy te zawieszenie podejdzie do A4 B5 1.9TDi '95 sedan ??
Wlasnie pordzewiale, czego nie da sie ukryc Na poczatku nastepnego tygodnia bede mial go u siebie i jakos bede walczyl z rdza. Polecicie cos na czyszczenie z rdzy? Na nakretki napewno WD40 pojdzie, ale co do reszty to czym atakowac rdze? Papierem sciernym? Jakimis preparatami?
-
[FOTO] Czy te zawieszenie podejdzie do A4 B5 1.9TDi '95 sedan ??
Podziekowac Dobrze mi sie wydaje, ze jest to zawieszenie gwintowane?
-
[FOTO] Czy te zawieszenie podejdzie do A4 B5 1.9TDi '95 sedan ??
Proszę o informacje, czy zawieszenie ze zdjęcia będzie pasowało do mojego autka... ---------- Post dopisany 13-08-2012 at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany 12-08-2012 at 20:50 ---------- Orientuje sie ktos?
-
Zmiana manetki tempomatu z polifta do przedlifta bez ingerencji w instalacje
Wiec tylko ramie moze przypasowac czy moze i calosc bez przerobek przypasuje??
-
Zmiana manetki tempomatu z polifta do przedlifta bez ingerencji w instalacje
Panowie, ramie z manetki od A6 C4 bedzie pasowalo??
-
Zmiana manetki tempomatu z polifta do przedlifta bez ingerencji w instalacje
czemu nie pasuje, przeciez to jest z polifta manetka i ma zastosowanie w Audi A4 B5 z rocznika 1999-2001 ... ??
-
Jak ustawić lampy DEPO (brak mechanizmu, silniczka). Obecnie świeca do gory... HELP:)
uchwyty jakies sa, ze srubek jakichs zrobione, nie wiem czy to samorobka czy co? kupie silniczki, moze beda wspolgraly...
-
3 beepnięcia i wykrzyknik na FISie.
no ale aku odkad zostal w zime wlozony to nic sie z nim nie dzieje, ani razu nie bylo potrzeby ladowania go prostownikiem, palil od strzala nawet w najciezsze mrozy... wiec da cos sprawdzanie ladowania??
-
Zmiana manetki tempomatu z polifta do przedlifta bez ingerencji w instalacje
Będzie pasować
-
Co to za czujnik i od czego te wycieki?
Zdejmij oslone z silnika i zobacz czy z pokrywy zaworow ci nie cieknie. Ja u siebie tak mialem, lekko sie saczylo, oleju prawie nie ubywalo, a plamy zostawial i tak samo bylo wszystko uwalone w oleju.
-
Jak ustawić lampy DEPO (brak mechanizmu, silniczka). Obecnie świeca do gory... HELP:)
Tak sa soczewkowe. No wlasnie caly wklad w ktorym sa zamontowane soczewka i zarowki lata :/ miejsca na regulacje sa, krecilem ale nic z tego... ---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------
-
Jak ustawić lampy DEPO (brak mechanizmu, silniczka). Obecnie świeca do gory... HELP:)
Otoz mam zalozony zestaw HID w lampach firmy DEPO (dzielone). W lampach brak jakiegokolwiek mechanizmu ustawiajacego wysokosc swiecenia swiatel. Jest opcja recznego ustawienia swiatel by nie swiecily na wysokosci 4 pietra?? Prosze o pomoc.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Bezposrednio od czujnika do zegarow.
-
3 beepnięcia i wykrzyknik na FISie.
Auto mam z '95, modelowo '96, a licznik mam z 98 roku, moze w tym problem? Moze przez to cos zlego sie dzieje? Moze od '97 szly inne czujniki od poziomu plynu hamulcowego?
-
3 beepnięcia i wykrzyknik na FISie.
Na trzech aku tak samo. Na starym aku, pozniej na pozyczonym od kumpla akumulatorze i teraz na nowym akumulatorze wykrzyknik caly czas sie pojawia po odpaleniu auta i nie znika... Klocki hamulcowe bog wie kiedy wymieniane, jesli bylyby starte mogloby to powodowac ten blad? Dzieki za informacje
-
(FOTO) Wyrwany czujnik z drzwi spod tapicerki - skąd wylecial??
Szczerze to nagimnastykowalem sie troche. Ale pozniej zauwazylem, ze mozna odczepic pret idacy do gory i po jego odczepieniu krancowka juz latwo weszla bez wiekszych kombinacji. Sa tam prowadnice w ktore ma wejsc i wchodzi bez problemu.
-
(FOTO) Wyrwany czujnik z drzwi spod tapicerki - skąd wylecial??
Tak, wszedl ladnie w prowadnice, a czemu pytasz?