Treść opublikowana przez SowaBezOka
-
system namierzania samochodu - jaki dodatkowe zabezpieczenie
nie, telefon jak sie nałąduje to sam przerywa ładowanie, a ładowarka ma w sobie bezpiecznik Sęk w tym, że bezsensu byloby rozlaczacz telefon po kazdym naladowaniu. A sytuacja tutaj jest taka, ze telefon jest schowany pod deska i podlaczony pod ladowanie na stale i w tym czasie bateria nie jest w stanie sie rozladowac nawet o 4%... Wiec na pewno po jakims czasie (3-4 miesiace) bateria by sie zepsula i komorka sie wylaczy. Nie mam racji? Znam to z uzytkowania laptopow (bylem sprzedawca ) ludzie, nie wyjmuja baterii z laptopa, gdy maja podlaczone zasilanie. Bateria w ciagu 6 miesiecy w ten sposob sie psuje.
-
Ankieta - Kto na jakim oleju jezdzi
Uzupelnij kolego SowaBezOka (masz jakies imie)... swoj profil, zebysmy wiedzieli skad jestes i jakie masz auto, oraz gdzie ten autobahn... bo chyba nie pod Warszawą...? Pozdrawiam @danu44 - w polsce sa autostrady, w niemczech Autobanh
-
Ankieta - Kto na jakim oleju jezdzi
Coz za zaskoczenie. Jestem jedyny jak do tej pory ktory uzywa oleju firmy Agip Dokladnie Agip 7004 5W/40 Dzisiaj na autobahnie widzialem cysterne tej firmy
-
Jakie okulary 3d do mojego tv??
Okulary 3D Samsung cena - Porwnanie cen w sklepach Dopasuj sie cenowo i kupuj.
-
Diablo 3 >: ) już we wtorek
Bylem, nic ciekawego tam nie znalazlem. Przedmioty potrzebne do stworzenia Kostura: 1. Czarny Grzyb (Black Mushroom) – Katedra, poziom I, akt I. 2. Dzwonek Wirta (Wirt’s Cowbell) – Można go kupić u kupca w mieście akcie II za 100 000 szt. złota. 3. Tęcza w Płynie (Liquid Rainbow) – Tajemnicza Skrzynia w Tajemniczej Jaskini, Akt II. 4. Bełkoczący Klejnot (Gibbering Gemstone) – W pieczara mrozu, Akt III, wypada z Ciltary. 5. Piszczel Leorica (Leoric’s Shinbone) – Posiadłość Leorica, Akt I. Raz zrobiony Kostur pozwala wchodzic na Pony level tyle razy ile chcesz. Zeby grac na wyzszym levelu trzeba kostur ulepszyc (200k golda u kowala)
-
Diablo 3 >: ) już we wtorek
Gram mnichem, 60 lvl juz od ponad tygodnia, ale na INFERNO dopiero koncze drugi akt... Masakra jesli chodzi o roznice miedzy pierwszym a drugim aktem na poziomie inferno. Cale 2 dni poswiecilem na farmienie golda, by moc kupic odpowiednie itemy na drugi akt, a i tak jeszcze to malo i powolutku idzie... Wiec trza farmic, farmic, farmic na pierwszym akcie
-
Woda wewnatrz auta, uszczelniony ECU, nic nie pomoga...
Odplywy wyczyszczone, ten pod aku i ten pod servo od abs.
-
Woda wewnatrz auta, uszczelniony ECU, nic nie pomoga...
Po deszczu zbiera mi sie woda w aucie. Problem wystepuje od dlugiego czasu. Wszystkie tematy na forum przewalkowalem i nie moge znalezc przyczyny Na fotce zaznaczylem gdzie sie dokladnie zbiera (obok tego plastiku na ktorym trzyma sie stope). ECU zasilikonowalem porzadnym uszczelniaczem wiec to nie jest jego wina
-
Diablo 3 >: ) już we wtorek
Panowie, poszukuje osoby która podjęłaby współpracę ze mna. Chodzi o prowadzenie i rozkręcenie forum o tematyce gier MMO z lekkim naciskiem na Diablo 3. Kandydat powinien łatwo odnajować się w skrypcie for internetowych ipb - to jest w sumie jedyny warunek. Po wiecej informacji zapraszam na GG - 2855082.
-
Diablo 3 >: ) już we wtorek
17h grania i przeszedlem D3 na normalu, teraz lece koszmar, juz trudniej jest ...
-
Piłka nożna
Bayern Monachium - FC Chelsea Jak ktos nie ma TV to do ogladniecia na, www.kanal2.transmisje.info
-
Diablo 3 >: ) już we wtorek
@rkwon - nie no tak to sie nigdy nie dorobisz
-
Diablo 3 >: ) już we wtorek
@lapawwa tez nie kupilem preordera, ale kupilem klucz na keye.pl w dniu premiery. Zaraz po pracy juz gralem, tzn instalowalem itd., bo 15.05 o 22:30 dopiero wszystko ruszylo i dalo sie grac na keye.pl odrazu po wplacie przesylaja ci skan klucza, na battle.net rejestrujesz sie, wpisujesz klucz i tym samym przypisujesz go do swojego konta i nikt inny juz go nie moze uzyc. W miedzy czasie pracownicy keye.pl beda rozsylac BOXy (pudelka z kluczem i poradniki) do gry na adres domowy. Ja kupilem za 199zl, teraz widze, ze na keye pl tez jest drozej. Zeruja Rowniez w dniu premiery w moim miescie gra miala kosztowac 150zl w mediaexpercie. Dziewczyna miala mi kupic, ale Pani powiedziala, ze wszystkie juz zarezerwowane, a dostawa bedzie w nastepnym tygodniu. Dziewczyna chciala zarezerwowac, ale ekspedientka sie zmieszala i zaczela cos krecic, wkoncu wyszlo na to, ze nie mozna rezerwowac. Jaki z tego wniosek? Na 100% pracownicy albo kierownik ME dla siebie zakosil wszystko i teraz mozna to kupic na allegro za 199zl
-
Piłka nożna
Jakby ktos szukal dzisiaj transmisji meczy T-Mobile Ekstraklasy to leca tutaj: http://www.kanal4.transmisje.info/ ---------- Post dopisany at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ---------- Jakby ktos szukal dzisiaj transmisji meczy T-Mobile Ekstraklasy to leca tutaj: http://www.kanal4.transmisje.info/
-
Piłka nożna
@PABLO - stare zdjecie, ale pokazuje jak bardzo chlopaki chca osiagnac sukces.
-
Piłka nożna
@akjam - ja bylem do konca @Skyliner89 - karne normalne by byly gdyby Real wszystkie wykozystal
-
Piłka nożna
Szkoda szkoda, wielka szkoda... Btw dziwne te karne.
-
Piłka nożna
To jest dopiero catenaccio, Smuda niech się uczy od Di Matteo. Di Matteo 'miszcz'
-
Piłka nożna
www.i-transmisje.pl/kanal-1/ tu ogladam online na stronie, tylko ze na Internet Explorer lub na Firefoxie trzeba doinstalowac plugin, na Chromie nie chce dzialac.
-
Zmiana tarcz w liczniku UK benz na EU TDi
Obecnie mam licznik od angola. Licznika jest od benzyny, jest przekodowany i dziala normalnie. wyglada jak ten na fotce: Tylko, ze moj ma biale tarcze, ale to nie ma znaczenia. Chodzi o to, ze chcialbym zamienic tarcze na europejskie. Tylko ze teraz nie wiem jakie wrzucic. Sprawdzilem tarcze jakie mialem oryginalnie i w nich stowka jest lekko na ukos w lewa strone, a skala jest do 220km. Ciut nowsze maja skale do 260km/h, a stowke na samym srodku. [+] Wiem juz, zeby miec ori licznik musialbym wgrac odpowiedni wsad. Niestety nigdzie nie znalazlem wsadu od licznika ze skala 220km/h. 1. Smialo moge probowac wgrywac wsad od licznika 260km/h ? 2. Obecny licznik z nowym wsadem bedzie prawidlowo wskazywal predkosc?
-
Lampka znad nog przestala swiecic gdy otwieram drzwi kierowcy....
no kolo zamka szarzowalem ostro bo nie wiedzialem jak jest linka zamocowana i musialem tam ostro macac by sie zorientowac co i jak, wiec stasiu dzieki za info, nie wiedzialem ze tam gdzies moze byc jakas wtyczka. jutro sie przyjrze.
-
Lampka znad nog przestala swiecic gdy otwieram drzwi kierowcy....
sprawdzilem przed chwila, ze nie dziala z panelu od kierowcy otwieranie szyby u pasazera, byc moza ta wtyczke zle wtknalem... Na fisie wczesniej mi nie wskazywal otwartych drzwi.
-
Lampka znad nog przestala swiecic gdy otwieram drzwi kierowcy....
Lampka znad nog przestala swiecic gdy otwieram drzwi kierowcy, po otwarciu pozostalych drzwi lampka sie normalnie zapala. Problem w tym, ze kilka dni temu strzelila linka od klamki, sciagalem tapicerke by wymienic linke i od tego czasu wlasnie lampka przestala sie zapalac gdy otwieram drzwi kierowcy. Co moglo sie stac!? Dzisiaj sprawdzilem i wszystkie kostki w boczku drzwi sa wcisniete.
-
Brak klaksonu
w ogole nie jest podlaczony. gdzie szukac kabelkow? ---------- Post dopisany 14-04-2012 at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2012 at 16:23 ---------- pomoze ktos podlaczyc klakson do nowej kierownicy??
-
Brak klaksonu
Odkad kupilem auto brak w nim klaksonu. Kiera jest trojramienna. Jak podlaczyc ja pod klakson?