Treść opublikowana przez wojthass
-
Spot Leszno
Spoty w Lesznie umarly?
-
Wewnętrzne oświetlenie LED
Nie jest za jasno na ledach białych w środku? Przeszlo mi przez myśl założyć czerwone, ale będzie jak w burdelu
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Przepalila mi sie jedna dioda w jednej lampce oryginalnej :/
-
Trzesienie przy niskich obrotach
Ma ktoś ogarnać nowe poduchy ori pod silnik ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Podziękował A u Ciebie wyjmował szkła czy tylko boczki ? Jak możesz to daj namiary, podzwonie tu i tu;) W sedanie pewnie tylna półke bedzie musiał sciagnać.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to ja bym zrobil wszystkie tak jak masz przednie, albo czyms przejsciowym pomiedzy Twoim przodem a tyłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wygląda czorno przednich nie ruszałeś, prawda;> Czekam na numer
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
teraz już nie pamiętam ale kolo ode mnie robi przyciemnianki w Poznaniu, jak to u mnie wygląda mogą wypowiedzieć się Ci co widzieli, z ZOMO nie powinno być problemu z tego co pamiętam koszt to 300 lub 350 dokładnie nie pamiętam, przy większej ilości zniżka. ---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- a czy były ori przyciemniane tylne boki i ty l ... hmmm nie widziałem jeszcze Chce przyciemnic 4 boczne i tył, nie mocno ale nawet minimalna przekracza dopuszczalny limit... Masz namiary na kogos w Poznaniu kto zrobi to perfekcyjnie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Takie to mam pytanko czy byly ori przyciemniane szyby do b6? Drogi to interes jest:>
-
Demontaż dokładek zderzaka i listw progowych
Jak wam udało się sciagnać listwe maskującą śruby z progów i nie połamał rowków montażowych to grubo gratuluje !!! Ja juz się zastanawiam na jaki klej to przykleić jak wrócą od lakiernika
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zostawiam do sprzedazy auta, taki plan poki co.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:zaglądaj w dział sprzedam zagladam do znudzenia;)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Szukam listew S4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
również i ja się dołączam do podziękowań
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Godzina 16sta jak mniemam;) Kolega Qwerty sie pojawia u was bo pisalem do niego, ale cisza? Aaa i jest mozliwosc zrobienia logow na spocie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mam nadzieje wpasc do was na spot tylko widze ze sa sprzeczne info co do miejsca... Duzo osob sie pojawia ?
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Niedługo biorę sie za montaż takie zestawu: Z tego co czytałem i sie dowiedziałem to tylko koncowe tłumiki wlecą Polecacie, jakiegoś tłumikarza z okolic poznania lub wrocławia ?
-
Wykres po modyfikacjach AWX
Nie wiem jak..
-
Wykres po modyfikacjach AWX
Czemu niby na niesprawnym aucie ? Wsumie nie zwrocilem uwagi na ten dolek na wykresie jak bylem na hamowni, w trasie nie odczulem wsumie tego dołku, nie szarpie raczej nic, ale zaczelo troche trząść budą w pewnym zakresie obrotów, Witek mowił że to pewnie poduchy pod silnikiem, bo dwumasa mam ok, pojade sprawdzic stan poduch niebawem:) A z geometria mam raczej tez spoko bo nic go nie sciagalo na hamowaniu... Skąd wasze wnioski ?
-
Wykres po modyfikacjach AWX
Podłącze się pod temacik i pokaże swój wykresik:) Auto seria, wirus wgrany w poniedziałek. Efekt na drodze zadawalający )
-
300.000 na blacie :)
Fajne, ja czekam na 333333:) zostalo 29 jeszcze tysi jeszcze, na wakacje wypadnie:)
-
300.000 na blacie :)
Stare auto na przyklad Mercedes W116 z 1978 roku;)
-
Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?
Zasieg na pelnym baku taki sam u mnie teraz, a starcza mi srednio na 2 tygodnie
-
Uszkodzone auto przez zly stan drogi, szanse na odszk?
Autko jest obnizone delikatnie, to odpada opcja odszkodowania? Auta obnizone nie maja prawa do rozczen na naszych drogach czy jak? Wasze posty bardzo pomocne, dzieki:)
-
Uszkodzone auto przez zly stan drogi, szanse na odszk?
Ostatnio jechalem taka ulica ze cale podwozie mi przytarlo o bruk, wjechalem w takie rynny zapadniete i pojechalem na podnosnik i byla przytarta miska olejowa przy korku, ale wyciekow nie bylo.. Ps. Sanki tez mam uszczerbione w jednym miejscu:/ jestem ciekaw czy mam prawo domagac sie odszkodowania/zwrotu kosztow naprawy od miasta Poznania, wiecie cos na ten temat.