Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do której będziecie się kłębić w okolicach KC ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mówiłem to z delikatnym przekąsem Pepin racja... Byłem w szoku jak usłyszałem ile płacą za osobę na komunii.. Masakra jakaś.. Do tego lansy w stylu przejazdy bryczką, jakieś dmuchane zamki wielkie, trampoliny..
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
vario, to te hamulce były droższe od samego samochodu ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale Ty masz stres + koszta + fajne doznania duchowe a ja komercha ble.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam komunie - foto/video robota niestety ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobrze wiedzieć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo - odpisałem teraz. Ostatnio z nawału pracy mam coraz mniej czasu i za odpowiedzią trzeba czekać dłużej niż zwykle ookk myślałem, że zapchana skrzynka czy cuś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S, dostałeś moje PW ?
-
215/45/18
35 - boję się troche tej liczby...
-
215/45/18
http://moto.allegro.pl/205-45-18-205-45r18-goodyear-eagle-nct5-emt-2szt-i2303833889.html są na allegro, nawet sporo.. slepy, masz tak u siebie ? miałbyś jakaś fotkę ?
-
215/45/18
mimo wszystko podłączę się pod temat.. miałby ktoś fotkę 205/45/18 ? Bo ta w temacie ciut za duży obwód..
-
215/45/18
tez mam 235/40 i mam w planach coś naciągnąc.. ale opony drogie ;/
-
215/45/18
na http://www.tyrestretch.com/ nie ma fotki.. Pomysl nad http://www.tyrestretch.com/8_205_40_R18/ .. wygląda już całkiem całkiem
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=2685 tam jest sporo info na ten temat
-
Na jaki kolor pomalowac felgi RS4?
http://a4-klub.pl/showthread.php?228475-Na-jaki-kolor-pomalowa%E6-felgi-ANKIETA-) zerknij, może pomoże w wyborze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B6 AMB] Moja niunia ;)
bardzo porządny egzemplarz.. jakie plany ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie tak.. ---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ---------- Slo możliwe, mignęła mi B6 na czarnych 18"-tkach z 9-ramiennym wzorem ale nie zatrzymywałem się bo trzeba było zdążyć przed 17:00 do Swadzimia (a Poznań jak zwykle zawalony). tak, to ja- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wlaśnie przyzna się kto ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przyznać się, kto miedzy 18.30 a 19 uciekał mi srebrną a4 b5 ładnie zrobioną ? było dość szybko miej więcej od MC donalda w Swarzędzu do ETC ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S ustrzelony w korku w stronę środki o 15.40. Stałem na lewym pasie, Ty za mną chwilę.. a potem wskoczyłeś na prawy- Zwykłe 1,8T
szerokoo co to za szkło ?- Znaczenie ET Felgi
zawieszenie 1bv i springi -50/60- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Znaczenie ET Felgi
koledzy pytanie. a4 b6 felga 18cali 8J, et 43, opona 235/40/18, zawieszenie 1bv na glebie przód 50, tył ok 55-60mm. dałoby rade włożyć jakiś bezpieczny dystans ? bo są trochę schowane ;/ tak, żeby nic nie obcierało. Dodam, że teraz nie obciera na dziurach nawet z 5 osobami na pokładzie i 4 kratkami piwa w bagazniku. - [B6 AMB] Moja niunia ;)