Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koledzy jak tam zdrówko ?
-
(B6 BFB) Jakie opony???
bierz 225/40 lub 235/40.
-
[B6 AWX] Ile robicie km na rezerwie
w trasie spokojnie 100km na rezerwie zrobisz.. kiedyś często śmiagałem na oparach i nigdy mi nie zabrakło wachy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przyzwyczaimy się. Jest ok.
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie 30-35ET na pewno jest bezpieczne w a4 b6 ? w planach także gleba 30-40mm.. nie będzie obcierać ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
miało działać dopiero od 20!
-
[B7 BPW] Niepokojący dźwięk-buczenie podczas zdejmowania nogi z gazu (spadku obrotów...)
przeczytałeś wątek, który pokazałem ? Tam jest kompendium wiedzy o SZURANKU.
-
[B7 BPW] Niepokojący dźwięk-buczenie podczas zdejmowania nogi z gazu (spadku obrotów...)
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17053.0;highlight=niepokoj%B1cy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
super sprzecik. i w dobrej cenie leży prawie nieużywany..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koledzy mam ładnego macbooka air na sprzedaż http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=246187.0
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co z tego, to tylko teoria. cos wiecej moga powiedziec osoby doswiadczone ta statystyka, jest tutaj kilka osob...
-
[ALL B6] Czarne Cock Ringi :)
nie tylko Twoje zadnie takie jest yep racja. Czym malować tą ramkę grilla ? iconslave, jakiego używałeś podkładu i jakiego lakieru ?
-
[B6 AWX] Jakie przekłamanie licznika dla opon 215/45/R17
miałem 225/40/18 i myślałem że będzie masakra na koleinach, ale było bardzo przyjemnie, bez ściągania większego.. Spokojnie, przy tych rozmiarach wszystko będzie grać
-
[B6 AWX] Jakie przekłamanie licznika dla opon 215/45/R17
http://www.opony.com.pl/narzedzia/zamienniki-opon/ będziesz jechać 50 km/h, będzie pokazywał 49.47 km/h będziesz jechać 100 km/h, będzie pokazywał 98.94 km/h będziesz jechać 150 km/h, będzie pokazywał 148.42 km/h jeśli chcesz 17 cali, możesz założyć 205/40R17 jeśli boisz się kolein
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gratz
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
zna ktoś kogoś w WLKP kto robi takie przeróbki? Mam dziurę w intercoolerze seryjnym i nie wiem właśnie czy rezać coś lepszego czy kupić seryjny..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bosz... ludzie mają jednak fantazje..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to powodzenia !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z czego ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jest kacyk ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://i.imgur.com/pGIfj.png faktycznie nie ma takiego określenia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no, kolejna noc a ja nadal nie mogę skleić tego głupiego filmu ze ślubu ale.. lubię to forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przeciez jezyk to tak samo jak palec, zmienia pojemnosc digitizera. ale język to nie to samo co palec w rękawiczce- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no tak.. chcesz odebrac a uświadamiasz sobie że rękawiczki będziesz zdejmować 15 sekund pozostaje język - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00