Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wolałem się upewnić co potrzebne do Montażu oprócz maila i Przekaźnika?
  2. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Magiel servo z b7 pasuje do b6?
  3. robimy foto/video ze ślubów
  4. stanley z forum
  5. Juratek ?
  6. bremtech ? jurid
  7. Eurac ?
  8. coś z Polski ? Steinhof lub Mikoda ?
  9. Jestem na 25-30 weselach rocznie, króluje Pan Tadeusz, Stock, Stumbras, jak na bogato to pojawiają się Dębowa/Finlandia. Spokojnie stock lub Pan Tadeusz starczą.
  10. puść to na części. biore heble
  11. właśnie. zawsze sie zastanawiałem jak wymówić tą nazwę. oświeci mnie ktoś? "pnuejdż" ?
  12. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeśli masz pociągnięte CANy do licznika to wszystko powinno śmigać idealnie
  13. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    u mnie też się różni ta granica miedzy zderzakiem a nadkolem. Zalezy jak pada światło. Z przodu tak samo. Na zdjęciach to widac, na zywo mniej
  14. pomyślimy, może na wiosnę :]
  15. Byłem piątek - niedziela. Jak ciuchy, to oczywiście Primark na alexanderplatz. Później pierdoły na jarmarkach, dużo grzanego wina i wursta Fajny klimacik tam mają
  16. oks
  17. http://allegro.pl/audi-s4-s5-zaciski-tarcze-klocki-hamulce-tyl-i4829322631.html podejdzie to na tył ?
  18. Panowie, nie zna ktoś kto jeździ lawetą/autolawetą/busem/dostawczakiem na trasie zgorzelec - poznań ? Potrzebny transport części za $$$ oczywiście
  19. slo odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Panowie, nie zna ktoś kto jeździ lawetą/autolawetą/busem/dostawczakiem na trasie zgorzelec - poznań ? Potrzebny transport części. Albo chociażby zgorzelec-wrocław
  20. Panowie nie ma ktoś pożyczyć jakiegoś dostawczaka za $$ ?
  21. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    rok temu, ale to chyba nie ma znaczenia
  22. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ok 800zł, za tyle pamiętam że sprzedawałem kiedyś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.