Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. to godzina 19 ?
  2. to na dworze ?
  3. jak ok 19 to się piszę
  4. i to czerwonego slina
  5. h4mm3r ma na wysyłkę podobno ori... http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/all-xenon-oryginalne-zarnik-d1s-d2s-321989/ a poza h4mm3rem "ori" zaczynają się od 200zł
  6. elegancko. skąd masz logo rs4 ? też kce
  7. no właśnie napisałem.
  8. o to dobra cena. igła stan ? Tak, to ten panel ale widać ze zczochrany na focie ;/ a szkoda
  9. ano właśnie Bierz klimatronik od siemiana. Powinien mieć coś za 250-260zł A ja ciągle szukam panelu CLH ;/
  10. docieliście ten klimatronik ? poka fote
  11. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak. widziałem na żywo że barwa jest bardzo ładna. Taka jak bixa
  12. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    właśnie wziąłem od Tomnika H11 ma 55W ?
  13. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie ma na allegro ;/
  14. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najlepszy mecz mistrzostw. Co wsadzacie w postojówki bixów? Nie ledowe bo nie chce się babrać w rezystory
  15. niestandardowy, przepraszam nie mogłem wpaść.. wypadło mi coś ;/ Michał nie, nie było mnie dzisiaj nigdzie w pobliżu Pobiedzisk
  16. lepiej ten opchnij za 150 a kup od siemiana np 2 din ok 250zł. Będzie dużo ładniej
  17. Marcin na prawdę odradzam tego zabiegu
  18. to pójdzie szybko.. docinasz klimatronik ? tego bym nie polecał. Warto dołożyć tą stówkę czy półtora i kupić panel 2din. Bardzo ciężko jest estetycznie i równo dociąć 1din do 2din.
  19. sie wybieram wykorzystać voucher otrzymany na urodzinki - jazdy subaru z instruktorem no prezencik fajny, na tor poznan? hmm. załatwisz jakąś małą szlifierke kątową albo diaks? jak tak to chwila i tunel docięty. Ja ostatnio nic nie miałem i rezałem obcążkami - trochę dłużej bo ten plastik jest w kit twardy.
  20. do której będziesz ? Czyli rezanko fotochrom, składane lustra co jeszcze ?
  21. No Grazynka biedna nie jest
  22. mowisz o blow up hall 5050? Kuźwa nocka tam kosztuje od 600zł ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ---------- o już mnie ubiegłeś
  23. jeszcze jest hotel rzymski na pl wolności, albo NH Hotel na św Marcina
  24. ibis ok 1km od browaru
  25. łe ja myślałem że dwururka tzn nowy zderzak i dwa kominy..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.