Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to godzina 19 ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to na dworze ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak ok 19 to się piszę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i to czerwonego slina
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
h4mm3r ma na wysyłkę podobno ori... http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/all-xenon-oryginalne-zarnik-d1s-d2s-321989/ a poza h4mm3rem "ori" zaczynają się od 200zł
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
elegancko. skąd masz logo rs4 ? też kce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie napisałem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o to dobra cena. igła stan ? Tak, to ten panel ale widać ze zczochrany na focie ;/ a szkoda
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ano właśnie Bierz klimatronik od siemiana. Powinien mieć coś za 250-260zł A ja ciągle szukam panelu CLH ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
docieliście ten klimatronik ? poka fote
-
B6 DIVISION
tak. widziałem na żywo że barwa jest bardzo ładna. Taka jak bixa
-
B6 DIVISION
właśnie wziąłem od Tomnika H11 ma 55W ?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Najlepszy mecz mistrzostw. Co wsadzacie w postojówki bixów? Nie ledowe bo nie chce się babrać w rezystory
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niestandardowy, przepraszam nie mogłem wpaść.. wypadło mi coś ;/ Michał nie, nie było mnie dzisiaj nigdzie w pobliżu Pobiedzisk
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lepiej ten opchnij za 150 a kup od siemiana np 2 din ok 250zł. Będzie dużo ładniej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Marcin na prawdę odradzam tego zabiegu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to pójdzie szybko.. docinasz klimatronik ? tego bym nie polecał. Warto dołożyć tą stówkę czy półtora i kupić panel 2din. Bardzo ciężko jest estetycznie i równo dociąć 1din do 2din.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sie wybieram wykorzystać voucher otrzymany na urodzinki - jazdy subaru z instruktorem no prezencik fajny, na tor poznan? hmm. załatwisz jakąś małą szlifierke kątową albo diaks? jak tak to chwila i tunel docięty. Ja ostatnio nic nie miałem i rezałem obcążkami - trochę dłużej bo ten plastik jest w kit twardy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do której będziesz ? Czyli rezanko fotochrom, składane lustra co jeszcze ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No Grazynka biedna nie jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mowisz o blow up hall 5050? Kuźwa nocka tam kosztuje od 600zł ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ---------- o już mnie ubiegłeś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze jest hotel rzymski na pl wolności, albo NH Hotel na św Marcina
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ibis ok 1km od browaru
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
łe ja myślałem że dwururka tzn nowy zderzak i dwa kominy..