Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. kuwa ty se jaja ze mnie robisz ?
  2. sz karwa, znowu koszta. no a mozna zle zalozyc piasty ? chyba ciezko ?
  3. jaki jest koszt piast na przód ? mam chyba krzywe, pulsuje mi przy mocniejszym hamowaniu. Zestaw ma z 7000km przejechane. Będę musiał liznąć tarcze po wymianie piast na nowe ?
  4. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak sie wyciaga piny te duze z kostki fakra rnse ?
  5. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale jakiej firmy?
  6. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja bardziej na Włochy w tym roku Gumy leżą, musze CI je wysłać
  7. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy jaki najlepsze ubezpieczenie auta assistance na Europe polecacie ?
  8. dobra, ogarnięte
  9. Mega pilna sprawa. Szukam ogarniętego kogoś kto da radę jak najszybciej zwalić wał, dyfer, półośki i prawdopodobnie belkę, żeby opuścić bak i podłączyć dwa wężyki od powrotu paliwa oraz odpowietrzenia. Zna ktoś jakiś warsztat kto by się tego podjął w tempie ekspresowym? Poznań Września byle gdzie. Zależy mi na czasie.
  10. jak się nazywa ten kolor ?
  11. raczej tak
  12. to chyba odpowietrzenie, ale po co jest ten trójnik to nie wiem. Tylko że ten wąż wpada do jakiejś białej plastikowej puszki obok wlewu paliwa. Co to jest ? Druga strona leci w okolice filtra powietrza do filtra węglowego dla potomnych:
  13. Wie ktoś jak jest realizowany powrót paliwa w 1.8T / 1.8TQ ?
  14. Kurde Sławek ciężka sprawa. Masz bak od 2.5, pompe i pływak miałeś w komplecie czy dokupowałeś bo bak miałeś bez osprzętu ?
  15. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bardzoej mi chodzi o to czy to wogóle działa. olać ten kompresor
  16. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie zalega komuś czasami adapter quadlock do montażu RNS-e ? z chęcią odkupie
  17. i co się działo ?
  18. ile krućców masz w swoim ?
  19. Słyszałem że filtry paliwa ośka i Q mogą różnić się ciśnieniami..
  20. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/slime-kolo-zapasowe-kompresor-zestaw-naprawczy-i5208186703.html miał ktoś okazje używać takiego czegoś?
  21. no właśnie. filtr paliwa mam jeszcze stary z ośki. Masz może jakieś nr tego filtra paliwa ?
  22. slo odpowiedział(a) na Bieniek temat w Wielkopolskie
    mógłbym się rozejrzeć bo jestem tam dość często i mam blisko. Jedziesz z Trójmiasta ? Skrzęcin odradzam.
  23. slo odpowiedział(a) na Bieniek temat w Wielkopolskie
    może powidz ? czyściutkie jezioro, z jednej strony troche knajpek a 500m dalej cichutkie domki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.