Treść opublikowana przez roae
-
Jak rozłączyć podłokietnik od aluminiowej stopy?
nie jest to takie łatwe bo za bardzo nie ma jak tego łokcia ciagnąć żeby nie połamać czegoś-ogólnie sam się z tym mierzzyłem i odpuściłem, bo to ciężkie połączenie.
-
Wymiana łańcuszka rozrządu i napinacza w Audi A4 B5 1.8 oraz 1.8T
trzeba rozpiąć ---------- Post dopisany 11-09-2012 at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany 09-08-2012 at 17:17 ---------- panowie, właśnie dziś zacząłem wymianę napinacza i łańcucha- pytanie czy wy też mieliście "powyciągane" śruby od panewek wałków, jakim momentem to dokręcaliście? Czy procedura mówi coś o nowych śrubach, u mnie 4szt są wyciągnięte.
-
[B5 AFN] Mój srebrny Avancik
posadź ten tył niżej, a felgi nawet pasują do b5, tylko niższy profil szmatek daj
-
[ A4 B5 ] Grafitowa Audi A4 1.8 T 150 KM !
u mnie też tak było przez pierwsze 2 miesiące:) potem się zaczęło po kolei wahacze poczuły polskie dziury i się wysypywały jeden po drugim. A jak je wymieniałem wszytskie były oryginalne.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
endriuu, w poniedziałek zalewam motula 5w40 x-cess, kupiłem też płukankę Motul Engine Clean. Do tej pory miałem shella 10w40 będę wymieniał łańcuszek rozrządu z napinaczem i ogólnie uszczelniał silnik, bo trochę teraz cieknie kilka oringów i uszczelka pod deklem. moje pytanie-bo się trochę naczytałem na różnych forach, czy czyścić smoka? ktoś mnie straszył,że jak jest syf w silniku, wypłucze i będzie jeszcze bardziej ciekło albo zatka smoka, albo będzie palił olej. Spotkałeś się albo słyszałeś o jakiś złych skutkach? Czy płukanka załatwi całą sprawę czy warto coś mechanicznie czyścić?
-
Wieje z uchwytu na drzwiach kierowcy.
mi wiało z rączki jak wyjąłem gąbkę z trójkąta lustekra zewnętrznego sprawdz też tam
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
chciałem kupić avusy, masz identyko kolor jak ja, ale popatrzyłem na zdjęcia i trochę te felgi znikły u Ciebie, chyba sobie odpuszcze, wydaje mi się że na ciemnych kolorach avusy wyglądają lepiej.
-
Zlot w Danii- czy jest ktoś z A4-klubu, kto pracuje w Danii ???
fajnie w tej Danii troche mi sie tęskni, mieszkałem w Ure pracowałem w Herning fajne czasy....
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
daszek na klapie mnie się strasznie podoba, to jest oryginalna czy tuning?
-
kierownica z B6 do B5
ok czyli podejdzie, będę montował w sobotę dzięki
-
Samoczynnie otwierająca się szyba pasażera.
szefie nie jesteś sam, u mnie dzieje się to samo wiem że wszystkie szyby były zamknięte jednak co jakiś czas zastaję rano otwartą szybę-pasażera.... dodam że zaczęło się tak dziać po zmianie pompki, na taką która działa z pilota i również obsługuje otwieranie zamykanie szyb z pilota a czy Ty przypadkiem wsadziłeś już nową pompkę??
-
Wykres z hamowni AEB przed chipem-coś nie tak
doam tylko że auto ma kata, Daniel z ECU powiedział że silnik przerywa momentami i sam też to czuję podczas przyspieszania, wskazał-świece, przepływkę, pompa paliwa.
-
Wykres z hamowni AEB przed chipem-coś nie tak
byłem na hamowni i niestety auto wypluło 143km, spójrzcie na wykres czy z niego coś wynika? bo te kreski coś pofalowane jak na moje oko.
-
kierownica z B6 do B5
dzisiaj przyszła kierownica którą zamówiłem, pytałem sprzedającego czy będzie pasić do b5 i zarzekał się że będzie, ale wole zapytać tu, czy kiera na wieloklin będzie pasowała oraz czy wtyczka do airbaga jest taka sama? mam 7 dni na zwrot w razie czego, a w najbliższym czasie nie będę mógł jej zamontować.
-
Sterownik centralnego zamka
kupiłem oryginalną pompkę która już w sobie ma sterowanie pilotem , a operacja zmiany wyciągasz swoją pompkę i wstawiasz taką-chyba dwie kostki i wężyk zajumuje to jakieś 10sek. cena 280pln p.s w dziale sprzedam jest teraz taki zestaw, widze że kolega ma chrapkę.
-
Sterownik centralnego zamka
przełożyłem tylko pastylkę
-
Sterownik centralnego zamka
kolego pytałem "czy były B5polift bez centralnego" ja miałem centralny na kluczyk jak Ty, kupiłem zestaw nową pompkę z końcówką E w zestawie był pilot i antena i tyle... podpiąłem pod orginalną instalację i wszystko śmiga.
-
Sterownik centralnego zamka
w bagażniku po prawej stronie zdejmujesz klapkę i masz, a czy były polifty bez centralnego??
-
Audi a4 b5 quattro ,navi,recaro,s4 look,carbon...
ten znaczek to trochę pochodna tych którzy do 1.4 naklejają GTI, pewnie jakbyś miał S4 to pierwsze co zdjąbyś znaczek żeby się nie rzucał w oczy bo po co..., ewidentnie brakuje kółka 18"
-
A4 B6 lampy Dayline LED, co o nich myślicie ?
tak jest do piekła z nimi!
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
pacjent 1.8T zalany 10w40 czy przed przejściem na 5w40 robić płukankę?
-
lampy tył LED w fabrycznych lampach po II lifcie.
a czy występuje taka lampa"tuningowa" która by miała stop i kierunek w ledzie? bo rozumiem że te wasze które pokazaliście mają led pozycję i led stop.
-
Pomysł na Elektryczne otwieranie/zamykanie bagażnika z pilota?
jak to nie ma? w kluczyku scyoryku po lifcie jest, ja mam przedlift zainstalowaną pompkę i również otwieranie klapy z guzika, w środku też był przycisk otwierania klapy
-
lampy tył LED w fabrycznych lampach po II lifcie.
no trochę się tych ledów naoglądałem ogólnie te Juniora_Tdi to najlepsze jakie widziałem, ale i tak nie o to chodzi, więc ja zabiore się za przerobienie na led orginalnych lamp, już większość rzeczy mam zamówione, czekam tylko na paczki, aż przyjdą. temat zrobienia szkieł na gładko mam już opanowany
-
[B5 ADR] Srebrny ADR z nad morza (KONI, xenon, 18'' AMG, lampy tył US )
zza wschodniej granicy?