Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roae

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roae

  1. nie jest to takie łatwe bo za bardzo nie ma jak tego łokcia ciagnąć żeby nie połamać czegoś-ogólnie sam się z tym mierzzyłem i odpuściłem, bo to ciężkie połączenie.
  2. trzeba rozpiąć ---------- Post dopisany 11-09-2012 at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany 09-08-2012 at 17:17 ---------- panowie, właśnie dziś zacząłem wymianę napinacza i łańcucha- pytanie czy wy też mieliście "powyciągane" śruby od panewek wałków, jakim momentem to dokręcaliście? Czy procedura mówi coś o nowych śrubach, u mnie 4szt są wyciągnięte.
  3. posadź ten tył niżej, a felgi nawet pasują do b5, tylko niższy profil szmatek daj
  4. u mnie też tak było przez pierwsze 2 miesiące:) potem się zaczęło po kolei wahacze poczuły polskie dziury i się wysypywały jeden po drugim. A jak je wymieniałem wszytskie były oryginalne.
  5. endriuu, w poniedziałek zalewam motula 5w40 x-cess, kupiłem też płukankę Motul Engine Clean. Do tej pory miałem shella 10w40 będę wymieniał łańcuszek rozrządu z napinaczem i ogólnie uszczelniał silnik, bo trochę teraz cieknie kilka oringów i uszczelka pod deklem. moje pytanie-bo się trochę naczytałem na różnych forach, czy czyścić smoka? ktoś mnie straszył,że jak jest syf w silniku, wypłucze i będzie jeszcze bardziej ciekło albo zatka smoka, albo będzie palił olej. Spotkałeś się albo słyszałeś o jakiś złych skutkach? Czy płukanka załatwi całą sprawę czy warto coś mechanicznie czyścić?
  6. mi wiało z rączki jak wyjąłem gąbkę z trójkąta lustekra zewnętrznego sprawdz też tam
  7. chciałem kupić avusy, masz identyko kolor jak ja, ale popatrzyłem na zdjęcia i trochę te felgi znikły u Ciebie, chyba sobie odpuszcze, wydaje mi się że na ciemnych kolorach avusy wyglądają lepiej.
  8. fajnie w tej Danii troche mi sie tęskni, mieszkałem w Ure pracowałem w Herning fajne czasy....
  9. daszek na klapie mnie się strasznie podoba, to jest oryginalna czy tuning?
  10. ok czyli podejdzie, będę montował w sobotę dzięki
  11. szefie nie jesteś sam, u mnie dzieje się to samo wiem że wszystkie szyby były zamknięte jednak co jakiś czas zastaję rano otwartą szybę-pasażera.... dodam że zaczęło się tak dziać po zmianie pompki, na taką która działa z pilota i również obsługuje otwieranie zamykanie szyb z pilota a czy Ty przypadkiem wsadziłeś już nową pompkę??
  12. doam tylko że auto ma kata, Daniel z ECU powiedział że silnik przerywa momentami i sam też to czuję podczas przyspieszania, wskazał-świece, przepływkę, pompa paliwa.
  13. byłem na hamowni i niestety auto wypluło 143km, spójrzcie na wykres czy z niego coś wynika? bo te kreski coś pofalowane jak na moje oko.
  14. dzisiaj przyszła kierownica którą zamówiłem, pytałem sprzedającego czy będzie pasić do b5 i zarzekał się że będzie, ale wole zapytać tu, czy kiera na wieloklin będzie pasowała oraz czy wtyczka do airbaga jest taka sama? mam 7 dni na zwrot w razie czego, a w najbliższym czasie nie będę mógł jej zamontować.
  15. kupiłem oryginalną pompkę która już w sobie ma sterowanie pilotem , a operacja zmiany wyciągasz swoją pompkę i wstawiasz taką-chyba dwie kostki i wężyk zajumuje to jakieś 10sek. cena 280pln p.s w dziale sprzedam jest teraz taki zestaw, widze że kolega ma chrapkę.
  16. przełożyłem tylko pastylkę
  17. kolego pytałem "czy były B5polift bez centralnego" ja miałem centralny na kluczyk jak Ty, kupiłem zestaw nową pompkę z końcówką E w zestawie był pilot i antena i tyle... podpiąłem pod orginalną instalację i wszystko śmiga.
  18. w bagażniku po prawej stronie zdejmujesz klapkę i masz, a czy były polifty bez centralnego??
  19. ten znaczek to trochę pochodna tych którzy do 1.4 naklejają GTI, pewnie jakbyś miał S4 to pierwsze co zdjąbyś znaczek żeby się nie rzucał w oczy bo po co..., ewidentnie brakuje kółka 18"
  20. tak jest do piekła z nimi!
  21. pacjent 1.8T zalany 10w40 czy przed przejściem na 5w40 robić płukankę?
  22. a czy występuje taka lampa"tuningowa" która by miała stop i kierunek w ledzie? bo rozumiem że te wasze które pokazaliście mają led pozycję i led stop.
  23. jak to nie ma? w kluczyku scyoryku po lifcie jest, ja mam przedlift zainstalowaną pompkę i również otwieranie klapy z guzika, w środku też był przycisk otwierania klapy
  24. no trochę się tych ledów naoglądałem ogólnie te Juniora_Tdi to najlepsze jakie widziałem, ale i tak nie o to chodzi, więc ja zabiore się za przerobienie na led orginalnych lamp, już większość rzeczy mam zamówione, czekam tylko na paczki, aż przyjdą. temat zrobienia szkieł na gładko mam już opanowany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.