Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roae

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roae

  1. swich jest w obudowie ale "glębszego" zdjęcia nie mam
  2. obie są pod multi p.s miałem juz w reku sporo tych kierownic i nie ma znaczenia czy ma multi czy multi+lopatki.
  3. ta z klinami na wieloklinie 4F0 419 091DH VMJ bez klinów ma numer 4F0 419 091EA
  4. Dwie kierownice do A4, a dwa różne wielokliny, jeden okrągły a drugi ma dwa zęby(kliny), czy to ma związek z wyposażeniem?
  5. no to z paluchem niezłe
  6. zna ktoś może tego sprzedawcę-cena za lema jest bardzo dobra WAHACZE LEMFORDER Audi A4 A6 VW Passat B5 B6 Wawa (3095744357) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  7. jak Ci spalił 0,5l na 1000km to nie jest normalne
  8. jakie tam masz wymiary końcówek?
  9. roae odpowiedział(a) na Mario87 temat w Audi A4 B5
    szpeci....
  10. lusterko już przyszło-wszystko jak w opisie
  11. potrzebuję numer części tego czarnego stożka który zakrywa kable i wtyczkę-nie mam go i chcę zakupić macie może P.S kupiłem fotochroma za całe 8zł wysyłka troche mnie po kieszeni pociągła ale da się żyć. LUSTERKO WEWNETRZNE WSTESZNE A4 B5 AUDI (3041616361) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  12. masz jakąś fotkę zrobiona z boku na tych bbs żeby cały samochów było widać
  13. standardowy motor AEB wsadzony komp z AJL, dziś sprawdziłem błedy na sterowniku AJL: 2 Faults Found: 17967 - Throttle Valve Control part (J338): Fault in basic settings P1559 - 35-00 - - 16989 - Internal Control Module: ROM Error P0605 - 35-00 - - nie można ich wykasować. Poniżej logi AEB: Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 025 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM I z kompem AJL: Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 025 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  14. zmierz cisnienie na cylindrach, u kolesia jeden gar nie miał cisnienia i obroty zachowywały się identyko jak u ciebie
  15. dzięki wielkie
  16. nie wciska kitu ostatnio kupowałem oryginalną alkantarę w cenie 400zł mb. kiedyś kupiłem na allegro kawałek niby alkantary po 20zł-to nawet nie było czarne tylko wpada w niebieski-w aukcji napisane czarne oczywiście ten materiał z allegro ma inną grubość-nie ukłąda się tak fajnie jak oryginalna alkantara, i przede wszystki ma inną (gorszą )ścieralność
  17. kiedyś widziałem jak w dziale zawieszenie, zapodałeś fotkę swojej B5 na 18" i spręzynach -30mm czy dałbyś radę wkleić jeszcze raz nie mogę znalezc, a będę to robił u siebie, dla mnie ten wygląd był idealny.
  18. ja coś mam prawe małe el.składane tylko musze jutro zobaczyc czy wszystkie części są, bo je rozłożyłem ale zapomniałem złożyć ---------- Post dopisany 17-01-2013 at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2013 at 22:53 ---------- <br /><br />
  19. kolor mnie się podoba ale podgrzewanej przedniej szyby to niestety nie masz
  20. a nie da się zrobić tego bez stosowania tych przekazników? mam po 98r to jakaś różnica? właśnie chciałem przenieść wycieraczke na prawą stronę-mam ramię z polo które lepiej wygląda jak jest z prawej strony
  21. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    kto tu lata czerwonum sedanem DW 082.. z tyłu naklejka ecuproject?
  22. no tera to felge zapodaj albo 2din czy chociaż konsole poliftową

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.