Treść opublikowana przez roae
-
Jaki kolor felg do tego auta?
- Lusterko składane - zdjęcie
swich jest w obudowie ale "glębszego" zdjęcia nie mam- Kierownica trójramienna Aydi 4f0
obie są pod multi p.s miałem juz w reku sporo tych kierownic i nie ma znaczenia czy ma multi czy multi+lopatki.- Kierownica trójramienna Aydi 4f0
ta z klinami na wieloklinie 4F0 419 091DH VMJ bez klinów ma numer 4F0 419 091EA- Kierownica trójramienna Aydi 4f0
Dwie kierownice do A4, a dwa różne wielokliny, jeden okrągły a drugi ma dwa zęby(kliny), czy to ma związek z wyposażeniem?- Audi A4 B5 1,8T Quattro '99 by Romanoo
no to z paluchem niezłe- [A4 B5 97r 1.9] jakiej marki wahacze??
zna ktoś może tego sprzedawcę-cena za lema jest bardzo dobra WAHACZE LEMFORDER Audi A4 A6 VW Passat B5 B6 Wawa (3095744357) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- Audi A4 B5 1,8T Quattro '99 by Romanoo
jak Ci spalił 0,5l na 1000km to nie jest normalne- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
jakie tam masz wymiary końcówek?- Blenda Hella a4 sedan
- Montaż lusterka samościemniającego (fotochromatycznego)
lusterko już przyszło-wszystko jak w opisie- Montaż lusterka samościemniającego (fotochromatycznego)
potrzebuję numer części tego czarnego stożka który zakrywa kable i wtyczkę-nie mam go i chcę zakupić macie może P.S kupiłem fotochroma za całe 8zł wysyłka troche mnie po kieszeni pociągła ale da się żyć. LUSTERKO WEWNETRZNE WSTESZNE A4 B5 AUDI (3041616361) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- [B5 ADP] Zielone A4 < Gwint, Alu BBS 18", skóra, smoked lights, CA...>
masz jakąś fotkę zrobiona z boku na tych bbs żeby cały samochów było widać- Silnik AEB z komputerem AJL kody błędów + LOGI od oceny
standardowy motor AEB wsadzony komp z AJL, dziś sprawdziłem błedy na sterowniku AJL: 2 Faults Found: 17967 - Throttle Valve Control part (J338): Fault in basic settings P1559 - 35-00 - - 16989 - Internal Control Module: ROM Error P0605 - 35-00 - - nie można ich wykasować. Poniżej logi AEB: Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 025 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM I z kompem AJL: Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 025 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM- Nierówna praca silnika oraz zapach oleju w kabinie pojazdu
dasz rade wymienić to ta druga- Nierówna praca silnika oraz zapach oleju w kabinie pojazdu
zmierz cisnienie na cylindrach, u kolesia jeden gar nie miał cisnienia i obroty zachowywały się identyko jak u ciebie- [B5 ADP] Zielone A4 < Gwint, Alu BBS 18", skóra, smoked lights, CA...>
piękne fele mam takie same- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
dzięki wielkie- Alkantara w fotelach (sztuczny zamsz) a4...
nie wciska kitu ostatnio kupowałem oryginalną alkantarę w cenie 400zł mb. kiedyś kupiłem na allegro kawałek niby alkantary po 20zł-to nawet nie było czarne tylko wpada w niebieski-w aukcji napisane czarne oczywiście ten materiał z allegro ma inną grubość-nie ukłąda się tak fajnie jak oryginalna alkantara, i przede wszystki ma inną (gorszą )ścieralność- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
kiedyś widziałem jak w dziale zawieszenie, zapodałeś fotkę swojej B5 na 18" i spręzynach -30mm czy dałbyś radę wkleić jeszcze raz nie mogę znalezc, a będę to robił u siebie, dla mnie ten wygląd był idealny.- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
ja coś mam prawe małe el.składane tylko musze jutro zobaczyc czy wszystkie części są, bo je rozłożyłem ale zapomniałem złożyć ---------- Post dopisany 17-01-2013 at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2013 at 22:53 ---------- <br /><br />- [B5 ADR] Audi A4 1.8
kolor mnie się podoba ale podgrzewanej przedniej szyby to niestety nie masz- Montaż silniczka tylnej wycieraczki od nowszych modeli do przedlifta 96-97
a nie da się zrobić tego bez stosowania tych przekazników? mam po 98r to jakaś różnica? właśnie chciałem przenieść wycieraczke na prawą stronę-mam ramię z polo które lepiej wygląda jak jest z prawej strony- Spoty wrocławskie
kto tu lata czerwonum sedanem DW 082.. z tyłu naklejka ecuproject?- [B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek
no tera to felge zapodaj albo 2din czy chociaż konsole poliftową - Lusterko składane - zdjęcie