Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roae

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roae

  1. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    si
  2. roae odpowiedział(a) na mario1980 temat w 1.8T
    dokładnie AEB
  3. roae odpowiedział(a) na mario1980 temat w 1.8T
    objawy masz identyczne jak u znajomego, puszcza niebieskiego bąka tylko przy ruszaniu, na rozgrzanym silniku. Jak jest zimny nie dymi, w czasie jazdy nic nie dymi. u niego jeden cylinder ma za niskie ciśnienie, próba olejowa i wyszły pierścienie.
  4. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ze dwa lata temu było chyba 100lecie istnienia gajowej(festyn w tym małym parku), na skrzyżowaniu z przestrzenną na kostce można zobaczyć ślady po moździeżach czy granatach-zabytkowa kosta dlatego nie wymienią, także duds kawał historii. a na wapiennej kiedyś bombka pod furą trzasnęła
  5. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    kiedyś się mieszkało...
  6. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    na gajowej felg nie kradną-tylko całe fury...
  7. No masakra na iphone 4 tnie jak h.j już żałuję że to zrobiłem
  8. to odpowiedz na Twoje pytanie: masz jednego z pierwszych BNSów i nic z tym nie zrobissz nie rozumiesz... ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- podaj numer czytnika płyt z bagażnika
  9. napewno nie masz 4.2, obawiam sie że masz 2x lub 3x i nic nie zrobisz, nie wiem tylko jak bys zmienił czytnik płyt, ale pewnie nowsze potrzebuje już cana. masz za stary typ navi który nie obsługuje wogóle polskich map i polskiego języka. wypie.dol to...
  10. 10tyś juz zrobiłem na 18" i twadrych sprignach -40mm,wrocławskie dziurawe drogi i cisza...
  11. mała navi pójdzie duża nie bo duza ma komunikacje przez can i tuner tmc te witek pewny jesteś? bo w tym liczniku na rozpisce pinów nie mam wolnych -znaczy wolne jakieś są ale ni uja nie wiadomo gdzie sie z navi wpiąć. Data ena clock?
  12. roae odpowiedział(a) na hubik temat w 1.6
    ciśnienie jest w normie, wszystkie znaki na niebie wskazują na uszczelniacze zaworowe
  13. roae odpowiedział(a) na pafcioA4 temat w 1.8T
    ach no pomyliłem, ale przepływka do najtańszych też nie należy... żeby uzyskać jakąś odpowiedź musisz przynajmniej znać te błędy- "jakieś dwa zawory" "jakiś błąd przepływomierza" to za mało
  14. roae odpowiedział(a) na pafcioA4 temat w 1.8T
    zmień mechanika... no nie wiem co Ci doradzić najlepiej sam zanij vaga i spisz błędy ewidentnie chce Cie naciągnąć na koszty u niego powymieniać znaczy zrobić adaptację bo pewnie za małe napiecie było. wiesz ile kosztuje nowa przepustnica? to nie pytaj
  15. roae odpowiedział(a) na pafcioA4 temat w 1.8T
    jaki błąd przepływomierza? basic settings...?
  16. roae odpowiedział(a) na el_wojtaso temat w 1.8T
    żeby nie pogarszać to zmień najpierw olej... tak jak Ci napisałem zmierz ciśnienie na garach, bo to nie będzie kosztowne, jak będzie ok zostanie turbina...
  17. roae odpowiedział(a) na pafcioA4 temat w 1.8T
    wymieniłeś aku a zrobiłeś adaptacje przepustnicy?
  18. roae odpowiedział(a) na el_wojtaso temat w 1.8T
    jak można minerałem turbo potraktować kopci? masz kata?
  19. roae odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  20. z każdego polifta podejdzie do każdego polifta.
  21. mówiłem ze nie jedzie, może się przyzwyczaiłem, a tu logi i na przepływce mam 112. czy to może być związene z tym błędem przepustnicy, który mi doszedł po czyszczeniu?
  22. k.rwa coś mi fura nie jedzie pioteros do Ciebie mam pytanie, bo też masz mieszanke aeb i ajl jak ja, dzisiaj trochę goraco nie mam fmica, zapięta klima jade na 2biegu ok 2000obr daje gaz do połowy no jakoś tam przyspiesza, wciskam do dechy przyspiesza tak samo jakbym na pół gwizdka trzymał gaz, nie wiem już czy sie przyzwyczaiłem do tej mocy czy jest poprostu tak gorąco, że jade jabym wogóle turbo nie miał. w zimie troche to inaczej chodzi, każde dotkniecie mocniej gazu skutkowało wyraźnym jebnieciem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.