Treść opublikowana przez roae
-
[ALL B5] Audi S4
a ja mam takie pytanie jak trzymie się tablica rej, bo też taki patent chcę
-
Mała navi fis 98'
po czytniku już widać że masz stare pudło non DX
-
kluczyk scyzoryk
światło się ściemnia jak wcześniej czyli powoli przygasa, u mnie skutkiem ubocznym jest nie zapalanie się światła w bagażniku, ale jeszcze tego nawet nie sprawdzałem więc na 100% nie jestem pewnien czy to przez pompkę.
-
kluczyk scyzoryk
mam przedlifta, kostki mam też dwie a w pompce 3 jedna jest od alarmu zapene ale ja go jeszcze nie mam i tak wszystko śmiga, a nie mam tych badziewi na podczerwień
-
Orginalne radio do B5
concert chorus z B5 są takich samych rozmiarów
-
kluczyk scyzoryk
uciąć kluczyk raczej nie, pózniej chcesz to dospawać do scyzoryka? ja kupiłem pompkę z końcówką "E" odpinasz swoją pompkę podpinasz nową- kostki pasują wyprułem ze starego kluczyka pastylkę immo i włożyłem do nowego kluczyka scyzoryka, grot dorobiłem tam gdzie się klucze dorabia, acha ja kupiłem zestaw pompka+scyzoryk z jednego auta żeby już nie trzeba było nic kodować.
-
czy podświetla się Wam "joystick" sterowania luster zewnętrznych?
wszystko można dorezać
-
Symphony problem...
to nie błąd anteny a zasilania
-
Symphony problem...
błąd zapewne miałeś anteny, bo nie masz wzmacniacza anteny, ale ja również nie mam wzmacniacza a symfonia gra w OK łapie stacje itp... ale dla pewności odczytaj błąd jeszcze raz
-
Zestaw BOSE sedan
i co lepiej Ci teraz gra? dudni?
-
[B7 BRB] Nie działa grzanie lusterek
może tak być że jak w standarcie nie miałeś grzanych luster wiązka jest tylko w drzwiach, i dalej musiałbyś ją przedłużyć, weź miernik sprawdź.
-
czy podświetla się Wam "joystick" sterowania luster zewnętrznych?
nie podświetla się w b5, niestety:wink:
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
taki detailing jak Ci we flascar zrobią-to lepiej sam sobie zrób, koleś tam ostatnio fure zostawił niby na korektę hologramy jak były tak zostały, oni w korekcie wogóle doświadczenia nie mają tylko chyba paste na maszyne i delikatnie żeby nie było gorzej , na każdej myjni taki poler Ci zrobią. Zapłacisz tylko za to żeby umyli, no chyba ze samemu Ci sie nie chce albo nie masz czasu to ok.
-
Jak podłączyć Tuner TV do Navigation Plus
po co Ci ten tuner jak zaraz wyłączą analogową telewizję...
-
Wzmacniacz bose
sory w lewym, a avancie właśnie tak jest w sedanie jest osobno wzmacniacz
-
RNS-D + Tuner TV = Jaki pomysł na DVB-T?
czyli te najnowsze samochody też mają analogi?
-
Wzmacniacz bose
wzmacniacz jest w subwoferze wbudowany w prawym boczku bagażnika
-
Zmiana car audio co polecacie? bose + tuba jaka?
w boczkach normalnie siedzą jak w oryginale bez tub
-
RNS-D + Tuner TV = Jaki pomysł na DVB-T?
dobry temet, chetnie się przyłączę, a jakie tam tunery macie choćby w B8 cyfrowe?
-
lampy tył LED w fabrycznych lampach po II lifcie.
właśnie dobrze wygląda stop i kierun w ledzie, no nic części pozamawiane, będę miał do dyspozycji ori lampy z merca e-klasy, i a4 b8 i jeszcze kilka innych, głównym problemem (a może i nie problemem) jest to że stopa trzeba przenieść na samą górę-mi się akurat tak podoba, bo tam gdzie jest oryginalnie na dole jest przesłonięty odblaskami, z którymi nic się nie da zrobić więc tam zostanie pozycja. Nie będę raczej umieszczał tego w "zrób to sam" bo to nie takie hop siup, sam zajmuję się zawodowo prototypami i trzeba będzie zrobić nowe części pod lampę B5. jak już będę miał wszystkie manele myślę że całość powinna się zamknąć w 3tygodnie, będę umieszczał fotki z postępu ---------- Post dopisany 20-10-2012 at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2012 at 20:09 ---------- gniazda pod led już gotowe tylko trzeba ich troche wyprodukować żeby wypełnić klosze, oraz efekt przeźroczystego klosza <br /><br /> <br /><br /> Ale ja zostane przy standardowych kloszach, nie będę musiał się tak męczyć z idealnym pasowaniem układaniem gniazd, efekt led będzie ten sam
-
Montaż klimatronika 2din
jest o tym obszerny temat" zmiana tunelu przdlif. na polift 1. pasują p&p tylko trzeba dodołyż jeden pin podświetlenie klimatronika. 2. tu nie wiem bo zmieniałem na taki bez grzania. 3. w starym Twoim przycisku są cztery kabelki, z czego 2 do podświetlenia już ich nie będziesz potrzebował więc podpinasz tylko 2, a jeden z pozostałych podpinasz jak w punkcie 1, jeden z tych kabli dokłądasz do małej wtyczki klimatronika
-
[ALL B5] Uchwyt na kubek - przedlift
zdejmujesz te dwa zatrzaski i wysuwasz uchwyt albo zróbcie tak otwiersz ten schowek a w środku jest uchwyt na kubki naciskasz i wychodzi
-
[B5 AFN+] Audi A4 1.9 TDI Avant ;)
ktoś go przymodził-licznik ala TT fajnie to wygląda, lusterka i lapmy tył buuuuuuuuu
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
jakby co to mam mam panel przedni od A4, 8D0 jak macie navi z a6 wystarczy przełożyć panele a będzie idealnie siedział w kosnoli JUŻ SPRZEDANY!!!
-
a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty
można dokupić ramkę, BTW czym Ty te zdjęcia robisz? klisza a potem skan?