Treść opublikowana przez roae
-
Problem z podłokietnikiem
no to jest ciężkie połącznie-ale jak masz to na wierzchu to pół bidy, ja mam zamontowany już i próbuję od tygodnia go jakoś ruszyć.
-
Problem z podłokietnikiem
to jest właśnie na wcisk, ale skoro masz to na wierzchu to bierz młota, dodatkowo ruszaj w każdą możliwą stronę powinno zleść
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
zakłócenia jak słuchasz radia, czy występują też na CD, jak sprawdzisz to dużo Ci wyjaśni
-
Zmiana car audio co polecacie? bose + tuba jaka?
brak basu powiadasz... czy masz głośniki w półce? bo tam właśnie basy były, nie wierze w to że bose nie ma basa, bo sam na radiu musze zminiejszać basy, bo po pół godzinie mnie głowa boli ---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ---------- <br /><br /> zdjęcie kompletnego zestawu bose sedan
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
o kurde no pewnie że tak zwłaszcze że go dziś dokładałem do radia, to który będzie kabel do oleju? Bo we wcześniejszych wątkach mowa jest właśnie o cienkim biało niebieskim-a w ecu tylko jeden taki widziałem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
szybkie pytanie-pewnie jak większość zostawiłem sobie na koniec podpięcie temp oleju, dziś postanowiłem to zrobić, wziąłem z ecu kabelek biały z niebieskim paskiem z beżowej kostki i zapodałem na 21pin zielonej kostki. Ale to chyba nie ten sygnał bo wskazówka ustawia się na 90stopni, i im szybciej jadę tym szybciej ona chodzi prawo lewo, jak się zatrzymam ona też sie zatrzymuje, dodam że mam kostki 2x32. Coś jakby impulsy prędkości auta podałem.
-
Bose - brak sygnału na przód
przód gra ciszej, z tyłu wali bas z przodu słyszysz muzykę
-
Zmiana car audio co polecacie? bose + tuba jaka?
w sedanie był troche inny zestaw bose niż w avancie, bez tuby w bagażniku ale miał 8głośników i osobny wzmacniacz, w avanie był wbudowany w tube. W avncie ma 170W w sedamie 210W-więc bierz tego dedykowanego do sedana,ja kilka dni temu wymieniłem i powiem Ci że różnica między nokią a bose jest duża.
-
[B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek
jest cały temat"efekt wymiany licznika na fis" masz 150stron czytania, nie będziemy Ci tu robić bałaganu ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ---------- <br /><br /> To jeszcze przed zmianą tunelu na 2din, no bez modzenia się nie obędzie:)
-
[B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek
możesz pozniej kupić, immo masz poza licznikiem więc nie masz problemu jak kupisz taki sam licznik
-
[B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek
kupujesz licznik z przedlifta, z takimi samymi kostkami jak masz w oryginale i tylko przekładasz licznik-ja tak zrobiłem na początku, później jak miałem chęci co jakiś czas dodawałem sygnały do fisa a teraz mam ful, ale warto, zainwestuj
-
[B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek
tak w skrócie to musisz mieć licznik i manetkę do sterowania. Ale warto fis był moim pierwszym modem i moim priorytetem, a też byłem zielony
-
[B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek
7cali ET42 teraz są opony 225/45 za grosze chce je oddać bo mi zawalają 450zł z oponami PS fisa zakładaj
-
[B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek
widzisz ja mam 17 7cali BBS do pchnięcia bo kupiłem 18, mogłem Ci to jedną paczką wysłać <br /><br /> PS widze że dużo ludzi się z gofra przesiadło, ja tez kiedyś miałem mk3 20jahre, fajny sprzęt.
-
klimatronik 2din, warto wymienić?
może i można podciąć, ale kolego piter co chcesz uzyskać??? bo z pytania wynika że szukasz nie wiem "bardziej bajeranckiego klimatronika" a jak tak to bez sensu no chyba że chcesz uzyskać większą dziurę na radio, np navi
-
klimatronik 2din, warto wymienić?
żeby włożyc klimatronik 2din musiałbyś kupić cały kosz 2din, a co za tym idzie, konsole, popielniczke, ramke biegów, 1din i 2din to dwie różne konsole, a klimatronik poza kształtemniczym się nie różni.
-
Zderzak lekko odstaje jak poprawić?
jak zdejmiesz zderzak to najlepiej wkładać go w dwie osoby co by dobrze na śliżgi wszedł, z każdej strony masz 2 slizgi na górze i dole, jak trafisz tylko na dolny ślizg to zawsze będzie Ci opadał, warto przemyć lub dmuchnąć ślizgi, bo jest tam błoto
-
Jakie powinno być średnie spalanie PB/LPG (Tip Tronic)
miasto bardzo delikatnie 10l, jak mocniej to do 15l, trasa ok 120km/h 7-8l, trasa ok 90km/h 6,5-7l, mam tylko Pb
-
Remont silnika a4 b5 1.8T przybliżony koszt ?
panowie, a jak wam po remoncie silnik pracuje? tzn czy np. nic sie nie pogorszyło np. czy głośniej nie pracuje, czy nie wydaje dziwnych dźwięków, pytam bo kiedyś robiłem remont w golfie 3 i po tym chodził deko gorzej jak przed, zawsze coś tam zagrało, dziwne dzwięki itp... Jednak nie ma to jak fabryka poskładała-takie zdania słyszałem
-
Kontrolka czerwona oleju - nietypowy problem
wez licznik podmień, byle jaki nawet bez fis, problem tylko zeby immo zaadoptować, ale chwila moment, przejedziesz się na nowym liczniku i będziesz wiedział
-
Od czego są zielone kostki pod fotelem kierowcy i pasażera?
napewno zielona, myślałem że masz instalacje pod fotelem a kostki fotela nie możesz znalesc
-
Od czego są zielone kostki pod fotelem kierowcy i pasażera?
na spodzie fotela powinna być wtyczka do tego, obok wtyczki airbaga
-
[B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek
najlepszy wybór colli 476 zima idzie, chcesz ten uchwyt na kubki koło lewarka mam sztuke.
-
Pali olej w dużych ilościach-ciekawy przypadek
zapomniałem dodać ża 5l/25km Też mówiłem mu że już raczej nie ma ratunku, tylko remont.
-
Pali olej w dużych ilościach-ciekawy przypadek
auto kolegi AEB 98r. Samochód pali olej ale nie tak zwyczajnie. Postaram się to jakoś opisać. Samochód jeździ normalnie,silnik nie kuleje. Przez tydzień potrafi jeździć normalnie i nie spali nic oleju, nie kopci, poprostu znakomity stan. Potrafi za to w ciągu jednego dnia i przebiegu 100km zjeść 1litr oleju-wtedy kopci niemiłosirnie. Dziś zrobiłem mu pomiar ciśnienia na cylindrach, 13, 12, 13, 7 Po próbie olejowej 4cyl skoczył do 14. Byliśmy u kogoś mądrzejszego żeby mu wytłumaczył co się dokładnie dzieje, że tak nagle potrafi spalić taką ilość oleju, koleś powiedział że pierścienie mogły się zapiec albo obracają się albo pękły, i po chłopsku wyjaśnił że jak się tak niewłaściwie ustawią pierścienie-wtedy będzie jarał olej. Polecił wlać naftę na noc-robiliście coś takiego, znacie taki sposoby, czy to może pomóc a nie zaszkodzi??