Treść opublikowana przez roae
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
- znaczki s-line
może i masz rację poza mk3 GTI bo taki z fabryki wychodził w różnych odmianach- [ B5 AFN ] Laleczka w avancie, gwinty xenony [ Samer Edyszyn ! ]
wrocław szaleje, na tej focie jakby kółka się rozjechały- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
dziś wyczyściłem przepustnice-doszedł nowy błąd 17973 throttle actuator (j338) lower stop not reached, poprzez vaga na kanale 98- nie mogę zaadoptować przepustnicy pisze "error" N/A wkładam sterownik aeb przepustnica się adoptuje na 98 bez problemów ,brak błędów- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
taką adaptację kluczykiem to robił, nie pomogło- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
dobra turbiny powiedzcie mi coś bo podobno AJL i AEB to te same silniki, jak do AEB dałem sterownik z AJL wali mi ciągle tym błędem: 17967 - Throttle Valve Control part (J338): Fault in basic settings P1559 - 35-00 - obroty faluja, potrafi zgasnąć. jak zapne sterownik AEB błąd znika, why?- Brak reakcji kluczyka w stacyjce
a majstrowałeś coś czy tak samo z siebie sie stało?- Wymiana zawiasu drzwi kierowcy ( dolny )
zawias w serwisie nowy dolny ok 250zł ja miałem zawiasy poliftowe zmieniłem na przedlift wszystko pasuje. różnica: jak otwierasz drzwi czujesz opór w pewnym momencie jest przeskok i dalej otwierasz - poliftowe mają dwa cykle przeskoku, przedliftowe jeden cykl.- Jak ściągnąć stopkę od podłokietnika??
sam najeba.em się z ta stopką, to nawet nie był młotek tylko młot i ni h.ja nie ruszyło, bliski załamania wziełem opalarkę i tak podgrzałem stopkę że sama spadła:grin: polecam- podświetlenie regulacji lustereki i wymiana głośników w drzwiach przednich
reg lusterek kółko jest podswietlane, a wybór prawo lewo nie. zeby wyjąć głosnik trza boczek zdjąć- Montaż Navigation Plus od A do Z
panowie pójdzie mi mała navi bns 4 przez licznik z analogowym zegarkiem?- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
mam zielone weitec -30, i czerne eibach -40, po 50zł komplet- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
mam tył za grosze:decayed:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
szybkie pytanie czy mała navi miedzy zegarami zagra tylko z licznikiem po lifcie? nie ma szans na przedlifta?- Spoty wrocławskie
:eusathink:intensywnie- Wymiana dławika (dyszy rozpreżnej) klimatyzacji
widze że nie tylko ja miałem opiłki metalu, czy to już końcówka żywota sprężarki?- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jaka grubość ścianki? 2mm, pany pewnie było już o tym ale zapytam, czy wstawienie drugiego coolera jak w S4, da mi tyle samo co małego chińczyka centralnie?- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no bandaża nie dałem, a grubość sprawdzę jutro jak zdemontuje- Spoty wrocławskie
a Ty chcesz prawdziwą korektę? jak tak to odpuść sobie fleshcar, sprawdzone nie polecam.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
dp miałem całe pół roku, dziś się poddał-to chyba nie jest normalne? ---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------- Spoty wrocławskie
zapewne mogło tak być, a właściciele nawet sa nieświadomi bo oddali auto do mechaniora któremu nie chciało się opuszczać żeby dokręcić.- Spoty wrocławskie
raz MS wytrzymają długo innym razem wysypią się po 3000tyś poczytaj opinie. ja wsadziłem rouville, mam 18" i twarde sprężyny już 10000km i cisza a cena ok 850zł- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no masakra teraz w lecie jeszcze jak klime załączę to jakbym ADRem jechał- Spoty wrocławskie
sam jesteś smutny ! widocznie nie do Ciebie pytanie- Spoty wrocławskie
czy ktoś z tego smutnego miasta wybiera się na zlot do ostrowa? - znaczki s-line