Treść opublikowana przez roae
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
kaju do kiedy trza się zdecydować?
-
Spoty wrocławskie
ja mam ale lakier, choć czarną obudowe chyba też mam
-
Spoty wrocławskie
ma ktoś browar bo nie chce mi sie iść do sklepu
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
dla mnie na żywo wyglądał za***iście:slina: gdzie Ty tam masz defekty?
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
mam nadzieję że będzie grubo, już oblukana na żywo:wink:
-
Spoty wrocławskie
jakby tak było to ja szybki:hi:
-
Spoty wrocławskie
ten gość co jeździ bordowym lanosem, na chromowanych kołach z OPT, co on ma za motor, bo nie wiem czy on jest taki szybki czy ja taki wolny:grin:
- Spoty wrocławskie
-
Strefa Śmiechu
chyba jaguar, i AC sobie nie wykupił
-
Strefa Śmiechu
- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
żar tropików- Sezon Rowerowy 2016
mój paść- Sezon Rowerowy 2016
grubo medik, ja mam z przodu shimano SiS- Spoty wrocławskie
ale dzisiaj gęsi na mieście, można oczopląsu dostać- Spoty wrocławskie
Dużo jeździ A4-rek po mieście z ramkami i wlepami .. nie wszyscy się pojawiają na spotach więc nie wiemy kto to A-czwórek może i jeździ dużo, ale już A-czwórek B7 czarnych kombi rej DW z naklejkami ecu już nie tak dużo- Spoty wrocławskie
a kto jeździ czanym b7 kombi ramki i mała wlepka na klapie na dole ecu project, widziano wczoraj na przeciwko lidla na braniborskiej- Spoty wrocławskie
pilchcars.pl 15km od wrocławia to mój szwagier na priv podam Ci hasło będzie taniej:wink:- wymiana uszczelki pokrywy zaworów - jakie części?
powinienem mieć ściągacz bo niedawno zmieniałem napinacz, ale musze sprawdzić.- Zapach benzyny w aucie
miałem jak wymieniłem katalizator na rure, ale nie mam podtlenku gazu- [B5 ADR] Srebrna A-Czwórka Arka
i tak zmienisz na 18"- [B5 AJM] OGrowóz
a co teraz będzie 20" ???- Co to za kostka
to musiałbyś fotkę dać- Spoty wrocławskie
wszędzie Ci zbieżność ustawią, znaczy wszędzie tam gdzie ustawiają- Co to za kostka
kostka ma jakiś kolor? zdjęcie? cienki biało niebieski to pewnie gala-może być z radiem lub klimatronikiem związane - Spoty wrocławskie