Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roae

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roae

  1. kaju do kiedy trza się zdecydować?
  2. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ja mam ale lakier, choć czarną obudowe chyba też mam
  3. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ma ktoś browar bo nie chce mi sie iść do sklepu
  4. dla mnie na żywo wyglądał za***iście:slina: gdzie Ty tam masz defekty?
  5. mam nadzieję że będzie grubo, już oblukana na żywo:wink:
  6. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    jakby tak było to ja szybki:hi:
  7. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ten gość co jeździ bordowym lanosem, na chromowanych kołach z OPT, co on ma za motor, bo nie wiem czy on jest taki szybki czy ja taki wolny:grin:
  8. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    +1
  9. roae odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    chyba jaguar, i AC sobie nie wykupił
  10. roae odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  11. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
  12. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    żar tropików
  13. mój paść
  14. grubo medik, ja mam z przodu shimano SiS
  15. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    ale dzisiaj gęsi na mieście, można oczopląsu dostać
  16. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    Dużo jeździ A4-rek po mieście z ramkami i wlepami .. nie wszyscy się pojawiają na spotach więc nie wiemy kto to A-czwórek może i jeździ dużo, ale już A-czwórek B7 czarnych kombi rej DW z naklejkami ecu już nie tak dużo
  17. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    a kto jeździ czanym b7 kombi ramki i mała wlepka na klapie na dole ecu project, widziano wczoraj na przeciwko lidla na braniborskiej
  18. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    pilchcars.pl 15km od wrocławia to mój szwagier na priv podam Ci hasło będzie taniej:wink:
  19. powinienem mieć ściągacz bo niedawno zmieniałem napinacz, ale musze sprawdzić.
  20. roae odpowiedział(a) na bolex88 temat w 1.8T
    miałem jak wymieniłem katalizator na rure, ale nie mam podtlenku gazu
  21. i tak zmienisz na 18"
  22. roae odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a co teraz będzie 20" ???
  23. to musiałbyś fotkę dać
  24. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    wszędzie Ci zbieżność ustawią, znaczy wszędzie tam gdzie ustawiają
  25. kostka ma jakiś kolor? zdjęcie? cienki biało niebieski to pewnie gala-może być z radiem lub klimatronikiem związane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.