Treść opublikowana przez roae
-
Elektrycznie skladane lusterka- problem
kup ten przekaznik, jak go bedziesz miał w ręku to Ci napisze jak to jest podpięte, bo musze rozebrac żeby sie tam dostać, sprawdz tylko na krótko czy lusterka sie składają, podłącz pod aku plus i mase bo one mają czesto pełno syfu w środku i wtedy trzeba rozbierać i nasmarować, ja miałem jedno takie w którym wszystko było zapieczone i jak bym spróbował je podpiać to by silniczek spaliło
-
Elektrycznie skladane lusterka- problem
trzeba kable od nóg poprowadzić do przekaźnika, przekaźnik ma 6pinów 3piny sterowanie luster, 1pin guzik sterowania, 1pin masa i 1pin plus, właśnie tej instalacji Ci brakuje
-
Elektrycznie skladane lusterka- problem
bo to nie jest ukłąd plug&play, nie wystarczy wymienić luster na składane i dać tylko przycisk sterowania, coś musi tym sterować.
-
Elektrycznie skladane lusterka- problem
nie działają bo potrzebujesz przekaźnik 361, masz instalację od lusterka"aż do wtyczek koło nóg" to stanowczo za mało. Kilka kabli będziesz musiał poprowadzić do tego przekaznika, przerabiałem to metodą prób i błędów ale się udało.
-
okragłe halogeny i kratki do przedlifta
kratki do przedlifta z halo NEBELSCHEINWERFER & BLENDEN AUDI A4 (1996-1998) B5 | eBay macie jakieś foto jak to wygląda na aucie bo sam sie zastanawiam
-
Dymi na wolnych obrotach
koleś mój ma taki problem że kopci na niebiesko-jak stoi i jak jedzie, ubywa mu sporo oleju, kopci tylko jak się nagrzeje, czyli prawdopodobnie pierścienie? Czy na pomiarze ciśnienia na cylindrach to wyjdzie?
-
Lampy wzorowane na audi s4 do a4
przecież nie do Ciebie pisałem tylko do założyciela tematu
-
Lampy wzorowane na audi s4 do a4
kamil czemu sie boisz i nie chcesz nic samemu zrobić- że jak coś nie wyjdzie to będzie na kogoś... ale wiesz jaka jest satysfakcja jak się samemu za to weźmiesz i to zrobisz, zwłaszcza że zrobienie tych lamp to naprawdę pikuś-tylko sam zrobisz sobie to porządnie.
-
Czy taki uchwyt na napoje podejdzie do przedlifta?
w polifcie nie było uchwytu na kubki bliżej lewarka-tam jest zapalniczka pozatym dziura w policie jest węższa, a jak masz przedlift to możesz śmiało montować
-
dioda zamkniecia drzwi
często w sklepach z elektroniką można kupić "migającą diodę" bo jak tą podłączysz to będzie świeciła cały czas, to są diody od alarmu, a jak masz same boczki to do całej instalacji jeszcze dużo Ci brakuje.
-
A4 B5 by RED
no nawet nie zauważyłem że klimy nie ma,felgi trochę śmierdzą BBS podobny styl-a ja takie preferuje i już nawet upolowałem 18" BBS
-
A4 B5 by RED
ta 17 wydaje się taka malutka, szkoda że nie 1.8T-najlepszy motor
-
[B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek
ooo z nebraski... najlepszy motor do B5:) cyka Ci troche te 1.8T?
-
[ A4 B5 ] Grafitowa Audi A4 1.8 T 150 KM !
a co wkońcu było z pompką naprawiałeś czy kupiłeś inną, bo sam mam pewne z nią problemy...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
hehe to jednak norma, ale kata zostawię jakby mi się w głowie kręciło to wstawię zpowrotem.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tak ewidentnie spaliny, a wy tak nie macie-wcześniej resztki dopalały się w kacie a teraz gdy go nie ma idą na zewnątrz, pomijając nieszczelności, czy u was nie śmierdzi spalinami? nie chodzi mi o wnętrze, ale na zewnątrz.
-
BEX- proszę o pomoc
jak nawet Tobie się wydaje i nie jesteś pewnien to nikt Ci nie pomoże, tylko logi na dzieńdobry
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ta uszczelki nowe i "cementem" posmarowałem śruby stare ale nadawały się do.ebałem na maxa. a jak dziś przegoniłem trochę auto i jak podjechałem pod bierdonkę i wysiadłem to myślałem że zemdleje z tego smrodu dookoła tylko czekałem aż ludzie się przyczepią, no waliło niemiłosiernie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
panowie po zamonceniu downpipe, śmierdzi spalinami jak np. zatrzymam się na chwilę samochodem w kabinie podśmierduje, nie wspomnę juz o tym jak wyjdę z samochodu strasznie śmierdzi dookoła auta, nieszczelność czy normalka?
-
BEX- proszę o pomoc
bierz kabelek komputer vag i rób logi to na początek
-
Czy na prawdę kupiliście "nie wymagające wkladu"?
skarbonka jak ch%j-im głębiej zajrzę tym więcej bym wymieniał
-
Spoty wrocławskie
ostatnio na hallera widziałem z.jebiste A4 b5 avant-brązowa na polerowanych mercach czy innych nie wiem za bardzo bo był w ruchu-ale efekt.
-
Wymiana łańcuszka rozrządu i napinacza w Audi A4 B5 1.8 oraz 1.8T
dobry znajomy mechanik-ale to go przerosło, trochę się załamał zabrałem już mu kluczyk do auta bo on by tylko kręcił rozrusznikiem żeby spróbować czy teraz jest dobrze. Dziś po odholowaniu samochodu "w bezpieczne" miejsce, z daleka od warsztatu w którym mi to robili, po namowach postanowiłem wszystko poskładać jeszcze raz, chociaż w to nie wierzyłem i już byłem umówiony na ściąganie głowicy. Zakupiłem nowe kółko wałka wszystko poskładałem jeszcze raz dokłednie na znaki- samochód normalnie zapalił, policzyłem na kółku wałka że poprzednio był j.bnięty o 12 ząbków-czy to cud?
-
Wymiana łańcuszka rozrządu i napinacza w Audi A4 B5 1.8 oraz 1.8T
wszystko było ustawione na znaki, dziś rozbieranie od nowa-okazało się że ścięło klina na kole wałka-i przestawił się o prawie 180stopni, nowe kółko zamówione, myślę że w silniku jest sieczka i remoncik się kłania. słuchajcie czy zakładać nowe kółko i próbować to jeszcze zapalać, czy już se darować?
-
Wymiana łańcuszka rozrządu i napinacza w Audi A4 B5 1.8 oraz 1.8T
po wymianie łańcuszka i napinacza mam duży problem z odpaleniem silnika- chodzi w trybie awaryjnym i głośno klekocze błąd 00515 czujnik halla położenie wałka. Ostatnia moja próba odpalenia go brzmiała jakby łańcuch przeskoczył na zębatkach, dziś będę ściągał pokrywę.