Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roae

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roae

  1. licznik różnie ja kupiłem za 70zł-ale fis do wymiany się nadawał
  2. chcę zmienić lampy na II lift ale żeby było trudniej od razu pojadę z grubej rury i walne LED w kierunek i stop co podpowiecie? temat do ogarnięcia?
  3. można panie- jest trochę filmików na youtube jest też wątek na skodaclub jak to zrobić fajnie to wychodzi w golfie 5 tu filmik:
  4. roae opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam panowie co to za zderzak, ew. gdzie taki kupić? ---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ---------- [/color] <br /><br />
  5. roae odpowiedział(a) na szczuraz temat w Dolnośląskie
    panowie kto lata niebieską a4 b5 kombi-znaki szczególne dwa małe lusterka brak znaczka na klapie?
  6. ja mam dwa w full elektryce, widac ze były rozne wersje
  7. tabelka z numerami i czy to DX czy nonDX nie bangla, ja mam szybkie pytanie: 8D0 035 192 GX to jest DX czy nonDX czy to jakiś gruby model, bo ledwo kilka w google znalazłem drugie pytanie: odnośnie tunera TV, montuje własnie tą navi i zastanawiam sie nad tunerem, jak to jest jak wyłączą analogową telewizję, wtedy juz nic nie obejrze, czy tuner może jest cyfrowy i warto go wsadzać?
  8. paczka do rajchu 66zł 40x40x20 do 5kg stronka pack4you.pl, wg mnie genialna obsługa i jedna z tańszych bo sam szukałem najtańszej pośrednik GLS, jak byłem w GLSie, chciałem podpisać umowę do 50paczek do UE to taką samą cenę dostałem, a tu bez umowy
  9. jest o tym cały wątek "efekt wymiany licznika na fis" gniazdo jest do obsługi fis podłączasz tam min manetkę i sygnały żeby fis wyświetlał informacje-wtyczka tam jest koloru czerwonego 20pinów jak podłączysz zieloną i niebieską licznik bedzie działał ale na fisie nic nie zobaczysz, chyba że masz błąd abs to ci się wyświetli
  10. roae odpowiedział(a) na ŁYSY44 temat w Układ Jezdny
    ja napisze tyle naprawiałem sterownik właśnie z firmy z allegro"electric service" czy jakoś tak,zapłaciłem 220zł z wysyłką w jedną i drugą stronę, działał chyba miesiąc, najpierw co jakiś czas powracał błąd potem znowu wywaliło go, myślę odeślę na gwarancję, ale znowu wysyłka w dwie strony i zaryzykowałem poszukałem na alledrogo kupiłem pompe ze sterownikiem o takich samych numerach za całe 50zł z wysyłką już na chybił trafił"gwarancja rozruchowa u sprzedawcy" i działa bez problemu, szkoda tylko że tak pozno zacząłem myśleć
  11. czasem sobie myślę że internet to zło ---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ---------- czasem sobie myślę że internet to zło
  12. podobno te nakładki skracaja drogę hamowania o 10%
  13. tu masz namiar na gości robią też kierki na zamówienie: http://www.ebay.de/sch/piro-design_com/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686 mam od nich kiere i jest za***iście zrobiona z wrocławia są, a dla rodaka też mają inne ceny
  14. pany a ja mam panel ori z B5 tzn cały front, da rade to zamocować do navi od A6 C5? mam do podlaczenia taśmę i taką wtyczkę 2pinową
  15. tak jest ciężko dostać do B5 a na ebay ceny są kosmiczne
  16. wywala ten bezpiecznik z navi bieguny są ok-no to chyba dziadostwo kupiłem a leżała na półce z pół roku i nawet jej nie podłączałem
  17. a czemu panowie za każdym razem przy próbie podłączenia wywala mi bezpiecznik- podłączam wg opisu tylko + i mase, żeby sprawdzić czy działa
  18. roae odpowiedział(a) na roae temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    są święcące oczywiście, gałeczka do kręcenia też będzie świecąca 2din na pokładzie lampy po 2-gim lifcie
  19. roae odpowiedział(a) na roae temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ostatnio dodałem sobie trochę luksusu i zamontowałem el.składane lusterka, jako że kupić panel z ikonką składanych luster jest ciężko(żeby był w dobrym stanie) odnowiłem stara rączkę pomalowałem czarnym matem i dodałem ikonki z audi Q7 z dodatkową opcją grzania luster z poziomu guzika oryginalny guzik ma w zapasie trochę wolnego miejsca w sobie (da rade zrobić grzanie na pozycji "0") i tak będzie dodatkowo ikonka grzania nie będzie się świeciła na czerwono, a zaświeci się na pomarańczowo gdy załączę podgrzewanie ,żeby nie zostawiac ciągle na grzaniu-a tak będzie wyraźnie widoczne kiedy jest włączone
  20. pany a u mnie opcja średnia prędkość na pewno kłamie-bardzo wolno rośnie u was też? po za tym nigdy wskazanie nie pokazało więcej niż 34km/h chociaż śmigałem poza miastem trasą i średnia napewno była wieksza
  21. Do tej pory nie założyłem tematu, bo nie myślałem, że audi zostanie u mnie dłużej, często zmieniałem samochody, ale może już z racji wieku trzeba się ustatkować i myślę, że audi zostanie na dłużej. Pojechałem po auto z myślą o tdi bo dużo jeżdzę a trafił się taki egzemplarz 1998 rok produkcji, przebieg 200000km silnik 1.8T, 150km kolor szary, wyposażenie standard-klimatronik, 2xszyba, 4airbag. Co ciekawe-auto kupione od niemca który użytkował samochód przez ostatnie 11lat- auto w niespotykanym stanie jak na te lata i bezwypadkowe, wszystkie szyby 98r-nawet ostatnio ściągając przednie lampy i grill na wszystkim nabite 98r Auto regularnie serwisowane-niemiec dał mi całą reklamówkę faktur za naprawy samochodu, 3 klucze 1 plastik, książkę itp... Oczywiście po kilku tysiącach przejechanych kilometrów po polsce wysypały się wahacze górne(oryginały audi)-pewnie nie były wymieniane od nowości-bo to możliwe jeżdząc po rajchu jeszcze by pewnie trochę wytrzymały. Ze spraw czysto technicznych-wymiana czujnika temp. silnika olej filtry. Do tej pory założyłem w aucie fis, el.składane lustra-niedokończone. Jako że jestem typem rezacza w aucie będzie się działo.
  22. nie wiem czy już było ale napisze mała podpowiedź odnośnie czerwonej kostki fis taka sama kostka jest w panelu klimatronika, oryginalnym module alarmu, i pewnie w jeszcze czymś ja kupiłem moduł alarmu za 28zł z kostką wystarczy poszukać na alledrogo
  23. ja mam wyświetlacz czerwony a w górnej części pomarańczowy, czy u mnie wyświetli RDS? bo widzę na zdjęciach że u wszystkich RDS wyświetla się na czerwono? maja nowszy licznik?
  24. ABS nie działa wcale, tylko to głupie że nie można przełączyć na nic innego tylko oglądąć ciągle ten wykrzyknik, po przekręceniu kluczyka przez pierwsze 3 sek mogę przełączać funkcje na fis, potem wyskakauje ABS i już nic nie moge

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.