Treść opublikowana przez roae
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
licznik różnie ja kupiłem za 70zł-ale fis do wymiany się nadawał
-
lampy tył LED w fabrycznych lampach po II lifcie.
chcę zmienić lampy na II lift ale żeby było trudniej od razu pojadę z grubej rury i walne LED w kierunek i stop co podpowiecie? temat do ogarnięcia?
-
Pomysł na Elektryczne otwieranie/zamykanie bagażnika z pilota?
można panie- jest trochę filmików na youtube jest też wątek na skodaclub jak to zrobić fajnie to wychodzi w golfie 5 tu filmik:
-
co to za zderzak tył?
witam panowie co to za zderzak, ew. gdzie taki kupić? ---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ---------- [/color] <br /><br />
-
Spoty wrocławskie
panowie kto lata niebieską a4 b5 kombi-znaki szczególne dwa małe lusterka brak znaczka na klapie?
-
jeden fotel sterowany elektrycznie drugi nie ????
ja mam dwa w full elektryce, widac ze były rozne wersje
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
tabelka z numerami i czy to DX czy nonDX nie bangla, ja mam szybkie pytanie: 8D0 035 192 GX to jest DX czy nonDX czy to jakiś gruby model, bo ledwo kilka w google znalazłem drugie pytanie: odnośnie tunera TV, montuje własnie tą navi i zastanawiam sie nad tunerem, jak to jest jak wyłączą analogową telewizję, wtedy juz nic nie obejrze, czy tuner może jest cyfrowy i warto go wsadzać?
-
Wysyłki kurierskie za granicę !
paczka do rajchu 66zł 40x40x20 do 5kg stronka pack4you.pl, wg mnie genialna obsługa i jedna z tańszych bo sam szukałem najtańszej pośrednik GLS, jak byłem w GLSie, chciałem podpisać umowę do 50paczek do UE to taką samą cenę dostałem, a tu bez umowy
-
Zmiana licznika na FIS z anglika benzyny
jest o tym cały wątek "efekt wymiany licznika na fis" gniazdo jest do obsługi fis podłączasz tam min manetkę i sygnały żeby fis wyświetlał informacje-wtyczka tam jest koloru czerwonego 20pinów jak podłączysz zieloną i niebieską licznik bedzie działał ale na fisie nic nie zobaczysz, chyba że masz błąd abs to ci się wyświetli
-
[B5 AHL] Czarne 1.6 z podtlenkiem elpidżi ;)
ile Ci to pali?
-
Sterownik pompy ABSu
ja napisze tyle naprawiałem sterownik właśnie z firmy z allegro"electric service" czy jakoś tak,zapłaciłem 220zł z wysyłką w jedną i drugą stronę, działał chyba miesiąc, najpierw co jakiś czas powracał błąd potem znowu wywaliło go, myślę odeślę na gwarancję, ale znowu wysyłka w dwie strony i zaryzykowałem poszukałem na alledrogo kupiłem pompe ze sterownikiem o takich samych numerach za całe 50zł z wysyłką już na chybił trafił"gwarancja rozruchowa u sprzedawcy" i działa bez problemu, szkoda tylko że tak pozno zacząłem myśleć
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
czasem sobie myślę że internet to zło ---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ---------- czasem sobie myślę że internet to zło
-
Nakladki 3d na zaciski hamulcowe brembo tuning opinie??
podobno te nakładki skracaja drogę hamowania o 10%
-
[ALL B7] Kierownica ala TT ścięty dół
tu masz namiar na gości robią też kierki na zamówienie: http://www.ebay.de/sch/piro-design_com/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686 mam od nich kiere i jest za***iście zrobiona z wrocławia są, a dla rodaka też mają inne ceny
-
czy pasuje navigation plus z a8d2 do a4 b5??
pany a ja mam panel ori z B5 tzn cały front, da rade to zamocować do navi od A6 C5? mam do podlaczenia taśmę i taką wtyczkę 2pinową
-
Czy Oryginalna navi wejdzie pod koszt 2-Din
tak jest ciężko dostać do B5 a na ebay ceny są kosmiczne
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
wywala ten bezpiecznik z navi bieguny są ok-no to chyba dziadostwo kupiłem a leżała na półce z pół roku i nawet jej nie podłączałem
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
a czemu panowie za każdym razem przy próbie podłączenia wywala mi bezpiecznik- podłączam wg opisu tylko + i mase, żeby sprawdzić czy działa
-
[B5] A4 1.8T avant
są święcące oczywiście, gałeczka do kręcenia też będzie świecąca 2din na pokładzie lampy po 2-gim lifcie
-
[B5] A4 1.8T avant
ostatnio dodałem sobie trochę luksusu i zamontowałem el.składane lusterka, jako że kupić panel z ikonką składanych luster jest ciężko(żeby był w dobrym stanie) odnowiłem stara rączkę pomalowałem czarnym matem i dodałem ikonki z audi Q7 z dodatkową opcją grzania luster z poziomu guzika oryginalny guzik ma w zapasie trochę wolnego miejsca w sobie (da rade zrobić grzanie na pozycji "0") i tak będzie dodatkowo ikonka grzania nie będzie się świeciła na czerwono, a zaświeci się na pomarańczowo gdy załączę podgrzewanie ,żeby nie zostawiac ciągle na grzaniu-a tak będzie wyraźnie widoczne kiedy jest włączone
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pany a u mnie opcja średnia prędkość na pewno kłamie-bardzo wolno rośnie u was też? po za tym nigdy wskazanie nie pokazało więcej niż 34km/h chociaż śmigałem poza miastem trasą i średnia napewno była wieksza
-
[B5] A4 1.8T avant
Do tej pory nie założyłem tematu, bo nie myślałem, że audi zostanie u mnie dłużej, często zmieniałem samochody, ale może już z racji wieku trzeba się ustatkować i myślę, że audi zostanie na dłużej. Pojechałem po auto z myślą o tdi bo dużo jeżdzę a trafił się taki egzemplarz 1998 rok produkcji, przebieg 200000km silnik 1.8T, 150km kolor szary, wyposażenie standard-klimatronik, 2xszyba, 4airbag. Co ciekawe-auto kupione od niemca który użytkował samochód przez ostatnie 11lat- auto w niespotykanym stanie jak na te lata i bezwypadkowe, wszystkie szyby 98r-nawet ostatnio ściągając przednie lampy i grill na wszystkim nabite 98r Auto regularnie serwisowane-niemiec dał mi całą reklamówkę faktur za naprawy samochodu, 3 klucze 1 plastik, książkę itp... Oczywiście po kilku tysiącach przejechanych kilometrów po polsce wysypały się wahacze górne(oryginały audi)-pewnie nie były wymieniane od nowości-bo to możliwe jeżdząc po rajchu jeszcze by pewnie trochę wytrzymały. Ze spraw czysto technicznych-wymiana czujnika temp. silnika olej filtry. Do tej pory założyłem w aucie fis, el.składane lustra-niedokończone. Jako że jestem typem rezacza w aucie będzie się działo.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie wiem czy już było ale napisze mała podpowiedź odnośnie czerwonej kostki fis taka sama kostka jest w panelu klimatronika, oryginalnym module alarmu, i pewnie w jeszcze czymś ja kupiłem moduł alarmu za 28zł z kostką wystarczy poszukać na alledrogo
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja mam wyświetlacz czerwony a w górnej części pomarańczowy, czy u mnie wyświetli RDS? bo widzę na zdjęciach że u wszystkich RDS wyświetla się na czerwono? maja nowszy licznik?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ABS nie działa wcale, tylko to głupie że nie można przełączyć na nic innego tylko oglądąć ciągle ten wykrzyknik, po przekręceniu kluczyka przez pierwsze 3 sek mogę przełączać funkcje na fis, potem wyskakauje ABS i już nic nie moge