Treść opublikowana przez Tytus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mam zamiar, kilku osobom pomagałem już przy kupnie auta, niektóre naprawy blacharskie można zobaczyć "na oko" ale miernik to całkiem dobra inwestycja. I znowu znajomy poprosił mnie o pomoc w szukaniu auta, powiedziałem mu że jak mi się dołoży do miernika to bede z nim jezdzil
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Waski jaki Ty masz ten miernik lakieru? Mierzy Ci też blachy aluminiowe? Właśnie zastanawiam się nad kupnem...
-
[B6] 01331 - Door Control Module: Driver Side (J386)
Chyba nie do końca http://www.a4-klub.pl/smf/glosniki_na_lewych_drzwiach_raz_graja_a_raz_nie-t3991.0.html;msg53481#msg53481
-
[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?
o które zdjęci ci chodzi?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A dziękuje, znacznie lepiej, szybka reakcja medyczna zapobiegła pogorszeniu sprawy. No germanki nie należą do najpiękniejszych są najbrzydsze zaraz po angielkach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehe, moja też W krk znajomi Cuber'a mają za około 200zł www.motul.krakow.pl
-
[B6] 01331 - Door Control Module: Driver Side (J386)
To może być przyczyną, niedawno gdzieś na forum czytałem post kolegi który pisał o problemach ze stykami w drzwiach od kierowcy i nie tylko chodziło o modul controlny ale np. też głośniki przerywały itp. Jak znajdę ten post to wrzucę linka
-
[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?
nie robiliśmy fotek bo padało i przenieśliśmy się na parking pod dachem, a później to już chyba zapomnieliśmy; chwilę w środę na piłce patrzyliśmy ale było trochę nierówno; ale dobrze że odświeżyłeś temat, zrobimy na najbliższym spocie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to moi znajomi nie chwaląc sie tak wiem, obgadaliśmy Cię przy okazji
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.motul.krakow.pl/ Motul specific 505.01 kosztował 200zł, kupowałem w lutym ostatnio
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Też myśleliśmy z kumplem w pracy "co kupić", S4 w budzie b6 lub b7 wydaje się całkiem rozsądne, silnik 4.2 wolnossący, brak turbiny, brak bezpośrednich wtrysków (nie jest tak czuły na jakość paliwa) ..... tylko to spalanie może zapytać by alvaro o cenę, jeżeli byłaby atrakcyjna to ja też byłbym chętny.
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
Po wyjęciu kluczyka ze stacyjki też powinny się otworzyć.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No, dotarłem do pracy Ciężko było na hamulec naciskać ale dałem rade :gwizdanie: Panowie piłka nożna to sport kontakowy i kontuzje się zdarzają, a ubezpieczyć się zawsze warto
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
tak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Właśnie wróciłem z medicoveru, noga nieciekawie, krwiak spory, dostałem opatrunek, zastrzyk, jakaś maść i tabletki (c**j wie na co). Na dzisiaj lód... i czekać
-
Bunia Wąskiego ....
Waski dawaj ksenona do lampki w środku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To chyba raczej chodziło mi o drzwi, jeżeli chodzi o wskaźnik paliwa to może być coś z licznikiem, może któryś pin się poluzował. Rzuć temat na dział elektryczny, może ktoś rzuci sensowną radą. Jakby co licznik się łatwo rozbiera
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z jakim modułem? a od kiedy Ci to nie działa?
-
[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?
no wszystko zależy od tego czy nie zapiekły Ci się śruby w zwrotnicy a nie zrozumiałeś mnie, ten który polecił mi waski jest w porządku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robert, Ty robisz sobie jaja, bo już sam nie wiem
-
[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?
Tak, ja zmieniałem, na pewno trzeba odkręcić wahacze od zwrotnicy, wtedy wyjmujesz całość: sprężynę z amortyzatorem i dwoma wahaczami. Jak od nowości nic nie miałeś robione to możesz mieć ten sam przypadek co ja, śruby zapiekły się w obu zwrotnicach. Panowie mechanicy nie widzieli innego sposobu jak rozje.banie zwrotnic, czyli koszt +800 zł, no i do tego uszkodzone wahacze górne. Po wymianie miałem niezłego finansowego kaca, koszt to nieco ponad 3 tyś, ale mam z przodu nowe zawieszenie Jak chcesz dobrego mechanika to mogę podrzucić Ci numer, btw polecił mi go waskipl Robocizna, jeżeli nie bedzie problemów to około 300-400zł pamietaj też o ustawieniu zbieżności zawieszenia.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Waski to jedz na stacje, jesteś mechanikiem i takich rzeczy nie wiesz, że trzeba zatankować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale popływać na kryspinów zawsze możemy się przejechać :> na pewno bedzie pusto
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
:nabijasie: nawet nie, ale ileż można to samo....
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dobry film , zwłaszcza autka ja niestety napierdalam moja magisterke, dobrze że już kończe bo mi się rzygać chce