Treść opublikowana przez domjenick
-
Strefa biegaczy, triathlon
300 róznicy- niby dużo, bo w takich sprawach- co miesiąc może się pojawić coś nowego/lepszego, tutaj musisz zdecydować, co będziesz z nim robić i czy funkcje, jakie ma w pełni będa wykorzystane, bo płacić za coś, czego sie nie użyje- to raczej mija się z celem
-
Strefa biegaczy, triathlon
ja bym brał nowszy, bo i lepsza technologia na pewno
-
Strefa biegaczy, triathlon
no to fakt, troche sporych rozmiarów one są i do codziennego użytku- raczej nie bardzo, bo bateria utrzymuje sie w granicach 20 h w moim 310XT, a jak z baterią w 620? wiesz cos więcej, oprócz tego, co można poczytać?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
napisałem mu PW- zobaczymy, co odpisze
-
Sezon Rowerowy 2016
no pobrudzić się można
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
daj linka do jego profilu, bo wyszukiwarka nie może mi go znaleźć
-
Strefa biegaczy, triathlon
zależy do czego to ma służyć, jeśli tylko do biegania- to na pewno im nowszy, tym lepszy, chodzi o dokładność pomiarów i szybkość GPS, bo jeśli też chcesz z tym pływać, to 310XT, 910XT
-
UWAGA na Naciągacza z ALLEGRO
i to jest przykład na określenie patologii, czyn moralnie i społecznie naganny, nie do zaakceptowania- uznany za normę...
-
Sezon Rowerowy 2016
no a ja dzisiaj postanowiłem przeprosić swojego "górala", zamontowałem kamerę i coś tam skleciłem na biegu z trasy ;-) żeby to nie było jakieś "suche", to podkład muzyczny, edycja w darmowym moviemakerze i marny efekt tutaj
-
Strefa biegaczy, triathlon
ja polecił bym garmina, bo sam takiego używam,
-
UWAGA na Naciągacza z ALLEGRO
tym stwierdzeniem załatwiłeś sobie sporo klientów u nas na forum...
-
F1, Rajdy i Motorsport
może i nawet będzie
-
F1, Rajdy i Motorsport
już w zeszłym sezonie Kimi narzekał, że ma mało mocy- potencjał, to on ma, tylko auto nie dawało rady... to samo było w Redbull'u Vettel ma potencjał, ale auto musi być też na jego poziomie, dwa sezony temu, jak Lewis odszedł do mercedesa, technicy odpuścili sezon, by przygotowac nowy, lepszy bolid i Lewis jest mistrzem świata, teraz ferrari szykuje coś, co jest na dobrym poziomie, a odpuścil poprzedni sezon, bo wiedzieli, ze szkoda funduszy na to, żeby gonić mercedesa- to plany długoterminowe, nie na jeden wyścig, tylko sezony
-
B6 DIVISION
o to tutaj chodzi, bo podczas konwersacji- ciąg słów, czasem jest niekontrolowany i przekleństwa polecą, na klawiaturze mamy nad tym kontrolę
-
B6 DIVISION
w praktyce to wygląda tak: regulamin zabrania używania wulgaryzmów, (średnio rozgarnięty użytkownik forum ma pojęcie o ich istnieniu i używaniu) (pkt 10 i 11 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14015-regulamin-forum/ ) więc moderatorzy na podstawie tego samego regulaminu, a konkretnie pkt 22, mają prawo i obowiązek stosowania tej metody do wszystkich, ostrzeżenie, jakie otrzymał user, o którego tak zaciekle walczysz- nie wpływa fizycznie na jego udział w forum, ani go w żaden sposób nie ogranicza z korzystania z forum- jest to forma upomnienia widocznego- kolejne, tego samego typu ostrzeżenie- skutkuje czymś innym, jest to forma zaprowadzania porządku na forum, stosowana na wszystkich forach internetowych, mniej, lub bardziej skuteczna i stosowana wszędzie, termin "obejście regulaminu" jest pojęciem względnym , dla każdego innym, dla moderatora też i dlatego mamy wolną rękę w ocenie, czy coś narusza regulamin, czy nie- w mojej ocenie (mam do tego prawo) było to naruszeniem regulaminu i zastosowałem "karę" adekwatną, co do czynu, pewnego rodzaju upomnienie, a nie , jak mogło to by być w skrajnym/wielokrotnym/et cetera przypadku ban, więc Twoje zarzuty pod moim adresem, sugerujące cenzurę, są co najmniej nie na miejscu, bo nic nie usunąłem, tylko zwróciłem uwagę na fakt próby obejścia regulaminu, co cenzurą nie jest...
-
B6 DIVISION
22.Zarząd Klubu zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w punktach 10, 11 i 12 niniejszego Regulaminu oraz te, które w jego ocenie lub ocenie wyznaczonych przez niego Administratorów i Moderatorów, naruszają postanowienia Regulaminu. Zarząd Klubu wraz z Administratorami i Moderatorami zastrzegają sobie prawo do swobodnej oceny czy dane treści naruszają postanowienia Regulaminu. Wszelkie zmiany lub usuwanie publikowanych treści mogą być dokonywane bez powiadamiania osób zainteresowanych, w szczególności autorów zmienianych bądź usuwanych wiadomości.
-
Sezon Rowerowy 2016
kiedyś, zanim kupiłem dla siebie meride warp4 (uzywkę), też rozważałem kupno tribana btwin 300, 500 ma widelec z włókna węglowego, triban daje dożywotnią gwarancję na ramę, w tej samej cenie można jeszcze dorwać carrerę TDF ale uważam, że jesli kupować tribana, czy carrerę, to używkę scotta, czy jak ja meridę mozna wyrwać, osprzęt jest dobry, więc posłuży kilka sezonów, a zawsze jest tak, ze jak się wciągasz, to dokupujesz osprzęt tak, czy inaczej
-
Sezon Rowerowy 2016
ja 99,9% czasu spędzam na szosówce, ale to spowodowane jest treningami, bo dla przyjemności, to raczej na "górala" wskakiwałem i wszędzie, po bezdrożach i szlakach turystycznych można jeździć
-
Sezon Rowerowy 2016
dlatego ja mam dwa rowery, tylko szkoda, ze nie można jeździć na dwóch w jednym czasie
-
Sezon Rowerowy 2016
jak dużo po szosie jeździsz, to bierz typową szosówkę, bo łatwiej się jeździ, chyba bym brał ten drugi
-
B6 DIVISION
spadaj- teraz mam vw, a nie audi, ale nie powiem 1,8T, żeby zarżnąć silnik- potrzeba się mocno postarać...
-
B6 DIVISION
ściema jak nic :doh: jazda bez oleju, jakies 200km- bezpośrednio przy braku ciśnienia, którego nie ma z oczywistych powodów- to kontrolka na desce najpierw, na końcu zawory dostają po d*pie- przetestowałem to na własnym aucie, silnik wpadł w tryb awaryjny, kontrolka check engine, głośne stukanie a raczej łomot spod maski- jednym słowem, nie da się nie zauważyć problemu,a silnik jest ciężki do zajechania- turbina dostała w d*pę i rozwaliło wirnik, bez smarowania- to tyle z ussterek, jakie były bez braku oleju
-
Sezon Rowerowy 2016
kiedyś miałem podobny dylemat z bagażnikiem dachowym, ktoś mi tam nagadał, żeby uważać itd, jechałem na wakacje przez DE i na autobahnie (jakieś 140/150) wyprzedził mnie SUV z dokładnie takim samym- nie wiem ile cisnął, ale miał sporo ponad 200, od tamtej pory jeżdżę dosyć szybko z boxem, choć przy bocznym wietrze, lub na ostrych zakrętach, trzeba się spodziewać, niekontrolowanych ruchów auta, ale to dlatego, że środek ciężkości się zmienia, pewnie z rowerami na dachu będzie podobnie
-
Sezon Rowerowy 2016
poczytaj tylko, jak szybko możesz z tym pociskać, oby nie zwiało ci rowerów
-
Strefa biegaczy, triathlon
Zbyszek- jakie są cut-off czasy na IM w Gdyni?