Treść opublikowana przez domjenick
-
Sezon Rowerowy 2016
dzięki to było proste
-
Strefa biegaczy, triathlon
dobry jest
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
ja mam polsat- więc nie muszę szukać w necie
-
Strefa biegaczy, triathlon
mam okazję kupić taki rowerek- używany, wraz z gpsem, carbonowe widełki- jadę obejrzeć we wtorek jak się zdecyduję, to chyba będzie dobra rakieta do tri
-
Sezon Rowerowy 2016
Panowie- jak sie fachowo nazywa ten element- brakujący na fotce- ma za zadanie ścisnąć siodło
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
pewnie tak
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
o której walka Kliczko Pulev? już wiem, polsat sport 20,30
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a dzie to yes?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a no cisza
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
jeśli by tak było, po ujawnieniu takiej wajhy- obydwaj, wraz z całym sztabem szkoleniowym, promotorami i sponsorami- nie odnaleźliby się w sporcie do końca życia...żaden nie może sobie pozwolić na układanie wyniku, takie zabawy można sobie robić na regionalnym poziomie amatorskim, a nie kiedy sie chce walczyć na światowym poziomie, w dzisiejszych czasach
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Panowie- idźcie na pogaduchy gdzie indziej
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
szpilka trochę pajacuje, ale Adamek też nie odbiega za daleko ;-) osobiście ciężko jest cokolwiek obstawić, bo koniec może być w dwie strony, myślę, że szpilka jest na tyle zdeprymowany, żeby doyebać adamkowi, a ten ostatnio nie pokazał sie z dobrej strony... walka będzie ciekawa i jak wiele sie o tym mówi- ostatnia dla przegranego
-
Sezon Rowerowy 2016
potrzebuję kilku porad
-
Strefa biegaczy, triathlon
Patryk, ja myślałem, że wiesz, że my w Klubie biegamy
-
Strefa biegaczy, triathlon
byłes zbanowany i nawet nie zauważyłeś
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
oby nie do takiego http://www.trumny.com.pl/?a=5
-
Sezon Rowerowy 2016
a na szosówkach ktoś tu jeździ?
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
a jak
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
dożywotnia dyskwalifikacja i reputacja w gruzach- nie wiem, czy było warte zachodu...
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
no to już teraz wiesz, że jest, po przeprowadzce- trzeba było napisać posta w wątku, żeby wyświetlało- przejrzyj swoje posty, wątki i napisz coś, to się wyświetli
-
Strefa biegaczy, triathlon
no problemo na IM jestem na bieżąco, bo sam szukam czegoś koło mnie
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
dobrze jest następnym razem może ktoś jeszcze dołączy- jak będziecie gdzieś w moich stronach- dajcie znać- też chętnie się spotkam...
-
Strefa biegaczy, triathlon
http://akademiatriathlonu.com/newsy/aktualnosci/wydarzenia/2164-ironman-703-gdynia-zapisy-1-grudnia
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
ha ha ha -dobre
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
dawno tu nie byłem