Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. jest zgodne z prawem,bo mozesz miec auto na zagranicznych blachach i nim sie poruszac po Anglii,nie rejestrujac go w UK,musisz przerejestrowac,oplacic i ubezpieczyc w UK,jezeli Twoj pobyt bedzie zaplanowany i dluzszy,niz 6 miesiecy-jezeli w przeciagu tych 6 miesiecy wyjezdzasz z Anglii i jedziesz do Polski,a potem wracasz-nikt nie moze Ci nic zrobic,bo nie lamiesz prawa... [br]Dopisany: 11 Maj 2009, 21:56_________________________________________________ jakikolwiek kierowca z polskim paszportem idzie do Urzedu i pokazuje jakikolwiek przetlumaczony dokument,zaswiadczajacy o pobycie w Polsce,dodajac,ze auto sluzy do interesow i musza auto oddac-moze tak byc,jezeli zrobia kazdego dnia zdjecie na parkingu,CCTV lub cos podobnego-wtedy to jest dowod na to,ze auto jest ciagle przez 6 miesiecy i wtedy takie cos jest mozliwe...
  2. przy lekkim nagieciu prawa-mozna dosc dlugo jezdzic,ale w przypadku,kiedy ma miejsce zameldowania w Anglii-tak na "chlopski rozum" to kolezanka "mieszka" w Anglii i jedzie do Polski na jakis czas,bo prowadzi Firme,majaca interesy w tych krajach lub/i po prostu porusza sie tym autem na codzien,bo jest rezydentem Anglii,ale jest na urlopie w polsce :gwizdanie: (nie ma zlamania prawa,auto jest ubezpieczone i oplacony podatek w Anglii),potem jednak sytuacja ulega zmianie(z roznych przyczyn) i postanawia pozostac w kraju,a ze takiego auta nie mozna zarejestrowac w Polsce-potrzebne sa niezbedne modyfikacje(tzw przekladka) i zwiazane z tym procedury najpierw przelozenia elementow,potem przeglad rejestracja i gdzies po drodze jakis Urzad ale szczegoly niech podadza ludzie,ktorzy sie zajmuja sprowadzaniem aut zza granic Polski...ja napisalem,jak to wyglada ze strony wyjazdu takiego auta legalnie[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 21:42_________________________________________________ eee tam-osobiscie znam audi ,ktore jest tutaj ponad dwa lata na polskich blachach :gwizdanie:
  3. nie wiem,czy to byl punciak,ale tlok ma pekniety od NOSa
  4. Panowie-liczylem ilu uzytkownikow Forum jest z Anglii,lub Szkocji i jest nas ponad 80 osob
  5. pewnie tak... koszt,to jeden z powodow,dla ktorych nie jest to popularne... :gwizdanie: wiem,wiem Booster,widzialem popekane tloki od podtlenku...
  6. ...jak to nie,dojezdzajac do swiatel-widze zolte i pstryk,chce kogos szybko wyprzedzic-pstryk...jakbym to mial-wykozystalbym
  7. ...a nie bedzie zadnaj poprawki elementow,ktore zaznaczylem na fotce?
  8. zaraz to wrzuce do ankiety -podaj jeszcze kod pocztowy,zebysmy wiedzieli,gdzie to jest [br]Dopisany: 10 Maj 2009, 13:00_________________________________________________osobiscie nie widze przeszkod,aby spoty odbywaly sie w kilku mijscach Anglii-im wiecej miejsc-tym wiecej mozliwosci do spotow.Czasem ludzie nie jezdza,bo jest za daleko np nikt ze Szkocji nie bedzie jechac taki kawal,zeby pogadac 2 godziny,czy 3 i wracac pol dnia... :gwizdanie:
  9. domjenick odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    ja robilem taka pasta "T-cut" na male ryski i odpryski jest dobra,ale po kilku myciach-zabieg trzeba powtorzyc
  10. Piotrek,a jak robiles zalamania-grzales to czyms?
  11. domjenick odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    zamalowac? chyba nie da rady,sa pewne wypelniacze do odpryskow i rys,ale to tez jest uzaleznione ,jak duze ubytki sa...
  12. to czesty przypadek-szczegolnie w wolnossacych silnikach,w 1,6 AHL mialem skoki obrotow nawet do 4 tys,na swiatlach auto wylo,mechanik powiedzial,ze to modol wolnych obrotow-wyczyscili,ale problem nie ustapil-kupilem nowa przepustnice i po zamontowaniu,adaptacji i resecie kompa ustapilo,mozna wymienic sam modol,to jest ten element,do ktorego podpieta jest kostka w przepustnicy,ale czy wymiana tylko modolu jest dobre?-ja proponuje nowa przepustnice
  13. witamy na Forum
  14. witamy na Forum
  15. witamy na Forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.