Treść opublikowana przez domjenick
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[B5 AFN] Problem z alarmem
-mozliwa nieszczelnosc -alarm uaktywniony przez przycisk w drzwiach kierowcy -alarm uaktywniony przez wewnetrzne czujki -alarm uak.przez czujnik w bagazniku -pozycja wyjsciwa na wlaczniku centralnego kolo klamki -pozycja wyjsciowa na swtelkach wewnetrznych -nie jestem pewny,ale chyba piloty Ci sie rozkodowaly -czujnik zbitej szyby z tylu gdzies nie laczy i jest przerwa -alarm uaktywniony przez czujnik z tylu na swietle skasuj bledy i podepnij vaga jeszcze raz i zobacz co pokaze,jesli alarm byl uruchomiony w jakikolwiek sposob,vag pokaze to,jako blad np:alarm triggered by...wtedy bedziemy wiedziec gdzie szukac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [ALL B5] Problem z uruchomieniem - immobilizer
a co bylo zepsute?- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to jak macie ochote,to wpadnijcie do nas na spota,pogadaj na ''swoim''forum i mozna sie dogadac wiec ustalamy date spota w marcu-moja propozycja to 07 marca (sobota)godziny popolodniowe np 17,chyba ze za ponad miesiac 21 marca(rowniez sobota) i godzine mozna przesunac,bedzie juz o wiele jasniej ,wiec i zdjecia bedzie mozna jakies zrobic...wiec czekam na propozycje z Waszej strony 14 marca ja nie moge,wiec zmodyfikowalem swoja ostatnia wypowiedz [br]Dopisany: 14 Luty 2009, 10:49_________________________________________________...widze,ze jakby entuzjazm opadl,napiszcie cos...- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- [ALL B5] Płyn chłodniczy przecieka do wnętrza
zawsze mozewsz sprobowac wykrecic schowek i zobaczyc,czy tam cos znajdziesz,pod deska,potem druga strona pod kiera i moze nie trzeba bedzie calej dechy zrzucac...- [ALL B5] Płyn chłodniczy przecieka do wnętrza
czasem peka plastikowy krociec,jest z tylu silnika,polaczony z rurkami do ogrzewania,czesto peka i moze leje ci sie po rurce do srodka...- [ALL B6] Zacięty schowek pasażera
mozna,mozna-ja wykrecilem,bez demontazu- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
i My tak myslimy-witaj na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
powodzenia w poszukiwaniach i mysle,ze Forum Ci w tym pomoze...- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- [B6 AWX] Wymiana żarówki w przedniej lampie
nie bedziemy sie spierac ,za trzy tygodnie jade na przeglad,wiec wszystko sie wyjasni na temat wysokosci snopa swiatla...- [B6 AWX] Wymiana żarówki w przedniej lampie
soczewki jeszcze sa skrecone od pionu chyba 0 10 stopni w prawo(jesli siedzisz w aucie) w aucie angielskim i to samo w druga strone w europejskim,GRazny i ja mialem je prosto,wydaje mi sie, ze ten skret ma znaczenie i nie oslepia,inna wysokosc ,to chyba w zarowkach H4...- [B5 AHU] Co powiecie na to ?
...to moze lepiej upozorowac kradziez ,lub samozaplon...daj spokoj z takimi poradami,pomoz mu zrobic to droga legalna,z taka predkoscia pod supermarketem,to tylko sie wq..wi,bo nic nie bedzie,sam kiedys sie zakrecilem i ''przypadkiem'' nie zdazylem zachamowac-efektem tego byla ryska jak zapalka (prawie niewidoczna),a w suzuki swift zdezak prawie odpadl i sie caly porysowal...nawet nie zglaszalem tego... - [ALL B5] Problem z uruchomieniem - immobilizer