Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. No z tymi ludzikami z 3-m jest coś nie tak. A co do tej restauracji mi pasuje, byle było ciepło i na głowe nie padało Tylko trzeba ustalić termin.
  2. Śmiga może ktoś z Gdyni??? Mi się właśnie zwolniła sobota, to i może ja bym podjechał.
  3. Co do akcji znicz to w zeszłym roku: Jade sobie i widze pasek 1.8T wlecze się, a że droga pusta to go wyprzedziłem i tak po 5 km HALT. Rezultat 95/50 8 pkt i 200PLN i 110/60 10 pkt i 400PLN co daje 18 pkt i 600 PLN. Ręce i nogi. Od tamtej pory bez CB się nie ruszam
  4. ale brak nam motywacji, bo na spoty nie przyjeżdżasz hehehe nie przyjeżdżam bo nie ma miejsca i kółko się zamyka Zdeniu Zdeniu nie kombinuj no co Przyjeżdzaj i coś się wymyśli
  5. ale brak nam motywacji, bo na spoty nie przyjeżdżasz hehehe nie przyjeżdżam bo nie ma miejsca i kółko się zamyka Zdeniu Zdeniu nie kombinuj
  6. Ale do auta z 1997 roku (bo widze że takie masz) nie wsadzisz lamp z 2007, także o jakich technologiach piszesz??? A jak jesteś tak leniwy że nie chce Ci się szukać, to masz dwie opcje 1. Zmieniasz lampy na zespolone (po 2 lifcie) i musisz troche z wtyczkami kombinować i lekko docinać błotniki, 2. Zmieniasz na lampy z S4 (kieruniek i reflektor osobno) i to jest p &p
  7. narazie nie, ale pracujemy nad tym Zima idzie trzeba coś z dachem i siedzeniami znaleść
  8. No Bartti10 coś się dawno nie odzywałeś. Mi tamśroda ok 20 pasuje. Ale tak jak pisał Przemas w sobote żadnego śwęta nie ma.
  9. A no bedzie tylko cięcie tunelu mnie przeraża.
  10. No właśnie a ja się qrna zastanawiałem czy ze mnie do bani kierowca . Bo zdarzało mi się że czasami przy ruszaniu auto zgaśnie (na początku) teraz to już troche opanowałem Więc jak jest z tą akcją? Aktualna jeszcze? I czy auta importowe też obejmuje?
  11. Dla mnie może być
  12. Spoko Zdeniu szykuj przed zimą jeszcze jakąś miejscówke w Słupsku bo plany są
  13. A no są. Też miałem przyjemność jak rejestrowałem swoją
  14. Z tym piciem dobry pomysł Zdeniu
  15. Ja też się zorganizuje
  16. Słyszałem też że kontrolka ta może się zapalać jeśli jest żle ustawiona zbierzność. Ale nie dam sobie głowy za to urwać Jeśli jeśli jestem w błędzie to sorki
  17. Pisz do Mateogda, to On zamawia dla wszystkich z 3-miasta
  18. Ja tam moge w sumie podjechać na spota przywitać młodzików tylko ustalcie miejsce i jak dla mnie sobota po 17. Może ktoś jeszcze ze starej ekipy dotrzyma towarzystwa
  19. Dobra panowie w związku z tym iż kończy się po mału ładna pogoda, a z Mateogda rozmawiałem na temat wycieczki do naszego kolegi Zdenia,(który ostatnio coś milczy ). Więc jest ktoś chętny na wycieczke poza 3-miasto??
  20. Chyba tą tajemnice znam :>
  21. No raczej nie, bo w klifie bywam raz na rok
  22. Niedługo bedzie :> Alvaro spoko nic się nie stało
  23. No i pierwsza sesja mojej czarnuli na stronce :> No to Zdeniu masz dużego minusa takiego jak z Gdyni do Słupska
  24. Regi z tego co pamiętam to chyba masz avanta a nie sedana.
  25. A ja dopiero dotarłem do domu :> I za chwilie na popijawe wybywam. Spocik udany. Nawet 2 nowe twarze się pojawiły

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.