Treść opublikowana przez mydlo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No z tymi ludzikami z 3-m jest coś nie tak. A co do tej restauracji mi pasuje, byle było ciepło i na głowe nie padało Tylko trzeba ustalić termin.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Śmiga może ktoś z Gdyni??? Mi się właśnie zwolniła sobota, to i może ja bym podjechał.
-
Mandaciki panowie mandaciki
Co do akcji znicz to w zeszłym roku: Jade sobie i widze pasek 1.8T wlecze się, a że droga pusta to go wyprzedziłem i tak po 5 km HALT. Rezultat 95/50 8 pkt i 200PLN i 110/60 10 pkt i 400PLN co daje 18 pkt i 600 PLN. Ręce i nogi. Od tamtej pory bez CB się nie ruszam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale brak nam motywacji, bo na spoty nie przyjeżdżasz hehehe nie przyjeżdżam bo nie ma miejsca i kółko się zamyka Zdeniu Zdeniu nie kombinuj no co Przyjeżdzaj i coś się wymyśli
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale brak nam motywacji, bo na spoty nie przyjeżdżasz hehehe nie przyjeżdżam bo nie ma miejsca i kółko się zamyka Zdeniu Zdeniu nie kombinuj
-
[B6 AVF] Zwykłe lampy-->xenon-pytanie
Ale do auta z 1997 roku (bo widze że takie masz) nie wsadzisz lamp z 2007, także o jakich technologiach piszesz??? A jak jesteś tak leniwy że nie chce Ci się szukać, to masz dwie opcje 1. Zmieniasz lampy na zespolone (po 2 lifcie) i musisz troche z wtyczkami kombinować i lekko docinać błotniki, 2. Zmieniasz na lampy z S4 (kieruniek i reflektor osobno) i to jest p &p
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
narazie nie, ale pracujemy nad tym Zima idzie trzeba coś z dachem i siedzeniami znaleść
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No Bartti10 coś się dawno nie odzywałeś. Mi tamśroda ok 20 pasuje. Ale tak jak pisał Przemas w sobote żadnego śwęta nie ma.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A no bedzie tylko cięcie tunelu mnie przeraża.
-
[B7 BRE] Akcja serwisowa 26D9
No właśnie a ja się qrna zastanawiałem czy ze mnie do bani kierowca . Bo zdarzało mi się że czasami przy ruszaniu auto zgaśnie (na początku) teraz to już troche opanowałem Więc jak jest z tą akcją? Aktualna jeszcze? I czy auta importowe też obejmuje?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dla mnie może być
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spoko Zdeniu szykuj przed zimą jeszcze jakąś miejscówke w Słupsku bo plany są
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A no są. Też miałem przyjemność jak rejestrowałem swoją
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Z tym piciem dobry pomysł Zdeniu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja też się zorganizuje
-
[ALL B6] Zapalająca się kontroka ESP
Słyszałem też że kontrolka ta może się zapalać jeśli jest żle ustawiona zbierzność. Ale nie dam sobie głowy za to urwać Jeśli jeśli jestem w błędzie to sorki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pisz do Mateogda, to On zamawia dla wszystkich z 3-miasta
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja tam moge w sumie podjechać na spota przywitać młodzików tylko ustalcie miejsce i jak dla mnie sobota po 17. Może ktoś jeszcze ze starej ekipy dotrzyma towarzystwa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dobra panowie w związku z tym iż kończy się po mału ładna pogoda, a z Mateogda rozmawiałem na temat wycieczki do naszego kolegi Zdenia,(który ostatnio coś milczy ). Więc jest ktoś chętny na wycieczke poza 3-miasto??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chyba tą tajemnice znam :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No raczej nie, bo w klifie bywam raz na rok
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Niedługo bedzie :> Alvaro spoko nic się nie stało
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No i pierwsza sesja mojej czarnuli na stronce :> No to Zdeniu masz dużego minusa takiego jak z Gdyni do Słupska
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Regi z tego co pamiętam to chyba masz avanta a nie sedana.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A ja dopiero dotarłem do domu :> I za chwilie na popijawe wybywam. Spocik udany. Nawet 2 nowe twarze się pojawiły