Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. Wogóle zapraszam do działu newbie A co do Borska to zeszłym roku bodajrze był tam zlot BMW :twisted: Jeżeli tak to są tam też domki z tego co się orientuje. Dobre miejsce na jakiś wiosenny spocik.
  2. No znowu frekwencja nie dopisała, ale i tak było fajnie :biggrin: Po prostu 3-miasto daje ciała po raz kolejny. PS Bartti czekamy na foty
  3. z mapką bedzie gorzej KFC koło Gajosa jest po lewej stronie jak byś jechał z Gdyni do Gdańska na pograniczu Gdańska i Sopotu. Podejrzewam że takie wytłumaczenie to żadne wytłumaczenie Jest jeszcze jedna opcja: można się wstępnie spotkać na skwerku i podjechać wspólnie do Sopotu.
  4. jep ! 17:00 KFC koło Gajosa, będę tam Ja tyż i jeszcze jedno A4 przyciągne :biggrin: Hehe a może ludzikom z trójmiasta net nie działa bo temat jakoś zamiera PS Zdeniu jak Ty sprawnie tym biczem operujesz
  5. No Panowie!!! Sobota niedługo, a tu żadnych propozycji. Może KFC w Sopocie koło salonu Audi - VW Gajos??? To tylko propozycja. Czekamy na inne
  6. A diesel na rozruch potrzebuje cholernie dużego prądu, także nawet w połowie naładowany aku nie podoła.
  7. W ta sobote tj. 10.02.2007 godz. 18.00 Skwerek. Tylko jakos frekfencja nie zapowiada sie duza.
  8. Skwerek 18.00
  9. Ja też się pisze i też wieczorną porą :biggrin:
  10. Może kłania się wymiana oleju? :biggrin:
  11. wygladaja normalnie tylko maja napis Audi Bose na maskownicy głosnik w przednich drzwiach: subwoofer w lewym tylnym nadkolu: spanky a co to za zaślepka nad głośnikiem w przednich drzwiach??
  12. Dla mnie bomba :!: :!: :!: :diabel:
  13. Dzięki Przemas że wkleiłeś foty na forum bo ja jakoś nie bardzo jestem w tym temacie
  14. zdeniu jedno autko z Gdańska było na parkingu cpn-a (czarny avancik w automacie) wszyscy go podziwiali i nikt nie pamięta??? A tu są fotki ode mnie http://www.sendspace.com/file/q232oi.
  15. A ja dopiero wróciłem ze spota Z kumplem jeszcze jedną imprezownie odwiedziliśmy. Spot udany chociaż mało autek. Miejmy nadzieje że następnym razem Ci co się zadeklarują przyjadą
  16. Na alegro za 400 PLN dostaniesz już zegary z fis-em
  17. No to ja widze że ekipa się po mału wysypuje :/
  18. Mi klekocze przez 2-3 sekundy po odpaleniu, ale to norma w Audi gdyż olej jeszcze nie dotrze do popychaczy
  19. Też bym się pisał na spota, tylko nie wiem czy z czasem wyrobie.
  20. Beznadzieja. Jak ktos chce oszpecic autko i ma duzo kasy to dla niego bomba
  21. Ładny avancik. Jednak bez chromów lepiej wygląda :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.