Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olaf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Olaf

  1. Olaf odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    zobacz u dejfa podlokietnik ma na sprzedaz - podłokietnik ciemno szary - stan bdb - 200zł
  2. a ktos mi kedys pisal o tych kostkach ze mial przerobione jakies i czy nie chce a wtedy bylem zabiegany czyms i kurde teraz by mi sie przydaly
  3. powiedz mi co to masz za klej do szyb i gdzie taki mozna kupic
  4. ja swoj silnik kupilem za 1200 kompletny taki sam jak mialem bo moj stary sie rozlecial ale to dluga historia za przekladke dalem 400zł
  5. no to od razu tak cza godac
  6. nie wiem co za mania zakladania tematu bez zdjec to sie zdarza coraz czesciej
  7. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja ci dam stanley spicie cza haratac wagiel sam sie nie sypie cza jebac kilofami i lopatami ! dzieki temu elektrowania dziala i mosz cieplo w doma a ty jeszcze mi tu jakies farazony opowidasz !
  8. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Wesołych świąt panowie i panie oby wasze audi jezdziły i sie nie psuly oraz duzo pieniedzy na rezanie ktore w nadochodzacym roku bylo obfitsze !!
  9. napewno zrobi sie kozak jak b5 bo byla sliczna wiec b7 tez pewno bedzie kozacka nic tylko sledzic poczynania
  10. Olaf odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    PW....
  11. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dziennnnnnnnnn Dobryyyyyyyyyy !!!
  12. no wlasnie to czyli dopiero od tysiaca lece na mokro ? bo tam kolega zaznaczyl ze wszystkie ida na mokro
  13. no trza w niego wiezyc bo kiedys moze my sie bedziemy cisnac do b7 a topor bedzie weteranem chyba ze wskoczy w jakas nowa audiczke[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 22:19_________________________________________________topor nie denerwuj sie (zartuje przeciez) poparlem twoja nazwe bo uwazam ze jest dobra
  14. b7 crew jak krew z nosa[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 22:08_________________________________________________ cza im pomoc bo widzisz nie ma szefa jak u nas ze powstaje b5 battalion i koniec a tu widzisz tam tez zostalo b6 division nosb wziol sprawy w swoje rece a tutaj 0 polityki dyktator by im sie jaakis przydal a tu nawet chopcy co a3 maja musza pomagac w glosowaniu moze zaprosimy kolegow z bmw tez
  15. pewno rozumiem ale i tak jest kozak
  16. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kędzior na ktora ty pracujesz i w jakim oddziele bo w pzl-u z myslowic cie nie widze a my z wami robiemy na scinie 123
  17. o prosze dzieki wielkie jeszcze mysle nad czarnym matem tych felg a dlugo musze polerowac skoro tyle papierow to jakies limity sa w danym papierze zebym wiedzial zeby jednym nie za mocno skad mam wiedziec ze tyle bedzie dobrze danym papierem
  18. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  19. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    diman ja ostania szychte to mialem w pon
  20. nooo jest to moim zdaniem jedna z najlpeszych furek na tym forum mody ktore zostaly przeprowadzone sa madrze i nie szpeca auta tylko je ulepszaja a nie mysles nad zderzakiem na tyl z eSy tylko polfit zalozyles ?
  21. B7 Criminal Family (B7CF)
  22. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema co tam pany slychac nie umie sie dalej wybrac na spota po raz ktory we wtorek mi cos wypada ale za to wczoraj zalozylem gwint haha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.