Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. też wkładam z a5 lecz boki spawa koles na alu bo tak to bym sie pozbył halogenów hehe kolego jak podpiełes pod turbine? redukcje jakies ?
  2. oo to jeszcze lepsza wiadomość
  3. dostałem info z firmy która prowadzi renowacje miedzy innymi skór... mówia że bardzo dobre sa produkty do uzytku domowego do foteli i kanap skórzanych hmm co o tym myslicie??
  4. ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ---------- a cos dobrego do nawilżenia skóry ?
  5. auto umyte i potraktowane [h=1]MEGUIARS CLEANER WAX LIQUID[/h]to wystarczy czy cos jeszcze po tym wosku??
  6. na własna ręke to tylko bigosu narobisz
  7. pasy do wymiany groszowa sprawa
  8. czy taką poduszke można włożyć do normalniej sportowej kiery a4 b5? bo może bym sobie podmienił fajna jest nie
  9. fafnasty odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    markowe uzywki trafiają sie na forum
  10. fafnasty odpowiedział(a) na blind0 temat w Audi A4 B5
    wkładajcie gwint z tymi springami to same problemy
  11. powiem tak z 16" na 19" nie odczułem drastycznego wzrostu spalania na 16" co ma się zmienić jak z fabryki na 16 wychodziły
  12. diagnostyka kół do zrobienia za wracanie kiery odpowiedzialny jest kąt
  13. pasuje ale nie kazdy wszystko się rozchodzi o szerokość tylnych springów renomowane marki mają wąskie progresywne springi i pasuje pod Q śmietniki z allegro typu TA technix mts czy inny raczej ma standardową szerokość i nie pasi
  14. hmmm teraz to daliście do myslenia
  15. najczęściej padaja dżojstiki w drzwiach kierowcy do sterowania lusterkami.. nie zawsze padnie całkiem lecz odcina kilka styków do wymiany
  16. fafnasty odpowiedział(a) na Pawel_Sosnowiec temat w 1.8T
    pierwsza wymiana jest na 100tys kazda nastepna co 70-80 tys i trzeba zwrócić uwagę ze nie jest to co 180tys tylko na 180tys czyli gdy licznik pokaże 180.000 wymiana bo luzdie bzdury gadaja jak mało kto
  17. ja mam podobny przebieg i nadal lata na valvoline 5w40
  18. no 2.7 to raczej nie wrzucę chyba że kupię Q
  19. własnie takiej odpowiedzi oczekiwałem a jak z wydajnością? w porównaniu do awx np.
  20. może tak ale tu sprawa rozchodzi sie dokładnie o ta turbine z 2.5 tdi 180km lezy taka sprawna i się zastanawiam czy się bawić z nią cos czy nie bedzie lepiej niż awx
  21. SILNIK : 1.8 TURBO BEX 190KM NAPĘD : QUATTRO + 6 BIEGÓW
  22. nie powinny gasnąć mijania
  23. czy taka turbina jest wydajniesza niż turbo z AWX-a ?? jest warte zachodu i zabawy żeby podpasować je pod VP?
  24. jak wpadnie ten swap to pewnie juz na ALkach to pewnie turbo sofi i było by spoko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.