Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. jak wyżej jak juz sie pchac w nie ori to tylko ALPINE
  2. turbawke mozna samemu wyczyścić wystarcza podstawowe narzędzia i trocge sprawności manualnej a 250 zeta wlać do baku:decayed:
  3. jak cos to mam springi pod 2.4 ale to 1be ---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ---------- amorki tez ale tylko przód
  4. podeslij ten katalog poczytam
  5. głównie dzielimy springi na te pod r4 czyli 1.6 1.8 1.9 i springi pod v6 2.4 2.6 2.8 2.7bit potem juz mozna sobie działac dokładniej ale główne podziały sa dwa r4 i v6
  6. fafnasty odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B5
    tak
  7. fafnasty odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B5
    kierownica na duży wieloklin czyli taki sam zabieg jak pisałem wyżej
  8. ale lenistwo najlepiej jak ktos inny wszystko za nas zrobi?? zderzak zdjety a nie widzisz jak to odczepić ??
  9. nie tak 100% najpierw zaczynia sie od podmianki n75 i sprawdzenia wężyków
  10. zmieniasz potencjometr??
  11. fafnasty odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    ja sie dziwię że nikt od Nas nie robi takich przejściówek
  12. Audi RS4,A4 kierownica gałka zmiany biegów (3877714684) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. dokładnie taka kierę kupił za grosz:kox: chyba jak to mówia był w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze ---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ---------- tylko teraz jest taka kwestia moja okragłagdzieś wyczytałem że nowe kiery na okrągłą poduszke nie mają już śró poduszka jest na 2 śruby przykręcana a nowe kiery chyba maja już poduszkę na zatrzask:kwasny: typu rs r8 lambo itp ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ---------- ale widzę że tez są ładne kieraszki pod moja poduszkę KIEROWNICA PODUSZKA TT RS6 R8 CARBON ALCANTARA !! (3927727271) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  13. no cena spora ale czasami się trafia jakaś kiera z auta po dzwonie koleś dorwał kierę z rs4 b7 za 200pln
  14. tak jak pisałem kiera nie jest docelowa kierownicą będzie na sto jakaś podcięta dołem ale jeszcze nie wiem jaka
  15. multi w moim przypatku działać nie będzie... będzie cos innego podlączone pod kierę
  16. multi nie działa nie mam do czego jej podlączyć! i myślę że będzie ciężko coś uruchomić u mnie to chodzi na ori taśmie czyli kable od kiery przerobionę pod kostkę z a4 b5 jest tego samego rozmiaru co kiera poliftowa czy s4 ---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ---------- docelowo chcę aby tak to wyglądało ale czas pokaże
  17. też mnie kręcą dekory w piano:decayed: obecnie mam carbon 3m ale juz sie znudziło
  18. pewnie przepalony bezpiecznik
  19. ja bym szukał oryginalnych felg
  20. ja od siebie polecam dystanse MOMO
  21. amorki wymien parami najlepiej na 1be skoro juz ci jeden padł to szkoda liczyć ze drugi cos polata.. same amorki nie obniżaja tylko trochę usztywniają na poczatek kup amorki i poszukaj springóg -35 -40 i bedzie ok
  22. dobra koniec beki!!!! trzeba kolegę naprowadzić na właściwy tor:decayed:
  23. dla tego rezasz ori gril na np. czarno lub wkładasz ori s rs lampy na bixy w kolor i to jest zmodzony front a nie china z allegro ---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ---------- myslałeś juz o klasie swiatowej w Ledixach na tył??
  24. lampy i grill klasa światowa??? chyba pod remizą kolego wywal te śmieci wstaw polifty zmodzone i bedzie godnie:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.