Treść opublikowana przez fafnasty
-
Audi A4 B5 '98 1.8 LPG - naprawa po wypadku
chyba gra nie warta świeczki cześci ok 1500pln zalezy gdzie robota mysle od 1500 do 2500pln i juz jest minimum 3patyki szkoda zachodu a potem pewnie same problemy po takim swapie:grin: też bym takim nie jezdził szczepanem
-
brak mozliwosci dodania gazu AFN
wysusz to miesce usuń vbłedy i zobaczysz ze bedzie dobrze
-
Podniesie mocy po przez opornik? O co chodzi??
spalanie mniejsze???? jakim cudem skoro opornik oszukuje ecu i zwieksza dawke paliwa:facepalm: stosowanie opornika jest porównywalne do załozenia 12 kondomów i oszukiwaniu sie ze ma sie dobre wyposażenie jesli oporniki sa za***iste to po co robić virusa za 800pln skoro boxa wstawisz za 10groszy
-
brak mozliwosci dodania gazu AFN
to nie jest przepływka!!! wina jest wilgoć na kostce od potencjometru przerabiałem to u siebie najpierw wymieniłem potencjometr (w c**j roboty) ale okazało sie ze to nie to... wilgoć lub sama woda zbiera sie na kostkach pod ECU czyli do wymiany uszczelka pod obudową ecu u siebie wymieniłem i jest spokój już rok ---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ---------- ---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ---------- to jest ta uszczelka ja ja kupiłem w aso za 43pln ale mozna ja samemu dorobić i dodatkowo uszczelnić sylikonem
-
Podniesie mocy po przez opornik? O co chodzi??
to fajnie tylko po co sie oszukiwac soft to soft a nie jakies oporniki
-
Podniesie mocy po przez opornik? O co chodzi??
Chip-box to złoooooo
-
Zmieniliście już opony ?
wjade na garaż i sobie zmienie na zime ale nie moge patrzec na auto na zimówkach
-
Zmieniliście już opony ?
ja tam czekam na 1 śnieg
-
Luz na tylnym kole?
krzywe tarcze wyczujesz na pedale hamulca i kierownicy... blache osłonowa tarczy sprawdziłes?
-
Luz na tylnym kole?
blacha osłonowa na półosi nie obciera o półoś ???
-
na pompowtrysku b5 od kiedy bylo monotowane
moj afn luty 2000rok ponoć ostatnie afn-y szły właśnie w lutym
-
jakie sprzegło do afn
właśnie ciekaw teraz jestem jak jest z tym poprzeczniakiem 1.9 hmm golf bora itp
-
Luz na tylnym kole?
1.5 roku i dalej tak jeździsz ? ale i tak masz luz na łozysku tak ? 2 łozyska to nie majatek
-
Kupić tanio i zeby służyło
a może nie dokładnie je przesmarował? jesli chodzi o tylne to częsty błąd przy montażu
-
jakie sprzegło do afn
---------- Post dopisany 11-11-2013 at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2013 at 19:59 ----------
-
Luz na tylnym kole?
wymień łożyska i po problemie
-
Luz na tylnym kole?
raczej jak czop byłbu lużny to by odleciał tylko luz na łożysku z tyłu jest możliwy a wydaje sie ze to z tyłu tarczy przez to ze w tarczy są łozyska. rozbierz to i zakładaj nowe tanie są wiec nie narazisz sie na koszta ---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ---------- jeśli łozysko raz było dociagniete to juz sie 2 raz go nie dociaga to nic nie da moze tylko szybciej je zabić.
-
Szaruch QUATTRO 3.0 V6 by budzisz koniec przygody :(
jak cos to dawaj ja wystawiaj może się sprzeda rozbita juz nad nią myslę
-
Szaruch QUATTRO 3.0 V6 by budzisz koniec przygody :(
bedziesz ja reanimował? oby z ubezpieczenia dobrze dostac i można rezać ja na kozaka
-
podswietlane Klamki
a widziałes czasami jak ktoś ma podswietlona tablię z tyły ledami i ledy mrygaja jak stroboskop? właśnie po to
-
podswietlane Klamki
jak nie trzeba jak trzeba normalnie rezystor szeregowo
-
Symphony I , nowy wzmacniacz
to już musisz cos tam ogarnąć z tym tyłem a ten konwenter mozesz podpiąć pod sygnał nawet jesli jest kola kostka bez glosnika
-
Symphony I , nowy wzmacniacz
w symphony nie ma wyjscia na wzmaka nie ori musisz zastosowac konwenter ktory podpinasz pod wyscie na głośnik równolegle do głośnika najlepiej zrobić to w bagazniku pod głośnik w półce. podpinasz pod 1 głośnik i dopiero od konwentera wpinach chicze do wzmaka i dziła HOLLYWOOD ENERGETIC HLC 2 KONWENTER AUDIO SYGNAŁU (3613042592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Kupić tanio i zeby służyło
dokładnie tak cały zestaw ms jest ok ale koncówki zakladalem febi
-
Kupić tanio i zeby służyło
kraft to bajzel łozyska strasznie kiepskie na pewno tylne bo kolesiowi po 10tys padło