Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. fafnasty odpowiedział(a) na boczus temat w Układ Jezdny
    jak krzywo??? co belke masz przekoszona??? pokaz foto
  2. jakie masz radyjko?? jeśli nie ori to bym celowal w dobra skrzynie albo sub na wymiar w boczek i jakiś wzmak bosse bym odpuscial szalu nie robi
  3. fafnasty odpowiedział(a) na dero686 temat w 1.9TDI
    jakiego masz tego chipa??? od kolegi co ogarnia te sprawy czy od dobrego tunera???
  4. polecam te h&r kolegi wyżej sam mam takie na zime znaczy miałem i były dobre w hu... nawt na zwykłych amorkach 1ba
  5. moja Młoda tez ma ok 160 i bez problemu jeździ na max do przosu i do gor... ale lendzwie na maxa napompowane żeby plecy oparla. nic więcej nie ustawisz na tych fotelach chyba ze jakies ostre rezanie
  6. sedan/anant zawieszenie to samo jedynie moze sie roznic troszke w wysokosci i twardosci tytlnej sprezyny ale wiele razy wkladalem z avanta do sedana i na odwrót i nigdy widocznej roznicy nie bylo i nie widac. smialo mozna zamieniac miedzy avantem i sedanem
  7. Kowi zaproponuj cos na felge 8j cos sensownego oprucz 225/45/17
  8. NP. z 1.6 1.8 1.9 sa bardzo podobne jak nie identyczne nie odczujesz zbytnio roznicy ale 2.4 2.6 2.8 2.5tdi sa juz znacznie inne i nie polecam do 4cylindrowca:decayed:
  9. Tylko zbierznosc sie da ustawic reszta jest stala
  10. zamiast tego syfu lepiej uzywki kupic w tej cenie i sie cieszyc ze jakos to zawieszenie gra
  11. 10.50 ORLEN prezy wylocie na legnice:wink:
  12. po co Ci 235 w B5??? i to zawieszenia 1BA do 17 bedzie strasznie wygladac
  13. witammjakies propon na spota na Lubińskim lotnisku??? ---------- Post dopisany 20-05-2013 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2012 at 17:40 ---------- wyjazd do Krzywej 26 niedziela start z lubina kto jedzie jest juz 14 aut
  14. fajnieby bylo sie spotkac na drodze:decayed:
  15. Jestem z lubina:decayed: a TY
  16. Witam:hi: wybueram sie w polowie sierpnia na wakacje padlo na chorwacje jedziemy w 4 (2parki) polecicie jakies miasto z wklasnego doswiadczenia??? jakie plaze jak z disco i z noclegiem pozdro:decayed:
  17. Stąd moje zdziwienie jakim cudem na "poprzednim" setupie tarło... Wysłane z mojego GT-I9070 ---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ---------- Niekoniecznie:rolleyes: http://img.tapatalk.com/d/13/05/19/4asetudy.jpg Wysłane z mojego GT-I9070 mkolego jak sie sprawuje ta fela??? co na foto to twoja tak??? mam taka na oku w jakich cenach idzie kupic?? koles ma 18 w a6 i bedzie chcial sprzedac
  18. A to bardzo CIEKAWE że w b5 nie ma S line. Bo ja takowe posiadam Skoro jest S4 b5 to i S line czyli tak jak we wszystkich S line zawieszenie podobne do S4, kierownica no i wyposażenie przynajmniej średnie za to z silnikiem podstawowym np 1.8 ADR http://a4-klub.pl/images/icons/icon11.png jak w b5 masz s line to chyba jedyna na swiecie:grin::grin: to ze ktos znaczek przykleil bo chcial miec to nie znaczy ze masz s line hehehehe:facepalm:
  19. poprawka danych felgi:kwasny: et 35 8j nie 7.5
  20. zrobie jutro dobre foty bo mam takie o ---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- na teraz mam takie foto z przymiarki 19 feli i dodam ze po tym w dol poszlo jeszce 1cm przod io.8 tyl na 17 feli
  21. o wszystkim mozna pogadac:decayed: nawet o tym ze...
  22. checi jeszcze sa od tygodnia cale dnie na garazu i powoli po zimie zaczyna auto wygladac i dzialac hehe
  23. to trzeba bedzie jutro rozebrac radyjko:kwasny:
  24. wlasnie mam taka plytke ale odrazu pokazuje error i nawet jej nie odczyta
  25. kolego mam gwint i to osstro skrecony a opona z przodu dociera i rant blotnika a z tylu delikatkie nadkola ale tyl ujdzie bo zazwyczaj we 2 latam o obciera jak jadem min w 4:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.