Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

menthol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez menthol

  1. lukasera i iwadrian mają rację, jak czyścić vanishem to całość, wiem z doświadczenia
  2. coś nie hula...
  3. Ktoś szuka pracy?? http://www.praca.wp.pl/ramka.html?url=http%3A%2F%2Fi.wp.pl%2Fpraca%2Fpp%2F01%2F42%2F01%2F41%2Ffile.html
  4. Po latach spotkało sie trzech przyjaciół z LO. Chcąc, nie chcąc rozmowa zeszła na teściowe. - Ja - mówi ten który skończył medycynę - załatwię cyjanek i dodam k**wie do kawy. Ten po politechnice, zapodaje swój pomysł: - Wezmę pożyczkę, kupie starej Renault Clio i przetnę przewody hamulcowe. Niech sie rozwali na drzewie, suka. Gość z klasy sportowej, którego losy rzuciły na AWF, mówi: - A ja kupie dwadzieścia tabletek ibupromu, wezmę to wszystko do gęby, przeżuję, zrobię z tego kule, wysuszę ja w mikrofali, i zostawię na stole w kuchni. - Ale po co ? - pytają koledzy - Wejdzie stara do kuchni, zobaczy kulkę i powie " Ale wielka tabletka ibupromu". A ja wtedy pier.dolnę ja siekiera w plecy.
  5. a ile wam kg przybyło ?? mi w porywach do 10 ale już po ponad pół roku się ustabilizowało na ok 5 więcej
  6. :polew: :polew:
  7. nie wiem czy było, ale... <żwirek> stary.. słuchaj, jaka jazda.... <adrzej> dawaj! <żwirek> byłem wczoraj na imprezie u Krzyśka <andrzej> no <żwirek> i on miał jakieś zioło... czy coś takiego <wirek> najaraliśmy sie jak świnie... <andrzej> hehe <żwirek> a później sie strasznie gorąco zrobiło... <żwirek> nie wiem, ogrzewanie podkręcili czy coś takiego, <żwirek> mówie do Krzyśka, żeby okno otworzył albo ogrzewanie przykręcił <żwirek> a ten do mnie: "Ssssssspierdaaalaaajjjjj" <andrzej> hehe <żwirek> mówie, zróbcie coś bo się podusimy!! <żwirek> no to jeden zrobił... zdjął buta z nogi.. i dawaj, w okno <andrzej> ale jaja <żwirek> wiesz jaka ulga...?? norlnie każdy tylko:"Ooo.. nareszcie świerze powietrze..." <andrzej> ale szyba poszła... <żwirek> ale najważniejsze było, że mieliśmy czym oddychać... ulga, jakbym pierwszy raz od stu lat oddychał świeżym powietrzem!! <andrzej> no fakt <żwirek> ale nie o to chodzi... <żwirek> budzimy się rano... a tu szyba w meblościance rozbita, but w środku...!!! <andrzej> ...
  8. ja jakoś od lipca nie pale, ale czasem śni mi się że palę i we śnie mam wyrzuty no to jest najgorsze, jak siedzisz przy kawie z kimś i pali - taka zazdrość mnie bierze
  9. śni Wam się czasem, że palicie??
  10. Zbliża się do Ziemi ogromny asteroid. Uczeni obliczyli, że uderzy za tydzień w Atlantyk, poziom wody podniesie się tak, że życie na lądach przestanie istnieć. Prezydent USA wygłasza orędzie do narodu. Żegna się, bo za tydzień już się nie spotkamy. Tak samo postepuje prezydent Rosji, Francji, królowa angielska. Prezydent Izraela w orędziu do narodu mówi: słuchajcie rodacy, mamy tylko 7 dni żeby się nauczyć żyć pod wodą. pewnie niektórzy znają, ale... Jak to bywa na takich balach, każdy miał się za coś przebrać. Jedni przebierali się za Zorro, inni za rycerzy, kobiety za księżniczki, itd. Bal toczy się w najlepsze; w pewnym momencie drzwi się otwierają i wchodzi piękna, zgrabna, młoda o cudownych kształtach kobieta z tym że cała golusieńka i POMALOWANA NA BIAŁO, wszyscy faceci osłupieli. Jednak żaden nie odważył się podejść, bo nie wiedzieli za co się tak konkretnie przebrała. Bal toczy się dalej... po pewnym czasie wstawiony już koleś mówi kolegom, że musi ją poderwać bo go strasznie intryguje. Szuka kobiety i znajduje koło baru, podchodzi do niej i mówi: - Cześć jestem Piotr, a ty? - Witam jestem Marta Rozmowa toczy się dalej, jednak cały czas koleś myślał za co się przebrała, w końcu nie mogł już wytrzymać i zapytał: - A tak właściwie to za co się przebrałaś? A dziewczyna rozchyla nogi i mówi: - Za dziurę w zębie Wszedł facet do warzywniaka i zwalił się w pory :polew: :polew: [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 18:01_________________________________________________***Dlaczego panny są szczuplejsze niż mężatki? Bo panna jak przychodzi do domu patrzy co jest w lodówce i idzie do łóżka. Mężatka natomiast przychodzi do domu, patrzy co jest w łóżku i idzie do lodówki.
  11. http://www.joemonster.org/art/10959/Zdjecia_z_rosyjskiej_Naszej_Klasy
  12. wygląda prawie identycznie jak to co dałem kilka zagadek temu, ale to raczej nie jest Jiotto Caspita...
  13. dorzuć jakieś foto albo podpowiedź, bo nie ma punktu zaczepienia
  14. tragedia na drodze... ;( ;( ;(
  15. no to jak jedziesz przez las to szyby w dół i kanikuły na maxa :polew:
  16. chyba nie trzeba mówić że koncept [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 08:36_________________________________________________no to czas na podpowiedzi Europa firma ***** ***** to znany wśród europejskich i amerykańskich koncernów producent nadwozi i układów przeniesienia napędu. Ostatnio przejęła montownię ****** należącą do potentanta DaimlerChrysler, usytuowaną po sąsiedzku... powinno wystarczyć
  17. Nie z Nadlesnictwem, tylko z Kolem Lowieckim dzierzawiacym dany obwod lowiecki.. jeżeli oczywiście nie ma znaku ostrzegającego o zwierzynie
  18. ja kiedyś trafiłem sarne Ibizą 2000 rok. o 3 w nocy przy 140 km/h... zderzak, maska, przedni pas, błotnik, lampa ibiza bez abs... slady hamowania przez kilka miesięcy się trzymały od tego czasu w nocy nie zapier**lam a psy i koty... trochę ich było, zawsze szkoda zwierzaka ale na ogół nic się nie da zrobić http://www.allegro.pl/item553613990_quady_cf500_allroad_dominator_plug_2_torby_slask.html może to jest rozwiązanie :polew:
  19. znalazlem to z podpisem Nissan 330C, chociaż więcej takich nie ma wiec pewnie to coś innego... [br]Dopisany: 18 Luty 2009, 13:54_________________________________________________albo Datsun jakiś[br]Dopisany: 18 Luty 2009, 13:55_________________________________________________datsun 330c [br]Dopisany: 18 Luty 2009, 13:56_________________________________________________330 wp sakura czy jakoś tak [br]Dopisany: 18 Luty 2009, 13:58_________________________________________________
  20. francuz ? daj jeszcze jakieś zdjęcie
  21. sądząc po spasowaniu części karoserii to na bank jakaś chińszczyzna
  22. oj było... kilkanaście razy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.