Treść opublikowana przez Kohmornik
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Dzięki mam 288 więc tylko jarzma i wszystko będzie dobrze
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Moze mi ktoś odpowiedziec na moje pytanie bo czas mnie nagli i niestety nie mam czasu przeczesywać forum . Dzięki wielkie Mam zamiar zrobić swap hamulców przednich na 312 mm. Wydaje mi się że te jarzma się nadają ale proszę o potwierdzenie Jarzmo, jarzma 451 swap 312 mm audi vw (6183728398) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.. Z tego co też wyczytałem zaciski i klocki pozostają takie same za to tarcze wiadomo 312. Tak się sprawy mają czy coś pokiełbasiłem ? Cytuj zaznaczone Odpowiedz
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Witam. Mam zamiar zrobić swap hamulców przednich na 312 mm. Wydaje mi się że te jarzma się nadają ale proszę o potwierdzenie http://allegro.pl/jarzmo-jarzma-451-swap-312-mm-audi-vw-i6183728398.html. Z tego co też wyczytałem zaciski i klocki pozostają takie same za to tarcze wiadomo 312. Tak się sprawy mają czy coś pokiełbasiłem ?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Witam Mam do wymiany tylnie tarcze i klocki . Zastanawiam się nad Ferodo lub Boschem, co polecacie? Pacjent 1.8 t podrasowany, narazie 172 hp docelowo 230 Potrzbuje szybkiego info a nie mam możliwości śledzenia wątka anie szukac na szukajce stąd prośba o info. Dziękuje i pozdrawiam
-
Lampy Led sonar
Miałem tez te sonary az 2 dni problem ze spasowaniem z z elementami, przy regulacji od razu szlak trafil 1 ciegno od regulacji. Soczewki lipnej jakosci . W dzien kiedy zamontowalem akurat zaczal lac deszcz ia na nastepny dzien okazalo sie ze jedna lampa paruje. Wyslalem na reklamacji i kupilem Depo. Mam je juz rok i jestem mega zadowolony
-
Grzeje sie na postoju...
Podepnę się pod temat z pytaniem Jak sprawdzić poprawność działania wisko ?
-
Przerobienie standardowego turbo na hybrydę
Jezeli bedziesz celowal w 210 max 220 hp to przy w miare normalnej jezdzie sprzeglo troche wytrzyma, no ale jak na kazdych swiatlach bedziesz strzelał ze sprzegla to wiadomo :)rak jak kolega Marcin pisal wymieniajac turbine i robiac program musisz zadbac o inne rzeczy oto przykladowy kosztorys Turbo k03s (np regenerum u Deva 1100-1300) DP 400 Tip z silikonami 500 Wtryski min 150 zł Fmic min 700 Program 1000 - 1200 Wychodzi niezla sumka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
zależy co rozumiesz DOBRA CENA. Warto czasem posiedzieć i poszukać na allegro bądz OLX. Ja wyczaiłem ostatnio z orurowaniem za 600 zł. Ale dzisiaj zamówiłem za 700 zł ale nówkę sztuke. Więc chyba warto posiedzieć i poszperać
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Daj znać na PW ile chcesz . Dzięki Wampir za info. Co do wtrysków to mam wt od kolegi pietrosa więc powinny styknąć. A jesli chodzi o FMIC i DV properfect to mam nagraną całość z orurowaniem za 500 zł więc cena dobra, a fmic jest baardzo duży a najwyżej dv zostawię starą a ten na handel A co do filtra to zostawiam puchę ori, tylko że dostałem prawie nowy fitr pod ori puchę tylko że pipecrossa i dlatego się zastanawiam .
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Po wielu próbach i przymiarkach Panowie zaczęło się u mnie STAGE 1 -Stary wysłużony motor zamieniony na niskoprzebiegowy AEB z ładnym ciśnieniem na wszystkich cylindrach. -Plująca olejem k03 wymieniona na k03s ( zobaczymy DEV coś to mi Pan wyrzeźbił ) -Brzęczący kat wywalony na rzecz zabandażowanego DP -No i ładne wtryski 320 cc czekają na montaż przed programem I to narazie tyle, celem będzie jakieś 190 hp. Ale nie spoczywamy na laurach bo w planach na listopad jest już STAGE 2, czyli : -TIP z kwaśiaka -FMIC jebitny ( w sumie to już jest zamówiony tylko muszę na niego miesiąc czekać ) -wymiana DV na properfect II -kolektor wydechowy żeliwny ale o większych kanałach ( no chyba że polecacie z nierdzewy tylko nie "baranie rogi") -wymiana ori N75 na N75 z S2 lub RS2 ( ni cholery nie wiem gdzie to cudo zdobyć, obdzwoniłem multum firm no i lipa jakby ktoś wiedział gdzie takie coś można zdobyć będę wdzięczny za info lub za inne sugestie w sprawie N75) -ponowne strojenie - opcjonalnie słupek ze wskaźnikami boost, temp. oleju i spalin Spodziewana ilość hp 220 Mam pytanie Miał ktoś do czynienia z wkładem PIPECROSS ? Jak wygląda konserwacja czyszczenie i czy to się w ogóle opłaca montować ?
-
Podmiana AEB na AGU
Nie opłaca się go remontować. Ile wydam 1500-2000 ?A co dokładnie pada?Sam nie wiem ale mam ubytki oleju i płynu oraz słabą kompresje.
-
Podmiana AEB na AGU
Witam. Problem polega na tym że pada mi mój AEB i mam w dobrej cenie AGU. I mam pytanie do kolegów czy Agu podejdzie do mnie bez zbędnego przerabiania ? I czy różnica polega jedynie na tym że jeden jest montowany wzdłużnie a drugi poprzecznie ? Z góry dziękuje za info
-
Nowa pompa wspomagania w A4 B5 wyje jak stara
Kolego sprawdz przewód hydrauliczny, on często daje po majtach.jest to wąż gumowy zbrojony ale wewnątrz jest jeszcze przewód teflonowy który czasem wypada z zakucia i tworzy opory na pompie. Wiem coś na ten temat
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Kolego jeżeli mi zawirusujesz mojego AEB na k03s to też się piszę
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam Potrzebna przepływka do 1.8 t AEB prosiłbym o wycene Proszę o szybką odpowiedz Pozdrawiam
-
Problem z obrotami itd
Witam. Dzisiaj pojawił mi się bardzo poważny problem. Mianowicie po odpaleniu zaczęły szaleć obroty w zakresie 200-1200 falowanie spada stopniowo do zakresu 800- 1200,po dodaniu gazu chwilę trzyma obroty i zaraz te samoistnie spadaja, to na postoju. W czasie jazdy co jakiś czas samochód przestaje reagować na pedał gazu na kilka sekund po czym czuć szarpnięcie i noramlnie przyśpiesza a za chwilę sytuacjia się ponawia. Tak samo się dzieje na bęzynie jak i na gazie . Wstawiam filmik jak to wygląda. Aha żeby było śmieszniej Vag nic nie wykazał :/ Proszę o pomoc
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Skąd dochodzi dzwięk??? Może pompka Ci się kończy. Moja wydawała piszczenie przy skręcie w zakresie 800 - 1500 obr/min.
-
Zgrzyty przy skręcaniu w A6 C5
Miałem jakiś czas temu podobne objawy. Przy małych prędkościach jak skręcałem do słyszałem z prawej strony dzwięk jakby coś stukało i przeskakiwało . Okazało się że to przegub. sprawdz sobie jeszcze to
-
maglownica
A co zastanawiasz się nad używką ?
-
Pieni sie płyn od wspomagania
Tak jak kolega napisał jak narazie nie ubywa płynu, ani nie buczy pompa, nie gotuje płynu, ani nie ma inych przykrych objawów to obserwuj co się dzieje . Ewentualnie ja czasami ściągam płyn ze zbiorniczka szczykawką i sprawdzam siteczko bo u mnie \ma spore tendencje do wypadania.
-
Odczytanie logów z AEB
Czyli 3 kola nie moje :/ To ja albo zastanowię się jakimś motorem z małym udokumentowanym przebiegiem albo poczekam jak ten szlak trafi.
-
Odczytanie logów z AEB
Obawiam się że tu masz racje...... Bo w pomiarach wychodziło mi 7,5-8 :/ Myślałem że nie są miarodajne ale chyba to jednak prawda. Czyli najgorsza opcja :/ Może być silnik do wymiany.... Ehhhh no ale co jak bedzie trzeba to i to się zrobi
-
Odczytanie logów z AEB
Koledzy oto logi z mojego 1.8 t (AEB) które jakoś nie idzie :/. Pierwszy zrobiony na 3 biegu do ok 5300 obr/min. drugi na 2 biegu do odcięcia. Co możecie mi powiedzieć i gdzie tkwi problem?? Dzieki za odpowiedz VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Niby AEB ajednak nie ciągnie jak 150 hp
[/color]Koledzy czy jest ktoś ze Śląska będący w stanie zrobić logi dynamiczne i posprawdzać kilka rzeczy na VAGu? ---------- Post dopisany 08-11-2013 at 01:15 ---------- Poprzedni post napisany 24-10-2013 at 22:23 ---------- Tak wyglądają moje logi tylko że pierwszy były robione na 3 biegu do około 5300 obr/min a ostatni na 2 biegu do odcięcia. Co możecie mi koledzy o tym powiedzieć ? Gdzie szukać problemu ? VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dzięki za podpowiedz
-
Logi dynamiczne
Koledzy czy jest ktoś ze Śląska będący w stanie zrobić logi dynamiczne i posprawdzać kilka rzeczy na VAGu?